Menu

Vejle vs Odense

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2025

Vejle Stadion, Vejle20. marca 2026 o 19:00
Domáci

Vejle

11
Hostia

Odense

Rozhodca: Morten Krogh

Udalosti zápasu

Vejle
Odense
Výkop
25′
L. Owusu

asistencia: N. Ganaus

Polčas
M. VestergaardA. Jacobsen
46′
61′Julius Berthel Askou
M. DuelundA. Hjulsager
62′
C. GammelgaardW. Faghir
63′
69′
A. SuhonenJ. Arp
69′
N. GanausJ. Niemiec
T. BachB. Edjeodji
78′
M. EnggaardM. Jensen
80′
82′
J. GrotA. Sorensen
90+2′
I. OuedraogoG. Madsen
90+2′
M. EjdumY. Bojang
A. Jacobsen

asistencia: L. Nielsen

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal3
4Shots off Goal2
6Total Shots11
1Blocked Shots6
4Shots insidebox8
2Shots outsidebox3
13Fouls7
2Corner Kicks7
2Offsides3
38%Ball Possession62%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
365Total passes598
265Passes accurate512
73%Passes %86%
0.27expected_goals0.95
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Vejle je 6.75, v porovnaní s 6.87 u Odense. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Vejle je Igor Vekić (6.97), u Odense je to Ismahila Ouédraogo (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Vejle prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 17 asistenciami, na čele s Christian Gammelgaard (7G). U Odense je to 29 gólov a 21 asistencií s lídrom Noah Ganaus (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Vejle nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo Odense má 4 obrancov s priemerom 6.85. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Vejle nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.66, oproti 4 u Odense s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Vejle nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 2 u Odense s priemerom 6.82. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Vejle a 82% u Odense. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Vejle nazbierali v tejto sezóne 34 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Odense. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Vejle je 25.9 (najmladší: Lasse Flø (20), najstarší: Lasse Nielsen (38)), zatiaľ čo Odense má priemer 25.6 (najmladší: Julius Berthel Askou (19), najstarší: Rasmus Falk Jensen (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Vejle majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 26 u Odense. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Vejle4-3-34-4-2Odense
GKDEFMIDFWD
1Vekić23Flø4Nielsen5Lund3Sørensen6Vesterg.2Gundelu.30Enggård7Gammelg.10Duelund16Bach16Myhra20Owusu5Bürgy13Askou15McCoy18Ejdum8Jensen22Ouédrao.10Suhonen17Ganaus31Grot

Náhradníci

Náhradníci

VejleSila pozíciíOdense
6.75
Ø Hodnotenie
6.87
6.97Brankár (1 v 1)7.00
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 4)6.85
1G 5A8G 5A
6.66Záložník (3 v 4)6.88
0G 4A3G 9A
6.75Útočník (3 v 2)6.82
16G 8A18G 7A
Vejle4-3-3
1BrankárIgor Vekić7.0
23ObrancaLasse Flø6.81G1A
4ObrancaLasse Nielsen7.01A
5ObrancaValdemar Lund6.5
3ObrancaChristian Sørensen6.83A
6ZáložníkMike Vestergård6.71A
2ZáložníkThomas Gundelund6.72A
30ZáložníkMads Enggård6.71A
7ÚtočníkChristian Gammelgaard6.87G4A
10ÚtočníkMikkel Duelund6.97G1A
16ÚtočníkTobias Bach6.62G3A
Odense4-4-2
16BrankárViljar Myhra7.0
20ObrancaLeeroy Owusu6.83G1A
5ObrancaNicolas Bürgy6.82G1A
13ObrancaJulius Berthel Askou7.01G
15ObrancaMarcus McCoy6.82G3A
18ZáložníkMax Ejdum6.81G5A
8ZáložníkRasmus Falk Jensen7.01G4A
22ZáložníkIsmahila Ouédraogo7.11G
10ZáložníkAnssi Suhonen6.6
17ÚtočníkNoah Ganaus6.911G4A
31ÚtočníkJay-Roy Grot6.77G3A

Prehľad zápasu

Vejle a Odense remizovali 1:1. Zápas sa hral v Superliga 2025. Góly strelili: L. Owusu 25′, A. Jacobsen 90′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Vejle mal 38% držanie lopty, Odense mal 62%. Vejle mal 6 striel (1 na bránu), Odense mal 11 (3 na bránu). Očakávané góly: Vejle 0.27 — Odense 0.95. Vejle urobil 5 striedaní, Odense urobil 5.

Rivalita od 2025

Vejle vs Odense vzájomné výsledky

2 stretnutí
Vejle
1
výhier
Remízy
0
Odense
1
výhier
Góly spolu
7 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 40 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Vejle

LLLLDD

Odense

LWLWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 22. 3. 2026