Menu

Uthai Thani vs Sukhothai Fc

Uthai Thani Province Stadium, Uthai Thani26. januára 2025 o 12:00
30
Rozhodca: T. Somsingha

Udalosti zápasu

Uthai Thani
Sukhothai FC
Výkop
Ricardo Santos

asistencia: J. Beresford

32′
Polčas
Terry Antonis54′
57′
S. ChatthongT. Phranmaen
57′
L. ThaemratC. Thisud
Tiago AlvesB. Duronjić
63′
68′
A. DenmanA. Beraheng
Penalty cancelled76′
VAR
B. DavisJ. Baas
84′
Aung ThuD. Darbellay
84′
86′Thitiwat Phranmaen
88′
J. WachpiromS. Kanlayanabandit
D. Darbellay

asistencia: J. Baas

88′
T. AntonisT. Rattanapoom
90+4′
Ricardo SantosLucas Dias
90+4′
Ricardo Santos

asistencia: T. Auksornsri

90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal6
5Shots off Goal7
12Total Shots18
3Blocked Shots5
9Shots insidebox12
3Shots outsidebox6
9Fouls10
3Corner Kicks6
4Offsides0
48%Ball Possession52%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves1
361Total passes385
301Passes accurate314
83%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Uthai Thani je 6.88, v porovnaní s 6.68 u Sukhothai FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Uthai Thani je B. Davis (7.29), u Sukhothai FC je to K. Saensuk (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Uthai Thani prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 8 asistenciami, na čele s B. Davis (4G). U Sukhothai FC je to 4 gólov a 2 asistencií s lídrom J. Baggio (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Uthai Thani nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo Sukhothai FC má 4 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Uthai Thani nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 5 u Sukhothai FC s hodnotením 6.60. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Uthai Thani nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.29, v porovnaní s 1 u Sukhothai FC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Uthai Thani a 81% u Sukhothai FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Uthai Thani nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Sukhothai FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Uthai Thani je 27.8 (najmladší: J. Beresford (23), najstarší: W. Playnum (36)), zatiaľ čo Sukhothai FC má priemer 30.9 (najmladší: P. Phatthaphon (24), najstarší: L. Thaemrat (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Uthai Thani majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 24 u Sukhothai FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Uthai Thani4-4-24-2-3-1Sukhothai FC
GKDEFMIDFWD
18Wongsaj.27Beresfo.19Playnum5César65Auksorn.33Alves24Antonis8Weiders.36Thu11Santos10Davis99Saensuk6Wachpir.93Cláudio15Promsupa16Phattha.7Thaemrat17Muaddar.21Denman10Baggio35Chattho.11Fornaza.

Náhradníci

Tréner: M. Joksić

Náhradníci

Tréner: A. Chalitaporn

Uthai ThaniSila pozíciíSukhothai FC
6.88
Ø Hodnotenie
6.68
6.60Brankár (1 v 1)7.07
0G 0A0G 0A
6.80Obranca (4 v 4)6.68
0G 0A0G 0A
6.97Záložník (4 v 5)6.60
1G 0A4G 2A
7.29Útočník (2 v 1)
4G 8A0G 0A
Uthai Thani4-4-2
18BrankárB. Wongsajaem6.6
27ObrancaJ. Beresford6.9
19ObrancaW. Playnum6.6
5ObrancaJúlio César
65ObrancaT. Auksornsri6.9
33ZáložníkTiago Alves
24ZáložníkT. Antonis
8ZáložníkW. Weidersjöe7.01G
36ZáložníkAung Thu
11ÚtočníkRicardo Santos
10ÚtočníkB. Davis7.34G8A
Sukhothai FC4-2-3-1
99BrankárK. Saensuk7.1
6ObrancaJ. Wachpirom
93ObrancaCláudio6.7
15ObrancaS. Promsupa6.8
16ObrancaP. Phatthaphon6.6
7ZáložníkL. Thaemrat6.5
17ZáložníkT. Muaddarak6.7
21ZáložníkA. Denman6.5
10ZáložníkJ. Baggio6.83G1A
35ZáložníkS. Chatthong6.61G1A
11ÚtočníkMatheus Fornazari

Prehľad zápasu

Uthai Thani zdolal Sukhothai FC 3:0. Zápas sa hral v Thai League 1 2024. Góly strelili: Ricardo Santos 32′, D. Darbellay 88′, Ricardo Santos 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Uthai Thani mal 48% držanie lopty, Sukhothai FC mal 52%. Uthai Thani mal 12 striel (4 na bránu), Sukhothai FC mal 18 (6 na bránu). Uthai Thani urobil 5 striedaní, Sukhothai FC urobil 4. VAR zasiahol: Penalty cancelled (William Weidersjo 76′).

Rivalita od 2023

Uthai Thani vs Sukhothai FC vzájomné výsledky

6 stretnutí
Uthai Thani
2
výhier
Remízy
3
Sukhothai FC
1
výhier
Góly spolu
14 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
4/6 · 67%
Nad 2,5
2/6 · 33%

Aktuálna forma

Uthai Thani

LDLWDD

Sukhothai FC

LLDLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026