Menu

Lens vs Sevilla

Stade Bollaert-Delelis, Lens12. decembra 2023 o 18:45
Domáci

Lens

21
Hostia

Sevilla

Rozhodca: F. Zwayer
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Lens
Sevilla
Výkop
N. MendyN. El Aynaoui
23′
Neil El Aynaoui37′
Polčas
61′Boubakary Soumaré
P. Frankowski

Penalty

63′
70′
Óliver TorresRafa Mir
David Pereira da CostaA. Fulgini
72′
E. WahiM. Guilavogui
72′
Facundo Medina75′
79′
Angelo Fulgini85′
Kevin Danso90+9′
90+9′Rafa Mir
J. GraditA. Khusanov
90+8′
A. Fulgini

asistencia: F. Sotoca

90+6′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
1Shots off Goal5
3Total Shots10
0Blocked Shots1
2Shots insidebox7
1Shots outsidebox3
11Fouls12
0Corner Kicks7
5Offsides0
35%Ball Possession65%
4Yellow Cards4
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves0
309Total passes568
233Passes accurate480
75%Passes %85%
1.36expected_goals1.26

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lens je 6.82, v porovnaní s 6.71 u Sevilla. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lens je F. Medina (7.20), u Sevilla je to Sergio Ramos (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lens prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 2 asistenciami, na čele s R. Aguilar (2G). U Sevilla je to 6 gólov a 4 asistencií s lídrom N. Gudelj (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lens nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo Sevilla má 3 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lens nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.72, oproti 5 u Sevilla s hodnotením 6.65. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lens nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Sevilla s priemerom 6.67. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Lens a 47% u Sevilla. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lens nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 7 u Sevilla. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lens je 31.2 (najmladší: F. Medina (26), najstarší: F. Sotoca (35)), zatiaľ čo Sevilla má priemer 29.8 (najmladší: Juanlu Sánchez (22), najstarší: Sergio Ramos (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lens majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 5 u Sevilla. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lens3-5-1-13-5-1-1Sevilla
GKDEFMIDFWD
30Samba24Gradit4Danso14Medina2Aguilar7Sotoca26Mendy6Samed29Frankow.10Costa9Wahi1Dmitrov.6Gudelj4Ramos27Salas26Sánchez18Sow24Soumaré10Rakitić3Pedrosa21Torres15En-Nesy.

Náhradníci

Tréner: F. Haise

Náhradníci

Tréner: D. Alonso

LensSila pozíciíSevilla
6.82
Ø Hodnotenie
6.71
Brankár (1 v 1)6.73
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (3 v 3)6.82
0G 0A4G 1A
6.72Záložník (5 v 5)6.65
2G 2A0G 3A
Útočník (2 v 2)6.67
0G 0A2G 0A
Lens3-5-1-1
30BrankárB. Samba
24ObrancaJ. Gradit6.7
4ObrancaK. Danso
14ObrancaF. Medina7.2
2ZáložníkR. Aguilar7.02G2A
7ZáložníkF. Sotoca6.4
26ZáložníkN. Mendy
6ZáložníkS. Abdul Samed
29ZáložníkP. Frankowski6.8
10ÚtočníkDavid Pereira da Costa
9ÚtočníkE. Wahi
Sevilla3-5-1-1
1BrankárM. Dmitrović6.7
6ObrancaN. Gudelj6.82G
4ObrancaSergio Ramos7.22G1A
27ObrancaKike Salas6.5
26ZáložníkJuanlu Sánchez6.51A
18ZáložníkD. Sow6.5
24ZáložníkB. Soumaré6.6
10ZáložníkI. Rakitić7.22A
3ZáložníkAdrià Pedrosa6.4
21ÚtočníkÓliver Torres6.4
15ÚtočníkY. En-Nesyri6.92G

Prehľad zápasu

Lens zdolal Sevilla 2:1. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2023. Góly strelili: P. Frankowski 63′ (pen.), Sergio Ramos 79′ (pen.), A. Fulgini 90′. Bolo udelených 8 žltých kariet. Lens mal 35% držanie lopty, Sevilla mal 65%. Lens mal 3 striel (2 na bránu), Sevilla mal 10 (4 na bránu). Očakávané góly: Lens 1.36 — Sevilla 1.26. Lens urobil 4 striedaní, Sevilla urobil 1.

Rivalita od 2023

Lens vs Sevilla vzájomné výsledky

1 stretnutí
Lens
0
výhier
Remízy
1
Sevilla
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2023Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Lens

DDWWLW

Sevilla

LLLLWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026