Menu

Fc Nordsjaelland vs Brondby

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2025

Right to Dream Park, Farum7. apríla 2026 o 19:00
Domáci

FC Nordsjaelland

21
Hostia

Brondby

Rozhodca: Lasse Laebel Graagaard

Udalosti zápasu

FC Nordsjaelland
Brondby
Výkop
43′Ben Godfrey
Mark Brink45′
45′
J. Ambaek

asistencia: N. Vallys

Polčas
A. Lind

asistencia: P. Amoako

59′
P. AmoakoI. Adel
66′
M. BrinkM. Heyde
66′
69′
D. WassM. Jensen
69′
J. AmbaekE. Dennis
69′
O. SowM. Lahdo
Goal cancelled70′
VAR
A. LindL. Nene
74′
78′Mathias Jensen
R. NorheimV. Gustafsen
80′
J. LahteenmakiS. Acquah
81′
82′
M. DivkovicS. Fukuda
I. Adel

asistencia: L. Nene

88′
Levy Nene90+7′
90+5′
J. VanlerbergheM. Frokjaer-Jensen
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
4Shots off Goal4
13Total Shots8
2Blocked Shots1
12Shots insidebox5
1Shots outsidebox3
11Fouls12
5Corner Kicks6
2Offsides0
53%Ball Possession47%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
537Total passes454
458Passes accurate375
85%Passes %83%
1.89expected_goals1.02
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Nordsjaelland je 6.95, v porovnaní s 6.93 u Brondby. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Nordsjaelland je A. Hansen (7.53), u Brondby je to P. Pentz (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Nordsjaelland prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 22 asistenciami, na čele s P. Amoako (8G). U Brondby je to 20 gólov a 14 asistencií s lídrom N. Vallys (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Nordsjaelland nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo Brondby má 4 obrancov s priemerom 6.93. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Nordsjaelland nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 5 u Brondby s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Nordsjaelland nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 1 u Brondby s priemerom 6.73. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u FC Nordsjaelland a 82% u Brondby. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Nordsjaelland nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 27 u Brondby. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Nordsjaelland je 23.5 (najmladší: L. Sadio (18), najstarší: P. Ankersen (35)), zatiaľ čo Brondby má priemer 26.7 (najmladší: J. Ambaek (17), najstarší: D. Wass (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Nordsjaelland majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 21 u Brondby. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Nordsjaelland3-4-34-2-3-1Brondby
GKDEFMIDFWD
13Hansen2Ankersen3Salquist36Yirenkyi25Lahteen.18Janssen6Brink23Norheim37Sadio11Lind10Amoako1Pentz2Villads.14Godfrey30Vanlerb.27Kohlert99Slisz10Wass24Divkovic7Vallys22Sow38Ambaek

Náhradníci

Tréner: Jens Olsen

Náhradníci

Tréner: Steven Cooper

FC NordsjaellandSila pozíciíBrondby
6.95
Ø Hodnotenie
6.93
7.53Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.97Obranca (3 v 4)6.93
6G 7A1G 4A
6.81Záložník (4 v 5)6.90
8G 6A12G 10A
6.92Útočník (3 v 1)6.73
16G 9A7G 0A
FC Nordsjaelland3-4-3
13BrankárA. Hansen7.5
2ObrancaP. Ankersen6.83G1A
3ObrancaT. Salquist7.01G
36ObrancaC. Yirenkyi7.12G6A
25ZáložníkJ. Lahteenmaki6.72G2A
18ZáložníkJ. Janssen7.03G2A
6ZáložníkM. Brink6.81A
23ZáložníkR. Norheim6.73G1A
37ÚtočníkL. Sadio6.92G1A
11ÚtočníkA. Lind6.96G3A
10ÚtočníkP. Amoako7.08G5A
Brondby4-2-3-1
1BrankárP. Pentz7.3
2ObrancaO. Villadsen6.92A
14ObrancaB. Godfrey6.81G
30ObrancaJ. Vanlerberghe7.0
27ObrancaM. Kohlert7.02A
99ZáložníkB. Slisz7.2
10ZáložníkD. Wass6.81G2A
24ZáložníkM. Divkovic6.94G1A
7ZáložníkN. Vallys7.07G7A
22ZáložníkO. Sow6.5
38ÚtočníkJ. Ambaek6.77G

Prehľad zápasu

FC Nordsjaelland zdolal Brondby 2:1. Zápas sa hral v Superliga 2025. Góly strelili: J. Ambaek 45′, A. Lind 59′, I. Adel 88′. Bolo udelených 4 žltých kariet. FC Nordsjaelland mal 53% držanie lopty, Brondby mal 47%. FC Nordsjaelland mal 13 striel (7 na bránu), Brondby mal 8 (3 na bránu). Očakávané góly: FC Nordsjaelland 1.89 — Brondby 1.02. FC Nordsjaelland urobil 5 striedaní, Brondby urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Ibrahim Adel 70′).

Rivalita od 2025

FC Nordsjaelland vs Brondby vzájomné výsledky

4 stretnutí
FC Nordsjaelland
1
výhier
Remízy
1
Brondby
2
výhier
Góly spolu
11 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
2/4 · 50%
Nad 2,5
1/4 · 25%

Aktuálna forma

FC Nordsjaelland

DLDWDW

Brondby

DLWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 17. 4. 2026