Menu

Viborg vs Fc Midtjylland

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2025

Energi Viborg Arena, Viborg22. marca 2026 o 20:00
Domáci

Viborg

11
Hostia

FC Midtjylland

Udalosti zápasu

Viborg
FC Midtjylland
Výkop
7′Aral Şimşir
Srđan Kuzmić31′
Polčas
46′
A. SimsirM. Uhre
53′
V. Byskov

asistencia: Junior Brumado

C. NouckO. Addo
61′
64′Darío Osorio
Mads Søndergaard66′
67′
D. OsorioA. Gabriel
D. Hanza

asistencia: M. Sondergaard

70′
H. BidstrupO. Bundgaard
76′
M. SondergaardA. Beck
76′
T. JorgensenM. Hoedemakers
76′
80′
V. BakPaulinho
80′
Cho Gue-SungM. Gogorza
86′
V. ByskovO. Diao
VAR
90+1′Goal cancelled
S. JalalT. Freriks
90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
4Shots off Goal9
9Total Shots17
3Blocked Shots4
6Shots insidebox8
3Shots outsidebox9
13Fouls20
5Corner Kicks6
6Offsides1
49%Ball Possession51%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
296Total passes299
185Passes accurate194
63%Passes %65%
0.61expected_goals1.72
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Viborg je 6.96, v porovnaní s 7.02 u FC Midtjylland. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Viborg je Thomas Jørgensen (7.42), u FC Midtjylland je to Aral Şimşir (7.57).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Viborg prispeli v tejto sezóne 28 gólmi a 16 asistenciami, na čele s Charly Nouck (6G). U FC Midtjylland je to 35 gólov a 32 asistencií s lídrom Aral Şimşir (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Viborg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.90, zatiaľ čo FC Midtjylland má 3 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Viborg nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.14, oproti 4 u FC Midtjylland s hodnotením 7.01. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Viborg nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.82, v porovnaní s 3 u FC Midtjylland s priemerom 6.93. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Viborg a 78% u FC Midtjylland. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Viborg nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 35 u FC Midtjylland. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Viborg je 23.2 (najmladší: Hjalte Bidstrup (19), najstarší: Jeppe Grønning (34)), zatiaľ čo FC Midtjylland má priemer 23.7 (najmladší: Valdemar Byskov (20), najstarší: Martin Erlić (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Viborg majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 25 u FC Midtjylland. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Viborg4-3-33-4-3FC Midtjylland
GKDEFMIDFWD
1Lund26Bidstrup32Kirkega.24Anyembe30Kuzmić10Jørgens.13Grønning6Sønderg.29Jalal19Hanza11Nouck16Ólafsson3Lee6Erlić22Sørensen11Osorio20Byskov19Bravo55Jensen74Brumado10Cho58Şimşir

Náhradníci

Tréner: Nickolai Lund

Náhradníci

Tréner: Mike Tullberg

ViborgSila pozíciíFC Midtjylland
6.96
Ø Hodnotenie
7.02
7.09Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.90Obranca (4 v 3)7.02
7G 2A4G 3A
7.14Záložník (3 v 4)7.01
9G 9A14G 10A
6.82Útočník (3 v 3)6.93
12G 5A17G 19A
Viborg4-3-3
1BrankárLucas Lund7.1
26ObrancaHjalte Bidstrup6.71G2A
32ObrancaLukas Kirkegaard7.11G
24ObrancaDaniel Anyembe6.81G
30ObrancaSrđan Kuzmić7.04G
10ZáložníkThomas Jørgensen7.43G7A
13ZáložníkJeppe Grønning7.01G1A
6ZáložníkMads Søndergaard7.05G1A
29ÚtočníkSami Jalal7.13G1A
19ÚtočníkDorian Hanza6.43G1A
11ÚtočníkCharly Nouck7.06G3A
FC Midtjylland3-4-3
16BrankárElías Ólafsson7.3
3ObrancaHan-Beom Lee7.01A
6ObrancaMartin Erlić6.82G
22ObrancaMads Bech Sørensen7.32G2A
11ZáložníkDarío Osorio7.46G6A
20ZáložníkValdemar Byskov7.06G2A
19ZáložníkPedro Bravo6.81G
55ZáložníkVictor Bak Jensen6.81G2A
74ÚtočníkJúnior Brumado6.85G3A
10ÚtočníkGue-sung Cho6.43G1A
58ÚtočníkAral Şimşir7.69G15A

Prehľad zápasu

Viborg a FC Midtjylland remizovali 1:1. Zápas sa hral v Superliga 2025. Góly strelili: V. Byskov 53′, D. Hanza 70′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Viborg mal 49% držanie lopty, FC Midtjylland mal 51%. Viborg mal 9 striel (2 na bránu), FC Midtjylland mal 17 (4 na bránu). Očakávané góly: Viborg 0.61 — FC Midtjylland 1.72. Viborg urobil 5 striedaní, FC Midtjylland urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Mads Bech Sørensen 90′).

Rivalita od 2025

Viborg vs FC Midtjylland vzájomné výsledky

3 stretnutí
Viborg
0
výhier
Remízy
2
FC Midtjylland
1
výhier
Góly spolu
14 · 4.7/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Viborg

DWLLWL

FC Midtjylland

DDWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 23. 3. 2026