Menu

Fc Nordsjaelland vs Sonderjyske

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2025

Right to Dream Park, Farum22. marca 2026 o 14:00
20
Rozhodca: Aydin Uslu

Udalosti zápasu

FC Nordsjaelland
Sonderjyske
Výkop
Goal Disallowed - offside30′
VAR
35′
D. L. GretarssonM. Soulas
45+4′M. Soulas
Polčas
P. AmoakoA. Lind
46′
46′
M. HoppeO. Hyseni
I. Adel

asistencia: R. Norheim

48′
65′
A. OggesenS. Emini
65′
A. LyngA. Pedersen
I. AdelL. Nene
69′
L. Sadio

asistencia: L. Nene

72′
P. Ankersen80′
80′
S. WaeverD. Wilkins
M. HeydeV. Berthelsen
85′
M. BrinkV. Rutkjaer
85′
L. SadioH. Rasmussen
90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
6Shots off Goal5
17Total Shots14
5Blocked Shots4
13Shots insidebox9
4Shots outsidebox5
11Fouls8
7Corner Kicks2
1Offsides3
57%Ball Possession43%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves5
586Total passes439
520Passes accurate360
89%Passes %82%
1.28expected_goals0.74
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Nordsjaelland je 6.90, v porovnaní s 6.83 u Sonderjyske. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Nordsjaelland je Andreas Hansen (7.53), u Sonderjyske je to Tobias Sommer (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Nordsjaelland prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 15 asistenciami, na čele s Prince Amoako Junior (8G). U Sonderjyske je to 23 gólov a 13 asistencií s lídrom Matthew Hoppe (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Nordsjaelland nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo Sonderjyske má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Nordsjaelland nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 5 u Sonderjyske s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Nordsjaelland nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.88, v porovnaní s 1 u Sonderjyske s priemerom 6.72. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u FC Nordsjaelland a 76% u Sonderjyske. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Nordsjaelland nazbierali v tejto sezóne 30 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Sonderjyske. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Nordsjaelland je 23.5 (najmladší: Malte Heyde (18), najstarší: Peter Ankersen (35)), zatiaľ čo Sonderjyske má priemer 25.3 (najmladší: Pachanga Kristensen (19), najstarší: Andreas Oggesen (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Nordsjaelland majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 24 u Sonderjyske. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Nordsjaelland3-4-34-2-3-1Sonderjyske
GKDEFMIDFWD
13Hansen2Ankersen3Salquist18Janssen25Lähteen.47Heyde6Brink23Norheim37Sadio14Adel10Junior16Sorensen3Wæver5Jensen19Kristen.4Grétars.26Sommer22Oggesen15Qamili31Haidara11Lyng9Hoppe

Náhradníci

Tréner: Jens Olsen

Náhradníci

Tréner: Thomas Norgaard

FC NordsjaellandSila pozíciíSonderjyske
6.90
Ø Hodnotenie
6.83
7.53Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 1A
6.94Obranca (3 v 4)6.79
7G 3A5G 2A
6.74Záložník (4 v 5)6.86
5G 5A12G 10A
6.88Útočník (3 v 1)6.72
12G 7A6G 0A
FC Nordsjaelland3-4-3
13BrankárAndreas Hansen7.5
2ObrancaPeter Ankersen6.83G1A
3ObrancaTobias Salquist7.01G
18ObrancaJustin Janssen7.03G2A
25ZáložníkJuho Lähteenmäki6.72G2A
47ZáložníkMalte Heyde6.71A
6ZáložníkMark Brink6.81A
23ZáložníkRunar Norheim6.73G1A
37ÚtočníkLamine Sadio6.92G1A
14ÚtočníkIbrahim Adel6.82G1A
10ÚtočníkPrince Amoako Junior7.08G5A
Sonderjyske4-2-3-1
16BrankárMarcus Bundgaard Sorensen7.01A
3ObrancaSimon Wæver6.7
5ObrancaMagnus Jensen7.03G
19ObrancaPachanga Kristensen6.5
4ObrancaDaníel Grétarsson7.02G2A
26ZáložníkTobias Sommer7.24A
22ZáložníkAndreas Oggesen6.93A
15ZáložníkLirim Qamili6.65G1A
31ZáložníkMohamed Cherif Haidara6.84G1A
11ZáložníkAlexander Lyng6.83G1A
9ÚtočníkMatthew Hoppe6.76G

Prehľad zápasu

FC Nordsjaelland zdolal Sonderjyske 2:0. Zápas sa hral v Superliga 2025. Góly strelili: I. Adel 48′, L. Sadio 72′. Bolo udelených 2 žltých kariet. FC Nordsjaelland mal 57% držanie lopty, Sonderjyske mal 43%. FC Nordsjaelland mal 17 striel (6 na bránu), Sonderjyske mal 14 (5 na bránu). Očakávané góly: FC Nordsjaelland 1.28 — Sonderjyske 0.74. FC Nordsjaelland urobil 5 striedaní, Sonderjyske urobil 5. VAR zasiahol: Goal Disallowed - offside (L. Sadio 30′).

Rivalita od 2011

FC Nordsjaelland vs Sonderjyske vzájomné výsledky

35 stretnutí
FC Nordsjaelland
19
výhier
Remízy
5
Sonderjyske
11
výhier
Góly spolu
116 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
25/35 · 71%
Nad 2,5
25/35 · 71%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2025

Aktuálna forma

FC Nordsjaelland

DLDWDW

Sonderjyske

LWLLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026