Menu

Port Fc vs Buriram United

PAT Stadium, Bangkok17. decembra 2023 o 12:00
Domáci

Port FC

41
Hostia

Buriram United

Rozhodca: W. Jumpaoon

Udalosti zápasu

Port FC
Buriram United
Výkop
10′
S. Chaided

asistencia: S. Haiprakhon

VAR
17′Goal cancelled
B. Phala

asistencia: W. Kanitsribumphen

21′
24′Sasalak Haiprakhon
31′
S. HaiprakhonT. Chotmuangpak
43′Supachai Chaided
Polčas
N. Shimura

asistencia: S. Bureerat

47′
Charlie Clough52′
53′
R. ŞeydayevP. Hemviboon
Chalermsak Aukkee55′
K. DeeromramHamilton
56′
Bordin Phala57′
66′Dion Cools
70′
N. WeerawatnodomS. Peenagatapho
70′
R. MaikamiA. Boodjinda
TardeliT. Siripala
73′
P. ParmpakJ. Sattham
73′
Hamilton

asistencia: B. Phala

75′
W. KanitsribumphenC. Karin
81′
P. CharoenrattanapiromS. Boonlha
82′
Hamilton

asistencia: C. Karin

83′
Hamilton84′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal2
6Shots off Goal3
19Total Shots12
4Blocked Shots7
13Shots insidebox9
6Shots outsidebox3
15Fouls15
5Corner Kicks5
1Offsides2
46%Ball Possession54%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
357Total passes424
305Passes accurate361
85%Passes %85%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Port FC je 6.95, v porovnaní s 7.03 u Buriram United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Port FC je S. Bureerat (7.27), u Buriram United je to S. Haiprakhon (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Port FC prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 6 asistenciami, na čele s S. Bureerat (3G). U Buriram United je to 9 gólov a 17 asistencií s lídrom G. Čaušić (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Port FC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.06, zatiaľ čo Buriram United má 4 obrancov s priemerom 7.09. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Port FC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.11, oproti 5 u Buriram United s hodnotením 7.06. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Port FC nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.74, v porovnaní s 1 u Buriram United s priemerom 6.85. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Port FC a 79% u Buriram United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Port FC nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Buriram United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Port FC je 31.2 (najmladší: W. Kanitsribumphen (28), najstarší: S. Yos (32)), zatiaľ čo Buriram United má priemer 30.3 (najmladší: R. Maikami (27), najstarší: T. Bunmathan (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Port FC majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 19 u Buriram United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Port FC3-4-2-14-2-3-1Buriram United
GKDEFMIDFWD
1Yos13Aukkee28Clough10Phala4Bureerat18Charoen.33Shimura23Deeromr.7Parmpak44Kanitsr.37Tardeli1Tedsung.15Weerawa.11Cools92Min-Hye.5Bunmath.8Maikami20Čaušić2Haiprak.6Chamras.10Şeydayev9Chaided

Náhradníci

Tréner: R. Vivatchaichok

Náhradníci

Tréner: A. Papastamatis

Port FCSila pozíciíBuriram United
6.95
Ø Hodnotenie
7.03
7.06Obranca (3 v 4)7.09
0G 0A2G 8A
7.11Záložník (4 v 5)7.06
6G 4A5G 8A
6.74Útočník (3 v 1)6.85
2G 2A2G 1A
Port FC3-4-2-1
1BrankárS. Yos
13ObrancaC. Aukkee
28ObrancaC. Clough
10ObrancaB. Phala7.1
4ZáložníkS. Bureerat7.33G4A
18ZáložníkP. Charoenrattanapirom
33ZáložníkN. Shimura6.93G
23ZáložníkK. Deeromram
7ÚtočníkP. Parmpak6.7
44ÚtočníkW. Kanitsribumphen6.82G2A
37ÚtočníkTardeli
Buriram United4-2-3-1
1BrankárS. Tedsungnoen
15ObrancaN. Weerawatnodom7.12G6A
11ObrancaDion Cools
92ObrancaKim Min-Hyeok
5ObrancaT. Bunmathan7.12A
8ZáložníkR. Maikami6.7
20ZáložníkG. Čaušić7.14G1A
2ZáložníkS. Haiprakhon7.41G7A
6ZáložníkP. Chamrasamee
10ZáložníkR. Şeydayev
9ÚtočníkS. Chaided6.82G1A

Prehľad zápasu

Port FC zdolal Buriram United 4:1. Zápas sa hral v Thai League 1 2023. Góly strelili: S. Chaided 10′, B. Phala 21′, N. Shimura 47′, Hamilton 75′, Hamilton 83′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Port FC mal 46% držanie lopty, Buriram United mal 54%. Port FC mal 19 striel (9 na bránu), Buriram United mal 12 (2 na bránu). Port FC urobil 5 striedaní, Buriram United urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Theerathon Bunmathan 17′).

Rivalita od 2025

Port FC vs Buriram United vzájomné výsledky

2 stretnutí
Port FC
1
výhier
Remízy
0
Buriram United
1
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 31 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Port FC

WWDWWW

Buriram United

WLLWLW

Stadium

PAT Stadium, Bangkok — 12,308 capacity, opened in 1967. Home of Port F.C..

PAT Stadium

www.thai-fussball.com · CC BY 3.0

Capacity
12,308
Opened
1967
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 13. 4. 2026