Menu

Randers Fc vs Fc Copenhagen

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2025

Cepheus Park, Randers12. apríla 2026 o 18:00
Domáci

Randers FC

12
Hostia

FC Copenhagen

Udalosti zápasu

Randers FC
FC Copenhagen
Výkop
38′Mohamed Elyounoussi
Polčas
57′
Y. MoukokoA. Cornelius
Wessel Dammers61′
64′William Clem
D. Hoegh

asistencia: M. Greve

66′
67′Andreas Cornelius
75′
M. LopezV. Claesson
75′
RobertE. Achouri
C. EdudziT. Klidje
78′
Laurits Pedersen81′
83′
V. Claesson
E. MahmoudM. Themsen
85′
W. CaddyL. Lissens
85′
M. SjolstadB. Orn
90+2′
L. PedersenO. Seck
90+2′
90+3′
J. LarssonButa
90′
W. Clem

asistencia: A. Cornelius

Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal6
3Shots off Goal2
14Total Shots11
5Blocked Shots3
9Shots insidebox4
5Shots outsidebox7
11Fouls12
5Corner Kicks2
2Offsides0
49%Ball Possession51%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves5
453Total passes487
361Passes accurate403
80%Passes %83%
1.33expected_goals1.04
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Randers FC je 6.89, v porovnaní s 6.95 u FC Copenhagen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Randers FC je W. Dammers (7.24), u FC Copenhagen je to M. Elyounoussi (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Randers FC prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 9 asistenciami, na čele s E. Mahmoud (5G). U FC Copenhagen je to 37 gólov a 27 asistencií s lídrom J. Larsson (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Randers FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo FC Copenhagen má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Randers FC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 5 u FC Copenhagen s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Randers FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.52, v porovnaní s 1 u FC Copenhagen s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Randers FC a 81% u FC Copenhagen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Randers FC nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 20 u FC Copenhagen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Randers FC je 26.0 (najmladší: L. Pedersen (19), najstarší: D. Hoegh (34)), zatiaľ čo FC Copenhagen má priemer 25.5 (najmladší: Robert (20), najstarší: Zanka (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Randers FC majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 23 u FC Copenhagen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Randers FC4-2-3-14-2-3-1FC Copenhagen
GKDEFMIDFWD
1Izzo24Hansen3Hoegh4Dammers15Sjolstad8Pedersen6Bjorken.11Mahmoud17Greve33Edudzi10Caddy1Kotarski20Suzuki5Pereira25Zanka15Lopez21Madsen36Clem11Larsson10Elyouno.16Robert9Moukoko

Náhradníci

Tréner: Rasmus Bertelsen

Náhradníci

Tréner: Bo Svensson

Randers FCSila pozíciíFC Copenhagen
6.89
Ø Hodnotenie
6.95
7.14Brankár (1 v 1)6.81
0G 0A0G 1A
6.96Obranca (4 v 4)6.98
6G 1A3G 5A
6.86Záložník (5 v 5)6.99
11G 8A27G 20A
6.52Útočník (1 v 1)6.79
2G 0A7G 1A
Randers FC4-2-3-1
1BrankárP. Izzo7.1
24ObrancaS. Hansen6.81G
3ObrancaD. Hoegh7.24G
4ObrancaW. Dammers7.21G1A
15ObrancaM. Sjolstad6.6
8ZáložníkL. Pedersen6.81A
6ZáložníkJ. Bjorkengren7.12G
11ZáložníkE. Mahmoud7.15G3A
17ZáložníkM. Greve6.92G4A
33ZáložníkC. Edudzi6.42G
10ÚtočníkW. Caddy6.52G
FC Copenhagen4-2-3-1
1BrankárD. Kotarski6.81A
20ObrancaJ. Suzuki6.91G
5ObrancaGabriel Pereira7.11G
25ObrancaZanka6.91A
15ObrancaM. Lopez7.11G4A
21ZáložníkM. Madsen7.03G2A
36ZáložníkW. Clem6.92G1A
11ZáložníkJ. Larsson7.211G6A
10ZáložníkM. Elyounoussi7.27G9A
16ZáložníkRobert6.74G2A
9ÚtočníkY. Moukoko6.87G1A

Prehľad zápasu

FC Copenhagen zdolal Randers FC 2:1. Zápas sa hral v Superliga 2025. Góly strelili: D. Hoegh 66′, V. Claesson 83′, W. Clem 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Randers FC mal 49% držanie lopty, FC Copenhagen mal 51%. Randers FC mal 14 striel (6 na bránu), FC Copenhagen mal 11 (6 na bránu). Očakávané góly: Randers FC 1.33 — FC Copenhagen 1.04. Randers FC urobil 5 striedaní, FC Copenhagen urobil 4.

Rivalita od 2025

Randers FC vs FC Copenhagen vzájomné výsledky

2 stretnutí
Randers FC
1
výhier
Remízy
0
FC Copenhagen
1
výhier
Góly spolu
9 · 4.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 15 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Randers FC

WLDLLD

FC Copenhagen

DWWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 17. 4. 2026