Menu

Lamphun Warrior vs Uthai Thani

Mae Guang Stadium, Lamphun13. mája 2024 o 13:30
12
Rozhodca: S. Bunmeekiart

Udalosti zápasu

Lamphun Warrior
Uthai Thani
Výkop
Oskari Kekkonen44′
Polčas
Oskari Kekkonen47′
Oskari Kekkonen47′
A. YodsangwalB. Tapla
52′
56′Ben Davis
69′
B. DavisC. Mbah
69′
S. PurisaiN. Chansawek
72′
Aung Thu

asistencia: W. Weidersjoe

W. MoonwongC. Buran
77′
T. ChuchinS. Chatthong
77′
NeguebaMaung Maung Lwin
77′
81′James Beresford
83′
W. WeidersjoeJiloan Hamad
T. LatedS. Inpaen
84′
85′
C. Mbah

asistencia: Aung Thu

S. Chatthong
88′
90+6′Chigozie Mbah
90+2′Wattana Playnum
90+2′
Aung ThuA. Seebunmee
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
4Shots off Goal4
11Total Shots10
3Blocked Shots2
3Shots insidebox8
8Shots outsidebox2
10Fouls10
5Corner Kicks2
1Offsides0
42%Ball Possession58%
2Yellow Cards4
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
346Total passes498
302Passes accurate448
87%Passes %90%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lamphun Warrior je 6.77, v porovnaní s 6.80 u Uthai Thani. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lamphun Warrior je A. Yodsangwal (7.25), u Uthai Thani je to B. Davis (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lamphun Warrior prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 7 asistenciami, na čele s A. Pumwisat (3G). U Uthai Thani je to 5 gólov a 8 asistencií s lídrom B. Davis (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lamphun Warrior nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.61, zatiaľ čo Uthai Thani má 4 obrancov s priemerom 6.63. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lamphun Warrior nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.72, oproti 4 u Uthai Thani s hodnotením 7.11. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lamphun Warrior nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.16, v porovnaní s 2 u Uthai Thani s priemerom 6.58. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Lamphun Warrior a 82% u Uthai Thani. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lamphun Warrior nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Uthai Thani. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lamphun Warrior je 30.8 (najmladší: A. Yodsangwal (24), najstarší: A. Cissokho (38)), zatiaľ čo Uthai Thani má priemer 28.5 (najmladší: J. Beresford (23), najstarší: S. Purisai (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lamphun Warrior majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 16 u Uthai Thani. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lamphun Warrior4-3-34-4-2Uthai Thani
GKDEFMIDFWD
20Muangng.21Chuchin6Lated22Cissokho2Moonwong77Negueba55Kekkonen8Pumwisat7Tauã14Osman66Yodsang.18Wongsaj.27Beresfo.19Playnum5Brinner3Charala.10Davis62Doloh45Weiders.36Thu7Purisai11Santos

Náhradníci

Tréner: Alexandre Gama

Náhradníci

Tréner: J. Punpee

Lamphun WarriorSila pozíciíUthai Thani
6.77
Ø Hodnotenie
6.80
6.69Brankár (1 v 1)6.60
0G 0A0G 0A
6.61Obranca (4 v 4)6.63
0G 0A0G 0A
6.72Záložník (3 v 4)7.11
3G 2A5G 8A
7.16Útočník (3 v 2)6.58
6G 5A0G 0A
Lamphun Warrior4-3-3
20BrankárN. Muangngam6.7
21ObrancaT. Chuchin6.8
6ObrancaT. Lated6.3
22ObrancaA. Cissokho6.7
2ObrancaW. Moonwong6.6
77ZáložníkNegueba
55ZáložníkO. Kekkonen6.7
8ZáložníkA. Pumwisat6.83G2A
7ÚtočníkTauã
14ÚtočníkMohammed Osman7.13G2A
66ÚtočníkA. Yodsangwal7.33G3A
Uthai Thani4-4-2
18BrankárB. Wongsajaem6.6
27ObrancaJ. Beresford6.9
19ObrancaW. Playnum6.6
5ObrancaBrinner
3ObrancaC. Charalampous6.4
10ZáložníkB. Davis7.34G8A
62ZáložníkA. Doloh7.1
45ZáložníkW. Weidersjoe7.01G
36ZáložníkAung Thu
7ÚtočníkS. Purisai6.6
11ÚtočníkRicardo Santos

Prehľad zápasu

Uthai Thani zdolal Lamphun Warrior 2:1. Zápas sa hral v Thai League 1 2023. Góly strelili: Aung Thu 72′, C. Mbah 85′, S. Chatthong 88′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Lamphun Warrior mal 42% držanie lopty, Uthai Thani mal 58%. Lamphun Warrior mal 11 striel (4 na bránu), Uthai Thani mal 10 (4 na bránu). Lamphun Warrior urobil 5 striedaní, Uthai Thani urobil 4.

Rivalita od 2023

Lamphun Warrior vs Uthai Thani vzájomné výsledky

5 stretnutí
Lamphun Warrior
1
výhier
Remízy
4
Uthai Thani
0
výhier
Góly spolu
11 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
3/5 · 60%
Nad 2,5
2/5 · 40%

Aktuálna forma

Lamphun Warrior

DDLWDD

Uthai Thani

LDLWDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026