Menu

Fc Nordsjaelland vs Aarhus

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2025

Right to Dream Park, Farum23. apríla 2026 o 18:00
11
Hostia

Aarhus

Rozhodca: Morten Krogh

Udalosti zápasu

FC Nordsjaelland
Aarhus
Výkop
31′
P. Mortensen

asistencia: S. Jorgensen

Prince Amoako Junior45′
Polčas
65′
F. EmmeryJ. Andersen
65′
T. BechK. Yakob
L. SadioL. Nene
66′
J. LahteenmakiV. Gustafsen
67′
N. MarkmannV. Rutkjaer
67′
78′
H. DalsgaardF. Tingager
78′
P. MortensenJ. Serra
L. Nene

asistencia: C. Yirenkyi

83′
M. BrinkM. Heyde
89′
I. AdelH. Rasmussen
90+1′
90′
S. JorgensenT. Kristjansson
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal5
5Shots off Goal4
20Total Shots12
4Blocked Shots3
16Shots insidebox6
4Shots outsidebox6
18Fouls3
7Corner Kicks3
0Offsides1
58%Ball Possession42%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves9
567Total passes412
503Passes accurate347
89%Passes %84%
2.04expected_goals1.21
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Nordsjaelland je 6.94, v porovnaní s 6.98 u Aarhus. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Nordsjaelland je A. Hansen (7.53), u Aarhus je to G. Links (7.36).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Nordsjaelland prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 19 asistenciami, na čele s P. Amoako (8G). U Aarhus je to 28 gólov a 16 asistencií s lídrom T. Bech (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Nordsjaelland nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo Aarhus má 3 obrancov s priemerom 7.09. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Nordsjaelland nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 4 u Aarhus s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Nordsjaelland nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.88, v porovnaní s 3 u Aarhus s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u FC Nordsjaelland a 82% u Aarhus. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Nordsjaelland nazbierali v tejto sezóne 34 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Aarhus. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Nordsjaelland je 22.0 (najmladší: N. Markmann (18), najstarší: A. Hansen (30)), zatiaľ čo Aarhus má priemer 27.5 (najmladší: F. Emmery (19), najstarší: J. Hansen (40)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Nordsjaelland majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 27 u Aarhus. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Nordsjaelland3-4-2-13-4-2-1Aarhus
GKDEFMIDFWD
13Hansen45Markmann3Salquist36Yirenkyi25Lahteen.6Brink18Janssen23Norheim37Sadio14Adel10Amoako1Hansen2Beijmo3Dalsgaa.19Kahl11Links4Knudsen10Arnstad39Emmery8Jorgens.31Bech9Mortens.

Náhradníci

Tréner: Jens Olsen

Náhradníci

Tréner: Jakob Poulsen

FC NordsjaellandSila pozíciíAarhus
6.94
Ø Hodnotenie
6.98
7.53Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (3 v 3)7.09
3G 6A3G 5A
6.81Záložník (4 v 4)7.03
8G 6A5G 6A
6.88Útočník (3 v 3)6.79
12G 7A20G 5A
FC Nordsjaelland3-4-2-1
13BrankárA. Hansen7.5
45ObrancaN. Markmann6.8
3ObrancaT. Salquist7.01G
36ObrancaC. Yirenkyi7.12G6A
25ZáložníkJ. Lahteenmaki6.72G2A
6ZáložníkM. Brink6.81A
18ZáložníkJ. Janssen7.03G2A
23ZáložníkR. Norheim6.73G1A
37ÚtočníkL. Sadio6.92G1A
14ÚtočníkI. Adel6.82G1A
10ÚtočníkP. Amoako7.08G5A
Aarhus3-4-2-1
1BrankárJ. Hansen7.1
2ObrancaF. Beijmo7.22G4A
3ObrancaH. Dalsgaard7.11G1A
19ObrancaE. Kahl7.0
11ZáložníkG. Links7.43G4A
4ZáložníkM. Knudsen6.9
10ZáložníkK. Arnstad
39ZáložníkF. Emmery6.82G2A
8ÚtočníkS. Jorgensen6.62A
31ÚtočníkT. Bech7.212G3A
9ÚtočníkP. Mortensen6.68G

Prehľad zápasu

FC Nordsjaelland a Aarhus remizovali 1:1. Zápas sa hral v Superliga 2025. Góly strelili: P. Mortensen 31′, L. Nene 83′. Bolo udelených 2 žltých kariet. FC Nordsjaelland mal 58% držanie lopty, Aarhus mal 42%. FC Nordsjaelland mal 20 striel (11 na bránu), Aarhus mal 12 (5 na bránu). Očakávané góly: FC Nordsjaelland 2.04 — Aarhus 1.21. FC Nordsjaelland urobil 5 striedaní, Aarhus urobil 5.

Rivalita od 2012

FC Nordsjaelland vs Aarhus vzájomné výsledky

50 stretnutí
FC Nordsjaelland
22
výhier
Remízy
11
Aarhus
17
výhier
Góly spolu
150 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
29/50 · 58%
Nad 2,5
24/50 · 48%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 72 v 2024

Aktuálna forma

FC Nordsjaelland

DLDWDW

Aarhus

WDDLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026