Menu

Chiangrai United vs Ratchaburi

Singha Chiangrai Stadium, Chiang Rai2. marca 2025 o 12:00
01
Rozhodca: W. Jumpaoon

Udalosti zápasu

Chiangrai United
Ratchaburi
Výkop
Polčas
P. SoimalaiJ. Emaviwe
46′
46′
K. SrisuwanT. Tanaka
S. ThinjomT. Jaihan
56′
58′
N. Rakotoharimalala

asistencia: T. Tanaka

Lee Seung-WonC. Prachuabmon
65′
M. PromsawatS. Suvannaseat
65′
Jordan Emaviwe79′
G. VerzuraGuo Tianyu
79′
90+3′
K. ChiamudomJ. Thongsaengphrao
90+7′
Kim Ji-MinW. Namvech
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal3
4Shots off Goal3
8Total Shots8
3Blocked Shots2
4Shots insidebox6
4Shots outsidebox2
14Fouls10
2Corner Kicks4
0Offsides0
37%Ball Possession63%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
303Total passes506
233Passes accurate431
77%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Chiangrai United je 6.59, v porovnaní s 6.88 u Ratchaburi. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Chiangrai United je A. Worawong (6.85), u Ratchaburi je to K. Phatomakkakul (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Chiangrai United prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 3 asistenciami, na čele s S. Thinjom (1G). U Ratchaburi je to 9 gólov a 6 asistencií s lídrom N. Rakotoharimalala (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Chiangrai United nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.41, zatiaľ čo Ratchaburi má 4 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Chiangrai United nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.60, oproti 5 u Ratchaburi s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Chiangrai United nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.72, v porovnaní s 1 u Ratchaburi s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Chiangrai United a 86% u Ratchaburi. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Chiangrai United nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Ratchaburi. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Chiangrai United je 30.4 (najmladší: T. Pimoytha (25), najstarší: T. Srisai (36)), zatiaľ čo Ratchaburi má priemer 31.7 (najmladší: J. Khemdee (23), najstarší: J. Kaewprom (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Chiangrai United majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 18 u Ratchaburi. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Chiangrai United4-4-24-2-3-1Ratchaburi
GKDEFMIDFWD
1Worawong17Verzura3Srisai44César55Pimoytha32Promsaw.88Stewart29Meethoum13Soimalai9Seung-W.10Thinjom99Phatoma.27Curran57Leeaoh4Khemdee29Chiamud.37Srisuwan16Chakkup.6Tana10Kaewprom89Rakotoh.9Ji-Min

Náhradníci

Tréner: Wilson dos Santos

Náhradníci

Tréner: W. Srimaka

Chiangrai UnitedSila pozíciíRatchaburi
6.59
Ø Hodnotenie
6.88
6.85Brankár (1 v 1)7.14
0G 0A0G 0A
6.41Obranca (4 v 4)6.89
0G 0A2G 4A
6.60Záložník (4 v 5)6.82
0G 2A7G 2A
6.72Útočník (2 v 1)
1G 1A0G 0A
Chiangrai United4-4-2
1BrankárA. Worawong6.8
17ObrancaG. Verzura6.6
3ObrancaT. Srisai6.3
44ObrancaJúlio César
55ObrancaT. Pimoytha6.3
32ZáložníkM. Promsawat6.52A
88ZáložníkH. Stewart
29ZáložníkA. Meethoum6.7
13ZáložníkP. Soimalai
9ÚtočníkLee Seung-Won6.6
10ÚtočníkS. Thinjom6.81G1A
Ratchaburi4-2-3-1
99BrankárK. Phatomakkakul7.1
27ObrancaJ. Curran7.11G4A
57ObrancaS. Leeaoh
4ObrancaJ. Khemdee7.11G
29ObrancaK. Chiamudom6.5
37ZáložníkK. Srisuwan7.0
16ZáložníkS. Chakkuprasart6.6
6ZáložníkTana6.9
10ZáložníkJ. Kaewprom6.71G1A
89ZáložníkN. Rakotoharimalala7.06G1A
9ÚtočníkKim Ji-Min

Prehľad zápasu

Ratchaburi zdolal Chiangrai United 1:0. Zápas sa hral v Thai League 1 2024. Góly strelili: N. Rakotoharimalala 58′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Chiangrai United mal 37% držanie lopty, Ratchaburi mal 63%. Chiangrai United mal 8 striel (1 na bránu), Ratchaburi mal 8 (3 na bránu). Chiangrai United urobil 5 striedaní, Ratchaburi urobil 3.

Rivalita od 2013

Chiangrai United vs Ratchaburi vzájomné výsledky

26 stretnutí
Chiangrai United
14
výhier
Remízy
10
Ratchaburi
2
výhier
Góly spolu
56 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
9/26 · 35%
Nad 2,5
9/26 · 35%

Aktuálna forma

Chiangrai United

WDWWDL

Ratchaburi

WWLWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026