Menu

Lamphun Warrior vs Ratchaburi

Mae Guang Stadium, Lamphun6. októbra 2023 o 14:00
11
Rozhodca: W. Jumpaoon

Udalosti zápasu

Lamphun Warrior
Ratchaburi
Výkop
32′
N. Rakotoharimalala

asistencia: G. Sio

Dennis40′
45′S. Jakkuprasat
Polčas
C. BuranS. Chatthong
53′
B. TaplaS. Inpaen
53′
W. ClowuttiwatO. Kekkonen
66′
Maung Maung LwinT. Namchan
77′
TauãS. Srikampang
77′
79′
S. KannooC. Poomkaew
79′
S. NonthasiraK. Chiamudom
S. Chatthong

asistencia: A. Cissokho

82′
87′J. Khemdee
89′
S. ChakkuprasartF. Bolkiah
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
6Shots off Goal3
10Total Shots16
1Blocked Shots8
8Shots insidebox11
2Shots outsidebox5
12Fouls18
5Corner Kicks5
2Offsides2
36%Ball Possession64%
0Yellow Cards2
1Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
271Total passes485
200Passes accurate418
74%Passes %86%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lamphun Warrior je 6.78, v porovnaní s 6.95 u Ratchaburi. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lamphun Warrior je Mohammed Osman (7.07), u Ratchaburi je to K. Phatomakkakul (7.15).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lamphun Warrior prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 5 asistenciami, na čele s A. Pumwisat (3G). U Ratchaburi je to 9 gólov a 6 asistencií s lídrom N. Rakotoharimalala (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lamphun Warrior nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo Ratchaburi má 4 obrancov s priemerom 7.12. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lamphun Warrior nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 5 u Ratchaburi s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lamphun Warrior nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.07, v porovnaní s 1 u Ratchaburi s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Lamphun Warrior a 84% u Ratchaburi. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lamphun Warrior nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Ratchaburi. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lamphun Warrior je 32.3 (najmladší: N. Muangngam (28), najstarší: A. Cissokho (38)), zatiaľ čo Ratchaburi má priemer 31.3 (najmladší: J. Khemdee (23), najstarší: J. Kaewprom (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lamphun Warrior majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 22 u Ratchaburi. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lamphun Warrior4-4-24-2-3-1Ratchaburi
GKDEFMIDFWD
20Muangng.16Chunuon.23Clowutt.22Cissokho26Buran11Lwin32Tapla8Pumwisat7Tauã10Murillo14Osman99Phatoma.27Curran5Jun-Heo.4Khemdee3Nonthas.16Chakkup.6Terki9Kannoo10Kaewprom40Rakotoh.13Sio

Náhradníci

Tréner: Alexandre Gama

Náhradníci

Tréner: Carlos Peña

Lamphun WarriorSila pozíciíRatchaburi
6.78
Ø Hodnotenie
6.95
6.69Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.71Obranca (4 v 4)7.12
0G 0A2G 4A
6.73Záložník (4 v 5)6.76
3G 3A7G 2A
7.07Útočník (2 v 1)
3G 2A0G 0A
Lamphun Warrior4-4-2
20BrankárN. Muangngam6.7
16ObrancaM. Chunuonsee
23ObrancaW. Clowuttiwat
22ObrancaA. Cissokho6.7
26ObrancaC. Buran
11ZáložníkMaung Maung Lwin6.71A
32ZáložníkB. Tapla6.8
8ZáložníkA. Pumwisat6.83G2A
7ZáložníkTauã
10ÚtočníkDennis Murillo
14ÚtočníkMohammed Osman7.13G2A
Ratchaburi4-2-3-1
99BrankárK. Phatomakkakul7.2
27ObrancaJ. Curran7.11G4A
5ObrancaPark Jun-Heong
4ObrancaJ. Khemdee7.11G
3ObrancaS. Nonthasira
16ZáložníkS. Chakkuprasart6.6
6ZáložníkM. Terki
9ZáložníkS. Kannoo
10ZáložníkJ. Kaewprom6.71G1A
40ZáložníkN. Rakotoharimalala7.06G1A
13ÚtočníkG. Sio

Prehľad zápasu

Lamphun Warrior a Ratchaburi remizovali 1:1. Zápas sa hral v Thai League 1 2023. Góly strelili: N. Rakotoharimalala 32′, S. Chatthong 82′. Bolo udelených 2 žltých kariet, 1 červených kariet. Lamphun Warrior mal 36% držanie lopty, Ratchaburi mal 64%. Lamphun Warrior mal 10 striel (3 na bránu), Ratchaburi mal 16 (5 na bránu). Lamphun Warrior urobil 5 striedaní, Ratchaburi urobil 3.

Rivalita od 2022

Lamphun Warrior vs Ratchaburi vzájomné výsledky

7 stretnutí
Lamphun Warrior
1
výhier
Remízy
2
Ratchaburi
4
výhier
Góly spolu
16 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
3/7 · 43%
Nad 2,5
2/7 · 29%

Aktuálna forma

Lamphun Warrior

DDLWDD

Ratchaburi

WLWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026