Menu

Paris Saint Germain vs Monaco

Stadium 974, Doha5. januára 2025 o 17:30
10
Hostia

Monaco

Rozhodca: W. Delajod
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Paris Saint Germain
Monaco
Výkop
Polčas
Lee Kang-InB. Barcola
67′
João NevesFabián Ruiz
67′
D. DouéGonçalo Ramos
72′
72′
A. GolovinL. Camara
72′
G. IlenikhenaB. Embolo
86′
M. AklioucheS. Magassa
86′
VandersonJ. Teze
Bradley Barcola87′
W. Zaïre-EmeryS. Mayulu
88′
O. Dembélé

asistencia: Fabián Ruiz

90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal5
8Shots off Goal5
28Total Shots12
10Blocked Shots2
20Shots insidebox8
8Shots outsidebox4
11Fouls13
13Corner Kicks2
1Offsides2
60%Ball Possession40%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves9
592Total passes403
520Passes accurate328
88%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Paris Saint Germain je 7.04, v porovnaní s 6.81 u Monaco. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Paris Saint Germain je O. Dembélé (8.30), u Monaco je to D. Zakaria (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Paris Saint Germain prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 7 asistenciami, na čele s Lee Kang-In (3G). U Monaco je to 23 gólov a 21 asistencií s lídrom D. Zakaria (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Paris Saint Germain nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo Monaco má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Paris Saint Germain nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 5 u Monaco s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Paris Saint Germain nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.52, v porovnaní s 1 u Monaco s priemerom 6.49. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 66% u Paris Saint Germain a 76% u Monaco. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Paris Saint Germain nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Monaco. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Paris Saint Germain je 24.4 (najmladší: W. Zaïre-Emery (19), najstarší: Marquinhos (31)), zatiaľ čo Monaco má priemer 25.8 (najmladší: G. Ilenikhena (19), najstarší: T. Minamino (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Paris Saint Germain majú priemerne 5 ligových štartov, oproti 19 u Monaco. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Paris Saint Germain4-3-34-2-3-1Monaco
GKDEFMIDFWD
1Donnaru.2Hakimi5Marquin.51Pacho25Mendes33Zaïre-E.17Vitinha87Neves19Kang-In10Dembélé14Doué16Köhn2Vanders.5Kehrer22Salisu12Henrique6Zakaria10Golovin11Akliouc.18Minamino7Seghir21Ilenikh.

Náhradníci

Tréner: Luis Enrique

Náhradníci

Tréner: A. Hütter

Paris Saint GermainSila pozíciíMonaco
7.04
Ø Hodnotenie
6.81
Brankár (1 v 1)6.94
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (4 v 4)6.86
2G 2A1G 4A
6.97Záložník (3 v 5)6.79
0G 1A20G 17A
7.52Útočník (3 v 1)6.49
4G 4A2G 0A
Paris Saint Germain4-3-3
1BrankárG. Donnarumma
2ObrancaA. Hakimi6.82G2A
5ObrancaMarquinhos6.6
51ObrancaW. Pacho6.6
25ObrancaNuno Mendes7.0
33ZáložníkW. Zaïre-Emery6.2
17ZáložníkVitinha7.71A
87ZáložníkJoão Neves7.0
19ÚtočníkLee Kang-In7.03G4A
10ÚtočníkO. Dembélé8.31G
14ÚtočníkD. Doué7.2
Monaco4-2-3-1
16BrankárP. Köhn6.9
2ObrancaVanderson6.82A
5ObrancaT. Kehrer6.9
22ObrancaM. Salisu7.01G
12ObrancaCaio Henrique6.72A
6ZáložníkD. Zakaria7.26G4A
10ZáložníkA. Golovin6.95G5A
11ZáložníkM. Akliouche7.06G6A
18ZáložníkT. Minamino6.63G2A
7ZáložníkE. Ben Seghir6.3
21ÚtočníkG. Ilenikhena6.52G

Prehľad zápasu

Paris Saint Germain zdolal Monaco 1:0. Zápas sa hral v Trophée des Champions 2024. Góly strelili: O. Dembélé 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Paris Saint Germain mal 60% držanie lopty, Monaco mal 40%. Paris Saint Germain mal 28 striel (10 na bránu), Monaco mal 12 (5 na bránu). Paris Saint Germain urobil 4 striedaní, Monaco urobil 4.

Rivalita od 2010

Paris Saint Germain vs Monaco vzájomné výsledky

37 stretnutí
Paris Saint Germain
18
výhier
Remízy
11
Monaco
8
výhier
Góly spolu
127 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
23/37 · 62%
Nad 2,5
23/37 · 62%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 71 v 2018

Aktuálna forma

Paris Saint Germain

WWDDWW

Monaco

LWDDLW

Predpoveď zápasu

Paris Saint Germain

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Monaco

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Paris Saint Germain or draw

0%Forma0%
0%Útok0%
0%Obrana0%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026