Menu

Fc Nordsjaelland vs Viborg

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2025

Right to Dream Park, Farum19. apríla 2026 o 16:00
21
Hostia

Viborg

Rozhodca: Frederik Svendsen

Udalosti zápasu

FC Nordsjaelland
Viborg
Výkop
19′
C. Nouck

asistencia: D. Hanza

21′J. Gronning
P. Amoako

asistencia: I. Adel

32′
44′S. Kuzmic
Polčas
P. Ankersen50′
R. NorheimN. Markmann
62′
I. AdelL. Sadio
62′
A. Lind64′
73′
M. SondergaardA. Beck
73′
H. BidstrupJ. Mbom
81′
D. HanzaT. Freriks
81′
J. GronningM. Hoedemakers
J. LahteenmakiV. Gustafsen
82′
A. LindL. Nene
82′
M. BrinkM. Heyde
82′
87′
S. KuzmicO. Bundgaard
J. Janssen

asistencia: M. Heyde

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal6
8Shots off Goal5
18Total Shots12
5Blocked Shots1
11Shots insidebox9
7Shots outsidebox3
9Fouls10
6Corner Kicks4
3Offsides1
67%Ball Possession33%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
694Total passes330
625Passes accurate259
90%Passes %78%
2.17expected_goals1.23
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Nordsjaelland je 6.94, v porovnaní s 6.96 u Viborg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Nordsjaelland je Andreas Hansen (7.53), u Viborg je to Thomas Jørgensen (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Nordsjaelland prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 22 asistenciami, na čele s Prince Amoako Junior (8G). U Viborg je to 28 gólov a 16 asistencií s lídrom Charly Nouck (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Nordsjaelland nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo Viborg má 4 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Nordsjaelland nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 3 u Viborg s hodnotením 7.14. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Nordsjaelland nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.88, v porovnaní s 3 u Viborg s priemerom 6.82. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u FC Nordsjaelland a 78% u Viborg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Nordsjaelland nazbierali v tejto sezóne 41 žltých kariet, v porovnaní s 40 u Viborg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Nordsjaelland je 24.0 (najmladší: Prince Amoako Junior (18), najstarší: Peter Ankersen (35)), zatiaľ čo Viborg má priemer 23.2 (najmladší: Hjalte Bidstrup (19), najstarší: Jeppe Grønning (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Nordsjaelland majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 26 u Viborg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Nordsjaelland3-4-2-14-3-3Viborg
GKDEFMIDFWD
13Hansen2Ankersen3Salquist36Yirenkyi25Lähteen.6Brink18Janssen23Norheim10Junior14Adel11Rasmuss.1Lund26Bidstrup32Kirkega.24Anyembe30Kuzmić10Jørgens.13Grønning6Sønderg.29Jalal19Hanza11Nouck

Náhradníci

Tréner: Jens Olsen

Náhradníci

Tréner: Nickolai Lund

FC NordsjaellandSila pozíciíViborg
6.94
Ø Hodnotenie
6.96
7.53Brankár (1 v 1)7.09
0G 0A0G 0A
6.97Obranca (3 v 4)6.90
6G 7A7G 2A
6.81Záložník (4 v 3)7.14
8G 6A9G 9A
6.88Útočník (3 v 3)6.82
16G 9A12G 5A
FC Nordsjaelland3-4-2-1
13BrankárAndreas Hansen7.5
2ObrancaPeter Ankersen6.83G1A
3ObrancaTobias Salquist7.01G
36ObrancaCaleb Yirenkyi7.12G6A
25ZáložníkJuho Lähteenmäki6.72G2A
6ZáložníkMark Brink6.81A
18ZáložníkJustin Janssen7.03G2A
23ZáložníkRunar Norheim6.73G1A
10ÚtočníkPrince Amoako Junior7.08G5A
14ÚtočníkIbrahim Adel6.82G1A
11ÚtočníkAlexander Lind Rasmussen6.96G3A
Viborg4-3-3
1BrankárLucas Lund7.1
26ObrancaHjalte Bidstrup6.71G2A
32ObrancaLukas Kirkegaard7.11G
24ObrancaDaniel Anyembe6.81G
30ObrancaSrđan Kuzmić7.04G
10ZáložníkThomas Jørgensen7.43G7A
13ZáložníkJeppe Grønning7.01G1A
6ZáložníkMads Søndergaard7.05G1A
29ÚtočníkSami Jalal7.13G1A
19ÚtočníkDorian Hanza6.43G1A
11ÚtočníkCharly Nouck7.06G3A

Prehľad zápasu

FC Nordsjaelland zdolal Viborg 2:1. Zápas sa hral v Superliga 2025. Góly strelili: C. Nouck 19′, P. Amoako 32′, J. Janssen 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. FC Nordsjaelland mal 67% držanie lopty, Viborg mal 33%. FC Nordsjaelland mal 18 striel (5 na bránu), Viborg mal 12 (6 na bránu). Očakávané góly: FC Nordsjaelland 2.17 — Viborg 1.23. FC Nordsjaelland urobil 5 striedaní, Viborg urobil 5.

Rivalita od 2013

FC Nordsjaelland vs Viborg vzájomné výsledky

25 stretnutí
FC Nordsjaelland
13
výhier
Remízy
6
Viborg
6
výhier
Góly spolu
66 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
14/25 · 56%
Nad 2,5
11/25 · 44%

Aktuálna forma

FC Nordsjaelland

DLDWDW

Viborg

DWLLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026