Menu

Bg Pathum United vs Bangkok United

BG Stadium, Pathum Thani1. decembra 2024 o 13:00
Rozhodca: S. Pu-udom

Udalosti zápasu

BG Pathum United
Bangkok United
Výkop
Polčas
S. NonthasiraS. Channgom
46′
C. VeerachartIkhsan Fandi
46′
G. NotsudaT. Dangda
66′
RanielF. Álvarez
67′
71′
R. PhumichantukT. Puangjan
71′
N. SelanonK. Nontharat
S. NDiayeM. Lorenzen
73′
79′
Mahmoud EidL. Adžić
79′
P. NotechaiyaW. Jarunongkran
90+1′
P. A-nanT. Limwanasathian
Ikhsan Fandi

asistencia: C. Songkrasin

90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
12Shots off Goal4
25Total Shots13
7Blocked Shots5
12Shots insidebox8
13Shots outsidebox5
6Fouls5
8Corner Kicks4
2Offsides4
56%Ball Possession44%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves5
399Total passes324
346Passes accurate268
87%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BG Pathum United je 7.02, v porovnaní s 6.92 u Bangkok United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BG Pathum United je S. N'Diaye (7.70), u Bangkok United je to W. Pomphun (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BG Pathum United prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 9 asistenciami, na čele s Raniel (2G). U Bangkok United je to 3 gólov a 2 asistencií s lídrom Muhsen Al Ghassani (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BG Pathum United nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.70, zatiaľ čo Bangkok United má 4 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BG Pathum United nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 3 u Bangkok United s hodnotením 7.24. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BG Pathum United nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.98, v porovnaní s 3 u Bangkok United s priemerom 6.97. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u BG Pathum United a 85% u Bangkok United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BG Pathum United nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Bangkok United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BG Pathum United je 29.1 (najmladší: K. Kaman (26), najstarší: C. Songkrasin (32)), zatiaľ čo Bangkok United má priemer 31.6 (najmladší: Muhsen Al Ghassani (28), najstarší: Everton (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BG Pathum United majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 17 u Bangkok United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BG Pathum United3-5-24-3-3Bangkok United
GKDEFMIDFWD
28Anuin3Leeaoh78Gomis69N'Diaye24Wonggorn18Songkra.4Veerach.5Kaman2Nonthas.17Notsuda75Raniel1Khammai6Selanon26Thongso.3Everton2Notecha.10Jradi39A-nan27Pomphun11Phumich.16Ghassani93Eid

Náhradníci

Tréner: S. Jaturapattarapong

Náhradníci

Tréner: T. Sripan

BG Pathum UnitedSila pozíciíBangkok United
7.02
Ø Hodnotenie
6.92
6.96Brankár (1 v 1)6.77
0G 0A0G 0A
7.70Obranca (3 v 4)6.73
1G 0A1G 0A
6.88Záložník (5 v 3)7.24
3G 6A0G 1A
6.98Útočník (2 v 3)6.97
2G 3A2G 1A
BG Pathum United3-5-2
28BrankárS. Anuin7.0
3ObrancaS. Leeaoh
78ObrancaC. Gomis
69ObrancaS. N'Diaye7.71G
24ZáložníkJ. Wonggorn6.4
18ZáložníkC. Songkrasin7.21G3A
4ZáložníkC. Veerachart
5ZáložníkK. Kaman7.41G3A
2ZáložníkS. Nonthasira6.61G
17ÚtočníkG. Notsuda7.02A
75ÚtočníkRaniel6.92G1A
Bangkok United4-3-3
1BrankárP. Khammai6.8
6ObrancaN. Selanon6.5
26ObrancaS. Thongsong6.7
3ObrancaEverton7.01G
2ObrancaP. Notechaiya
10ZáložníkBassel Jradi
39ZáložníkP. A-nan7.21A
27ZáložníkW. Pomphun7.3
11ÚtočníkR. Phumichantuk7.3
16ÚtočníkMuhsen Al Ghassani6.72G1A
93ÚtočníkMahmoud Eid

Prehľad zápasu

BG Pathum United zdolal Bangkok United 1:0. Zápas sa hral v Thai League 1 2024. Góly strelili: Ikhsan Fandi 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. BG Pathum United mal 56% držanie lopty, Bangkok United mal 44%. BG Pathum United mal 25 striel (6 na bránu), Bangkok United mal 13 (4 na bránu). BG Pathum United urobil 5 striedaní, Bangkok United urobil 5.

Rivalita od 2013

BG Pathum United vs Bangkok United vzájomné výsledky

24 stretnutí
BG Pathum United
5
výhier
Remízy
5
Bangkok United
14
výhier
Góly spolu
63 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
11/24 · 46%
Nad 2,5
8/24 · 33%

Aktuálna forma

BG Pathum United

DWDWWD

Bangkok United

WDLDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026