Menu

Bayern Munich vs Fc Copenhagen

Allianz Arena, München29. novembra 2023 o 21:00
00
Rozhodca: S. Frappart
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Bayern Munich
FC Copenhagen
Výkop
Sven Ulreich-5′
Polčas
55′Rasmus Falk Jensen
60′
V. ClaessonO. Óskarsson
60′
R. BardghjiE. Achouri
K. ComanL. Sané
64′
M. TelS. Gnabry
64′
Raphaël GuerreiroA. Pavlović
64′
71′
N. BoilesenP. Ankersen
A. DaviesF. Krätzig
86′
Penalty cancelled90+3′
VAR
90+5′
Diogo GonçalvesO. Højlund
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
6Shots off Goal3
9Total Shots8
1Blocked Shots1
6Shots insidebox5
3Shots outsidebox3
7Fouls5
4Corner Kicks2
2Offsides0
62%Ball Possession38%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
686Total passes417
605Passes accurate336
88%Passes %81%
0.69expected_goals0.74

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bayern Munich je 7.06, v porovnaní s 6.78 u FC Copenhagen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bayern Munich je H. Kane (8.00), u FC Copenhagen je to M. Elyounoussi (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bayern Munich prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 13 asistenciami, na čele s H. Kane (14G). U FC Copenhagen je to 2 gólov a 4 asistencií s lídrom M. Elyounoussi (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bayern Munich nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo FC Copenhagen má 4 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bayern Munich nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.14, oproti 5 u FC Copenhagen s hodnotením 7.04. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bayern Munich nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 8.00, v porovnaní s 1 u FC Copenhagen s priemerom 6.28. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 87% u Bayern Munich a 76% u FC Copenhagen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bayern Munich nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 7 u FC Copenhagen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bayern Munich je 29.8 (najmladší: M. Tel (20), najstarší: M. Neuer (39)), zatiaľ čo FC Copenhagen má priemer 32.0 (najmladší: M. Elyounoussi (31), najstarší: V. Claesson (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bayern Munich majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 12 u FC Copenhagen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bayern Munich4-2-3-14-3-2-1FC Copenhagen
GKDEFMIDFWD
1Neuer27Laimer8Goretzka2Upameca.19Davies6Kimmich22Guerrei.11Coman25Müller39Tel9Kane1Grabara19Jelert3Vavro20Boilesen2Diks9Gonçalv.33Falk12Lerager40Bardghji10Elyouno.7Claesson

Náhradníci

Tréner: T. Tuchel

Náhradníci

Tréner: J. Neestrup

Bayern MunichSila pozíciíFC Copenhagen
7.06
Ø Hodnotenie
6.78
7.13Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.72Obranca (4 v 4)
1G 7A0G 0A
7.14Záložník (5 v 5)7.04
3G 4A2G 4A
8.00Útočník (1 v 1)6.28
14G 2A0G 0A
Bayern Munich4-2-3-1
1BrankárM. Neuer7.1
27ObrancaK. Laimer6.73A
8ObrancaL. Goretzka6.7
2ObrancaD. Upamecano6.81G2A
19ObrancaA. Davies6.72A
6ZáložníkJ. Kimmich7.42A
22ZáložníkRaphaël Guerreiro6.81G
11ZáložníkK. Coman8.02G2A
25ZáložníkT. Müller6.6
39ZáložníkM. Tel6.9
9ÚtočníkH. Kane8.014G2A
FC Copenhagen4-3-2-1
1BrankárK. Grabara
19ObrancaE. Jelert
3ObrancaD. Vavro
20ObrancaN. Boilesen
2ObrancaK. Diks
9ZáložníkDiogo Gonçalves
33ZáložníkR. Falk
12ZáložníkL. Lerager6.7
40ZáložníkR. Bardghji
10ZáložníkM. Elyounoussi7.32G4A
7ÚtočníkV. Claesson6.3

Prehľad zápasu

Bayern Munich a FC Copenhagen remizovali 0:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2023. Bolo udelených 3 žltých kariet. Bayern Munich mal 62% držanie lopty, FC Copenhagen mal 38%. Bayern Munich mal 9 striel (2 na bránu), FC Copenhagen mal 8 (4 na bránu). Očakávané góly: Bayern Munich 0.69 — FC Copenhagen 0.74. Bayern Munich urobil 4 striedaní, FC Copenhagen urobil 4. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Frans Krätzig 90′).

Rivalita od 2023

Bayern Munich vs FC Copenhagen vzájomné výsledky

1 stretnutí
Bayern Munich
1
výhier
Remízy
0
FC Copenhagen
0
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2023Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Bayern Munich

WDDLWW

FC Copenhagen

WDWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026