Menu

Lazio vs Celtic

Stadio Olimpico, Roma28. novembra 2023 o 18:45
Domáci

Lazio

20
Hostia

Celtic

Rozhodca: H. Meler
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Lazio
Celtic
Výkop
27′Greg Taylor
35′Alistair Johnston
Polčas
Nicolò Rovella50′
V. CastellanosC. Immobile
61′
Felipe AndersonPedro
61′
61′
J. ForrestM. Johnston
69′
Paulo BernardoOh Hyeon-Gyu
71′Matt O'Riley
N. RovellaD. Cataldi
79′
C. Immobile
82′
Luis AlbertoD. Kamada
84′
C. Immobile

asistencia: G. Isaksen

85′
86′
Yang Hyun-JunD. Turnbull
Pedro89′
Patric90+3′
VAR
90+5′Penalty cancelled
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
12Shots off Goal2
22Total Shots7
5Blocked Shots1
13Shots insidebox4
9Shots outsidebox3
14Fouls9
6Corner Kicks4
0Offsides1
46%Ball Possession54%
3Yellow Cards4
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
496Total passes600
430Passes accurate526
87%Passes %88%
2.30expected_goals0.35

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lazio je 6.86, v porovnaní s 7.04 u Celtic. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lazio je N. Rovella (7.13), u Celtic je to L. Scales (7.60).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lazio prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 5 asistenciami, na čele s V. Castellanos (13G). U Celtic je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lazio nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo Celtic má 4 obrancov s priemerom 7.27. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lazio nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.07, oproti 3 u Celtic s hodnotením 7.60. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lazio nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.83, v porovnaní s 3 u Celtic s priemerom 6.43. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Lazio a 85% u Celtic. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lazio nazbierali v tejto sezóne 37 žltých kariet, v porovnaní s 1 u Celtic. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lazio je 28.2 (najmladší: N. Rovella (24), najstarší: A. Marušić (33)), zatiaľ čo Celtic má priemer 27.7 (najmladší: Paulo Bernardo (23), najstarší: J. Forrest (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lazio majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 2 u Celtic. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lazio4-3-34-3-3Celtic
GKDEFMIDFWD
94Provedel29Lazzari4Patric34Gila77Marušić8Guendou.65Rovella10Alberto18Isaksen19Castell.7Anderson1Hart2Johnston20Carter-.5Scales3Taylor33O'Riley42McGregor28Bernardo13Hyun-Jun8Furuhas.49Forrest

Náhradníci

Tréner: M. Sarri

Náhradníci

Tréner: B. Rodgers

LazioSila pozíciíCeltic
6.86
Ø Hodnotenie
7.04
7.09Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.72Obranca (4 v 4)7.27
0G 2A0G 0A
7.07Záložník (3 v 3)7.60
2G 2A0G 0A
6.83Útočník (3 v 3)6.43
18G 1A0G 0A
Lazio4-3-3
94BrankárI. Provedel7.1
29ObrancaM. Lazzari6.8
4ObrancaPatric6.8
34ObrancaMario Gila6.4
77ObrancaA. Marušić6.92A
8ZáložníkM. Guendouzi7.02G1A
65ZáložníkN. Rovella7.11A
10ZáložníkLuis Alberto
18ÚtočníkG. Isaksen6.85G1A
19ÚtočníkV. Castellanos6.813G
7ÚtočníkFelipe Anderson
Celtic4-3-3
1BrankárJ. Hart
2ObrancaA. Johnston6.9
20ObrancaC. Carter-Vickers7.3
5ObrancaL. Scales7.6
3ObrancaG. Taylor
33ZáložníkM. O'Riley
42ZáložníkC. McGregor7.6
28ZáložníkPaulo Bernardo
13ÚtočníkYang Hyun-Jun6.2
8ÚtočníkK. Furuhashi
49ÚtočníkJ. Forrest6.7

Prehľad zápasu

Lazio zdolal Celtic 2:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2023. Góly strelili: C. Immobile 82′, C. Immobile 85′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Lazio mal 46% držanie lopty, Celtic mal 54%. Lazio mal 22 striel (5 na bránu), Celtic mal 7 (4 na bránu). Očakávané góly: Lazio 2.30 — Celtic 0.35. Lazio urobil 4 striedaní, Celtic urobil 3. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Hyun-gyu Oh 90′).

Rivalita od 2019

Lazio vs Celtic vzájomné výsledky

3 stretnutí
Lazio
1
výhier
Remízy
0
Celtic
2
výhier
Góly spolu
9 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
3/3 · 100%
Nad 2,5
3/3 · 100%

Aktuálna forma

Lazio

LLWDDW

Celtic

WWWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026