Menu

Manchester United vs Fc Copenhagen

Old Trafford, Manchester24. októbra 2023 o 21:00
Rozhodca: M. Guida

Udalosti zápasu

Manchester United
FC Copenhagen
Výkop
Polčas
S. AmrabatC. Eriksen
46′
Sergio ReguilónV. Lindelöf
63′
AntonyA. Garnacho
63′
H. Maguire

asistencia: C. Eriksen

72′
76′
V. ClaessonO. Óskarsson
77′
E. JelertC. Sørensen
85′
Diogo GonçalvesJ. Larsson
R. HøjlundA. Martial
86′
Scott McTominay90+5′
90+1′
E. AchouriO. Højlund
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
7Shots off Goal7
15Total Shots16
3Blocked Shots5
12Shots insidebox8
3Shots outsidebox8
8Fouls6
5Corner Kicks9
1Offsides1
50%Ball Possession50%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
511Total passes495
432Passes accurate416
85%Passes %84%
1.69expected_goals2.22

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Manchester United je 7.20, v porovnaní s 6.74 u FC Copenhagen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Manchester United je M. Rashford (8.90), u FC Copenhagen je to M. Elyounoussi (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Manchester United prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 24 asistenciami, na čele s Bruno Fernandes (8G). U FC Copenhagen je to 3 gólov a 6 asistencií s lídrom M. Elyounoussi (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Manchester United nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo FC Copenhagen má 4 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Manchester United nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 8.24, oproti 3 u FC Copenhagen s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Manchester United nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.30, v porovnaní s 3 u FC Copenhagen s priemerom 6.74. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Manchester United a 77% u FC Copenhagen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Manchester United nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 10 u FC Copenhagen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Manchester United je 27.6 (najmladší: R. Højlund (22), najstarší: H. Maguire (32)), zatiaľ čo FC Copenhagen má priemer 30.5 (najmladší: E. Achouri (26), najstarší: V. Claesson (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Manchester United majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 12 u FC Copenhagen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Manchester United4-2-3-14-3-3FC Copenhagen
GKDEFMIDFWD
24Onana20Dalot19Varane5Maguire15Reguilón4Amrabat39McTomin.21Antony8Fernand.10Rashford11Højlund1Grabara22Ankersen3Vavro2Diks19Jelert12Lerager33Falk9Gonçalv.10Elyouno.7Claesson30Achouri

Náhradníci

Tréner: E. ten Hag

Náhradníci

Tréner: J. Neestrup

Manchester UnitedSila pozíciíFC Copenhagen
7.20
Ø Hodnotenie
6.74
6.70Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 4)
2G 5A0G 0A
8.24Záložník (5 v 3)6.74
10G 19A0G 0A
6.30Útočník (1 v 3)6.74
0G 0A3G 6A
Manchester United4-2-3-1
24BrankárA. Onana6.7
20ObrancaDiogo Dalot6.91G3A
19ObrancaR. Varane
5ObrancaH. Maguire6.91G2A
15ObrancaSergio Reguilón
4ZáložníkS. Amrabat
39ZáložníkS. McTominay
21ZáložníkAntony
8ZáložníkBruno Fernandes7.68G19A
10ZáložníkM. Rashford8.92G
11ÚtočníkR. Højlund6.3
FC Copenhagen4-3-3
1BrankárK. Grabara
22ObrancaP. Ankersen
3ObrancaD. Vavro
2ObrancaK. Diks
19ObrancaE. Jelert
12ZáložníkL. Lerager6.7
33ZáložníkR. Falk
9ZáložníkDiogo Gonçalves
10ÚtočníkM. Elyounoussi7.32G4A
7ÚtočníkV. Claesson6.3
30ÚtočníkE. Achouri6.61G2A

Prehľad zápasu

Manchester United zdolal FC Copenhagen 1:0. Zápas sa hral v UEFA Champions League 2023. Góly strelili: H. Maguire 72′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Manchester United mal 50% držanie lopty, FC Copenhagen mal 50%. Manchester United mal 15 striel (5 na bránu), FC Copenhagen mal 16 (4 na bránu). Očakávané góly: Manchester United 1.69 — FC Copenhagen 2.22. Manchester United urobil 4 striedaní, FC Copenhagen urobil 4.

Rivalita od 2023

Manchester United vs FC Copenhagen vzájomné výsledky

1 stretnutí
Manchester United
0
výhier
Remízy
0
FC Copenhagen
1
výhier
Góly spolu
7 · 7.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2023Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Manchester United

DWWWLD

FC Copenhagen

DWWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026