Menu

Union St Gilloise vs Slavia Praha

Lotto Park, Brussel13. augusta 2024 o 20:30
Domáci

Union St. Gilloise

01
Hostia

Slavia Praha

Rozhodca: S. Jovanović

Udalosti zápasu

Union St. Gilloise
Slavia Praha
Výkop
15′David Zima
Charles Vanhoutte42′
Polčas
63′El Hadji Malick Diouf
A. Ait El HadjM. Rasmussen
65′
65′
L. MasopustD. Douděra
65′
C. ZafeirisF. Prebsl
H. TeklabC. Terho
69′
K. RodríguezE. Kabangu
69′
Promise David78′
P. DavidD. Eckert Ayensa
81′
82′
I. SchranzV. Jurečka
83′
E. DioufJ. Bořil
84′
V. Jurečka

asistencia: L. Provod

90′
L. ProvodM. Jurásek
Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Union St. Gilloise je 7.17, v porovnaní s 6.53 u Slavia Praha. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Union St. Gilloise je C. Vanhoutte (7.65), u Slavia Praha je to L. Provod (7.13).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Union St. Gilloise prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 4 asistenciami, na čele s K. Mac Allister (3G). U Slavia Praha je to 0 gólov a 3 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Union St. Gilloise nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 7.39, zatiaľ čo Slavia Praha má 4 obrancov s priemerom 6.41. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Union St. Gilloise nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.34, oproti 4 u Slavia Praha s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Union St. Gilloise nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 2 u Slavia Praha s priemerom 6.38. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 42% u Union St. Gilloise a 79% u Slavia Praha. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Union St. Gilloise nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 7 u Slavia Praha. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Union St. Gilloise je 26.6 (najmladší: N. Sadiki (21), najstarší: A. Moris (35)), zatiaľ čo Slavia Praha má priemer 27.8 (najmladší: C. Zafeiris (22), najstarší: T. Holeš (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Union St. Gilloise majú priemerne 6 ligových štartov, oproti 5 u Slavia Praha. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Union St. Gilloise4-3-33-4-2-1Slavia Praha
GKDEFMIDFWD
49Moris21Castro-.5Allister28Machida11Teklab27Sadiki24Vanhout.23Puertas13Rodrígu.10Hadj12David31Kinský3Holeš5Ogbu4Zima8Masopust10Zafeiris19Dorley12Diouf26Schranz17Provod25Chorý

Náhradníci

Tréner: S. Pocognoli

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

Union St. GilloiseSila pozíciíSlavia Praha
7.17
Ø Hodnotenie
6.53
7.03Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.39Obranca (2 v 4)6.41
3G 0A0G 1A
7.34Záložník (5 v 4)6.75
1G 2A0G 2A
6.92Útočník (3 v 2)6.38
1G 2A0G 0A
Union St. Gilloise4-3-3
49BrankárA. Moris7.0
5ObrancaK. Mac Allister7.43G
28ObrancaK. Machida
21ZáložníkA. Castro-Montes7.4
11ZáložníkH. Teklab
27ZáložníkN. Sadiki7.1
24ZáložníkC. Vanhoutte7.72A
23ZáložníkCameron Puertas7.21G
13ÚtočníkK. Rodríguez6.71A
10ÚtočníkA. Ait El Hadj7.01A
12ÚtočníkP. David7.01G
Slavia Praha3-4-2-1
31BrankárA. Kinský
3ObrancaT. Holeš6.81A
5ObrancaI. Ogbu6.0
4ObrancaD. Zima6.4
8ObrancaL. Masopust
10ZáložníkC. Zafeiris6.5
19ZáložníkO. Dorley6.6
12ZáložníkE. Diouf
17ZáložníkL. Provod7.12A
26ÚtočníkI. Schranz6.4
25ÚtočníkT. Chorý6.4

Prehľad zápasu

Slavia Praha zdolal Union St. Gilloise 1:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2024. Góly strelili: V. Jurečka 84′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Union St. Gilloise urobil 4 striedaní, Slavia Praha urobil 5.

Aktuálna forma

Union St. Gilloise

LWWWWD

Slavia Praha

WWLDWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026