Menu

Uthai Thani vs Chiangrai United

Uthai Thani Province Stadium, Uthai Thani29. septembra 2024 o 14:00
30
Rozhodca: N. Choosuwan

Udalosti zápasu

Uthai Thani
Chiangrai United
Výkop
Ricardo Santos

asistencia: C. Laptrakul

30′
Goal cancelled36′
VAR
45+2′Sittichok Kannoo
Polčas
Ricardo Santos

asistencia: T. Antonis

53′
57′
S. KannooM. Promsawat
57′
RodriguinhoGuo Tianyu
57′
H. StewartS. Suvannaseat
T. AntonisJ. Baas
62′
J. AgudeloLucas Dias
62′
71′
S. SingmuiT. Pimoytha
B. Davis

asistencia: J. Beresford

73′
78′
C. PrachuabmonP. Soimalai
B. DavisT. Rattanapoom
84′
Ricardo SantosD. Smart
87′
J. GrommenJ. Schwabe
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
3Shots off Goal5
13Total Shots10
4Blocked Shots2
8Shots insidebox7
5Shots outsidebox3
17Fouls11
3Corner Kicks3
1Offsides0
49%Ball Possession51%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
423Total passes420
348Passes accurate359
82%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Uthai Thani je 6.93, v porovnaní s 6.51 u Chiangrai United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Uthai Thani je B. Davis (7.29), u Chiangrai United je to Carlos Iury (6.98).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Uthai Thani prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 8 asistenciami, na čele s B. Davis (4G). U Chiangrai United je to 2 gólov a 5 asistencií s lídrom Carlos Iury (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Uthai Thani nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Chiangrai United má 4 obrancov s priemerom 6.03. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Uthai Thani nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 3 u Chiangrai United s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Uthai Thani nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.29, v porovnaní s 3 u Chiangrai United s priemerom 6.69. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Uthai Thani a 72% u Chiangrai United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Uthai Thani nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Chiangrai United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Uthai Thani je 26.2 (najmladší: J. Beresford (23), najstarší: B. Wongsajaem (31)), zatiaľ čo Chiangrai United má priemer 28.0 (najmladší: C. Prachuabmon (21), najstarší: T. Srisai (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Uthai Thani majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 10 u Chiangrai United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Uthai Thani4-4-24-3-3Chiangrai United
GKDEFMIDFWD
18Wongsaj.27Beresfo.3Grommen5César65Auksorn.24Antonis32Agudelo8Weiders.17Laptrak.10Davis11Santos1Worawong88Stewart3Srisai2Phrmanee30Singmui8Ralph10Rodrigu.29Meethoum99Kannoo40Prachua.11Iury

Náhradníci

Tréner: M. Joksić

Náhradníci

Tréner: Xavi Moro

Uthai ThaniSila pozíciíChiangrai United
6.93
Ø Hodnotenie
6.51
6.60Brankár (1 v 1)6.73
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (4 v 4)6.03
0G 0A0G 0A
6.97Záložník (4 v 3)6.70
1G 0A0G 0A
7.29Útočník (2 v 3)6.69
4G 8A2G 5A
Uthai Thani4-4-2
18BrankárB. Wongsajaem6.6
27ObrancaJ. Beresford6.9
3ObrancaJ. Grommen
5ObrancaJúlio César
65ObrancaT. Auksornsri6.9
24ZáložníkT. Antonis
32ZáložníkJ. Agudelo
8ZáložníkW. Weidersjoe7.01G
17ZáložníkC. Laptrakul
10ÚtočníkB. Davis7.34G8A
11ÚtočníkRicardo Santos
Chiangrai United4-3-3
1BrankárA. Worawong6.7
88ObrancaH. Stewart
3ObrancaT. Srisai6.3
2ObrancaB. Phrmanee5.8
30ObrancaS. Singmui
8ZáložníkRalph
10ZáložníkRodriguinho
29ZáložníkA. Meethoum6.7
99ÚtočníkS. Kannoo6.6
40ÚtočníkC. Prachuabmon6.5
11ÚtočníkCarlos Iury7.02G5A

Prehľad zápasu

Uthai Thani zdolal Chiangrai United 3:0. Zápas sa hral v Thai League 1 2024. Góly strelili: Ricardo Santos 30′, Ricardo Santos 53′, B. Davis 73′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Uthai Thani mal 49% držanie lopty, Chiangrai United mal 51%. Uthai Thani mal 13 striel (6 na bránu), Chiangrai United mal 10 (3 na bránu). Uthai Thani urobil 5 striedaní, Chiangrai United urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Jhonatan Agudelo 36′).

Rivalita od 2023

Uthai Thani vs Chiangrai United vzájomné výsledky

4 stretnutí
Uthai Thani
0
výhier
Remízy
2
Chiangrai United
2
výhier
Góly spolu
8 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
2/4 · 50%
Nad 2,5
1/4 · 25%

Aktuálna forma

Uthai Thani

LDLWDD

Chiangrai United

DWWDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026