Menu

Lamphun Warrior vs Bg Pathum United

700th Anniversary Stadium, Chiang Mai4. novembra 2024 o 13:00

Udalosti zápasu

Lamphun Warrior
BG Pathum United
Výkop
T. Lated

asistencia: Mohammed Osman

13′
T. LatedW. Clowuttiwat
21′
Korraphat Narichan29′
31′
M. LorenzenIlhan Fandi
VAR
33′Penalty confirmed
35′
T. Dangda

Penalty

Kike Linares40′
Polčas
Ricardo LopesJefferson
55′
63′
Ilhan Fandi

asistencia: J. Wonggorn

B. TaplaT. Khotrsupho
75′
A. YodsangwalJúnior Batista
75′
76′
W. JamnongwatT. Inprakhon
76′
T. DangdaC. Pombubpha
Jefferson
81′
90+1′
M. BalliniF. Álvarez
90+1′
Ilhan FandiS. Tiatrakul
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
3Shots off Goal7
8Total Shots13
2Blocked Shots2
6Shots insidebox9
2Shots outsidebox4
11Fouls10
2Corner Kicks2
1Offsides2
28%Ball Possession72%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
211Total passes567
147Passes accurate503
70%Passes %89%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lamphun Warrior je 6.78, v porovnaní s 6.89 u BG Pathum United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lamphun Warrior je A. Yodsangwal (7.25), u BG Pathum United je to K. Kaman (7.38).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lamphun Warrior prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 8 asistenciami, na čele s A. Pumwisat (3G). U BG Pathum United je to 2 gólov a 7 asistencií s lídrom K. Kaman (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lamphun Warrior nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.58, zatiaľ čo BG Pathum United má 3 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lamphun Warrior nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 4 u BG Pathum United s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lamphun Warrior nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.07, v porovnaní s 3 u BG Pathum United s priemerom 7.17. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Lamphun Warrior a 79% u BG Pathum United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lamphun Warrior nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 11 u BG Pathum United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lamphun Warrior je 31.5 (najmladší: A. Yodsangwal (24), najstarší: B. Tapla (37)), zatiaľ čo BG Pathum United má priemer 26.8 (najmladší: C. Buaphan (21), najstarší: C. Songkrasin (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lamphun Warrior majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 18 u BG Pathum United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lamphun Warrior4-4-23-4-1-2BG Pathum United
GKDEFMIDFWD
40Nareech.21Chuchin6Lated4Linares2Moonwong77Lwin8Pumwisat32Tapla11Yodsang.10Lopes14Osman28Anuin55Buaphan3Leeaoh13Ballini24Wonggorn5Kaman8Doloh29Jamnong.18Songkra.90Lorenzen10Dangda

Náhradníci

Tréner: Alexandre Gama

Náhradníci

Tréner: S. Jaturapattarapong

Lamphun WarriorSila pozíciíBG Pathum United
6.78
Ø Hodnotenie
6.89
Brankár (1 v 1)6.96
0G 0A0G 0A
6.58Obranca (4 v 3)6.73
0G 0A0G 1A
6.86Záložník (4 v 4)6.82
6G 6A1G 3A
7.07Útočník (2 v 3)7.17
3G 2A1G 3A
Lamphun Warrior4-4-2
40BrankárK. Nareechan
21ObrancaT. Chuchin6.8
6ObrancaT. Lated6.3
4ObrancaK. Linares
2ObrancaW. Moonwong6.6
77ZáložníkMaung Maung Lwin6.71A
8ZáložníkA. Pumwisat6.83G2A
32ZáložníkB. Tapla6.8
11ZáložníkA. Yodsangwal7.33G3A
10ÚtočníkRicardo Lopes
14ÚtočníkMohammed Osman7.13G2A
BG Pathum United3-4-1-2
28BrankárS. Anuin7.0
55ObrancaC. Buaphan6.71A
3ObrancaS. Leeaoh
13ObrancaM. Ballini
24ZáložníkJ. Wonggorn6.4
5ZáložníkK. Kaman7.41G3A
8ZáložníkA. Doloh
29ZáložníkW. Jamnongwat6.7
18ÚtočníkC. Songkrasin7.21G3A
90ÚtočníkM. Lorenzen
10ÚtočníkT. Dangda

Prehľad zápasu

Lamphun Warrior a BG Pathum United remizovali 2:2. Zápas sa hral v Thai League 1 2024. Góly strelili: T. Lated 13′, T. Dangda 35′ (pen.), Ilhan Fandi 63′, Jefferson 81′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Lamphun Warrior mal 28% držanie lopty, BG Pathum United mal 72%. Lamphun Warrior mal 8 striel (3 na bránu), BG Pathum United mal 13 (4 na bránu). Lamphun Warrior urobil 4 striedaní, BG Pathum United urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Kritsada Kaman 33′).

Rivalita od 2022

Lamphun Warrior vs BG Pathum United vzájomné výsledky

8 stretnutí
Lamphun Warrior
2
výhier
Remízy
1
BG Pathum United
5
výhier
Góly spolu
16 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
2/8 · 25%
Nad 2,5
3/8 · 38%

Aktuálna forma

Lamphun Warrior

DDLWDD

BG Pathum United

DWDWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026