Menu

Chiangrai United vs Ratchaburi

Singha Chiangrai Stadium, Chiang Rai28. apríla 2024 o 12:30
Domáci

Chiangrai United

10
Hostia

Ratchaburi

Rozhodca: S. Bunmeekiart

Udalosti zápasu

Chiangrai United
Ratchaburi
Výkop
Marco Ballini45+4′
Miguel BianconiRodriguinho
45+3′
Polčas
M. BalliniS. Yaemsaen
46′
Rodriguinho49′
56′Jesse Curran
58′
C. PoomkaewK. Tasa
S. SuvannaseatG. Verzura
66′
S. ThinjomYu Yong-Hyeon
66′
S. YaemsaenT. Srisai
84′
Gionata Verzura87′
88′Jonathan Khemdee
89′
K. ChiamudomS. Chakkuprasart
T. Srisai

asistencia: A. Meethoum

90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
4Shots off Goal7
8Total Shots9
1Blocked Shots0
6Shots insidebox5
2Shots outsidebox4
12Fouls15
3Corner Kicks1
0Offsides4
44%Ball Possession56%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
330Total passes423
264Passes accurate371
80%Passes %88%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Chiangrai United je 6.52, v porovnaní s 6.85 u Ratchaburi. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Chiangrai United je S. Thinjom (6.83), u Ratchaburi je to K. Phatomakkakul (7.15).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Chiangrai United prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 4 asistenciami, na čele s M. Ballini (1G). U Ratchaburi je to 3 gólov a 4 asistencií s lídrom J. Curran (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Chiangrai United nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.44, zatiaľ čo Ratchaburi má 5 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Chiangrai United nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.68, oproti 3 u Ratchaburi s hodnotením 6.50. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Chiangrai United nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Ratchaburi s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Chiangrai United a 84% u Ratchaburi. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Chiangrai United nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Ratchaburi. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Chiangrai United je 28.2 (najmladší: S. Suvannaseat (23), najstarší: S. Thinjom (32)), zatiaľ čo Ratchaburi má priemer 29.2 (najmladší: J. Khemdee (23), najstarší: K. Phatomakkakul (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Chiangrai United majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 18 u Ratchaburi. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Chiangrai United5-4-15-3-2Ratchaburi
GKDEFMIDFWD
1Anuin32Promsaw.2Phrmanee5Landis23Ballini8Thinjom10Tiatrak.88Stewart4Meethoum7Suvanna.9Bianconi99Phatoma.27Curran15Promrak4Khemdee14Thongsa.3Nonthas.6Amada11Tyronne29Chiamud.8Poomkaew18Lima

Náhradníci

Tréner: Gabriel Magalhães

Náhradníci

Tréner: Carlos Peña

Chiangrai UnitedSila pozíciíRatchaburi
6.52
Ø Hodnotenie
6.85
Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.44Obranca (5 v 5)6.97
2G 3A3G 4A
6.68Záložník (4 v 3)6.50
0G 1A0G 0A
Útočník (1 v 2)6.53
0G 0A0G 0A
Chiangrai United5-4-1
1BrankárS. Anuin
32ObrancaM. Promsawat6.52A
2ObrancaB. Phrmanee5.8
5ObrancaDiego Landis
23ObrancaM. Ballini6.71G
8ObrancaS. Thinjom6.81G1A
10ZáložníkS. Tiatrakul
88ZáložníkH. Stewart
4ZáložníkA. Meethoum6.7
7ZáložníkS. Suvannaseat6.71A
9ÚtočníkMiguel Bianconi
Ratchaburi5-3-2
99BrankárK. Phatomakkakul7.2
27ObrancaJ. Curran7.11G4A
15ObrancaA. Promrak6.71G
4ObrancaJ. Khemdee7.11G
14ObrancaJ. Thongsaengphrao
3ObrancaS. Nonthasira
6ZáložníkI. Amada
11ZáložníkTyronne
29ZáložníkK. Chiamudom6.5
8ÚtočníkC. Poomkaew6.5
18ÚtočníkMateus Lima

Prehľad zápasu

Chiangrai United zdolal Ratchaburi 1:0. Zápas sa hral v Thai League 1 2023. Góly strelili: T. Srisai 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Chiangrai United mal 44% držanie lopty, Ratchaburi mal 56%. Chiangrai United mal 8 striel (3 na bránu), Ratchaburi mal 9 (2 na bránu). Chiangrai United urobil 5 striedaní, Ratchaburi urobil 2.

Rivalita od 2025

Chiangrai United vs Ratchaburi vzájomné výsledky

2 stretnutí
Chiangrai United
2
výhier
Remízy
0
Ratchaburi
0
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Chiangrai United

DWWDLL

Ratchaburi

WLWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 13. 4. 2026