Menu

Fc Midtjylland vs Aarhus

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

MCH Arena, Herning4. mája 2025 o 18:00
Domáci

FC Midtjylland

31
Hostia

Aarhus

Rozhodca: J. Hansen

Udalosti zápasu

FC Midtjylland
Aarhus
Výkop
Denil Castillo7′
Penalty confirmed19′
VAR
21′Tobias Bech
O. Sørensen

Penalty

22′
Polčas
D. CastilloDani Silva
46′
46′
F. TingagerM. Akoto
M. Krüger-JohnsenD. Osorio
58′
59′
K. Arnstad

asistencia: T. Bach

63′
T. BachP. Mortensen
V. Bak JensenPaulinho
67′
Card upgrade72′
VAR
Valdemar Byskov73′
Penalty confirmed81′
VAR
Franculino Djú

Penalty

83′
84′
F. BeijmoF. Brandhof
84′
N. PoulsenM. Duelund
85′Tobias Bech
85′Tobias Bech
D. Osorio

asistencia: Franculino Djú

88′
Franculino DjúS. Johannesen
90+7′
K. MbabuJ. Andersson
90+7′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
4Shots off Goal8
10Total Shots12
2Blocked Shots1
7Shots insidebox7
3Shots outsidebox5
12Fouls11
4Corner Kicks2
0Offsides3
56%Ball Possession44%
1Yellow Cards2
1Red Cards1
2Goalkeeper Saves1
478Total passes363
406Passes accurate273
85%Passes %75%
2.71expected_goals0.68
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Midtjylland je 6.93, v porovnaní s 6.89 u Aarhus. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Midtjylland je Franculino Djú (7.30), u Aarhus je to T. Bech (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Midtjylland prispeli v tejto sezóne 33 gólmi a 15 asistenciami, na čele s Franculino Djú (17G). U Aarhus je to 22 gólov a 13 asistencií s lídrom T. Bech (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Midtjylland nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo Aarhus má 5 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Midtjylland nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 3 u Aarhus s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Midtjylland nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.30, v porovnaní s 2 u Aarhus s priemerom 7.03. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u FC Midtjylland a 75% u Aarhus. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Midtjylland nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Aarhus. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Midtjylland je 23.8 (najmladší: M. Krüger-Johnsen (19), najstarší: J. Lössl (36)), zatiaľ čo Aarhus má priemer 27.5 (najmladší: T. Bach (22), najstarší: H. Dalsgaard (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Midtjylland majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 17 u Aarhus. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Midtjylland4-2-3-15-3-2Aarhus
GKDEFMIDFWD
1Lössl43Mbabu3Han-Beom22Bech55Jensen19Bravo24Sørensen20Byskov21Castillo41Krüger-.7Djú22Wahlste.2Beijmo14Mølgaard5Tingager3Dalsgaa.23Bach10Arnstad6Poulsen7Madsen31Bech8Anderson

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

Náhradníci

Tréner: U. Rösler

FC MidtjyllandSila pozíciíAarhus
6.93
Ø Hodnotenie
6.89
7.15Brankár (1 v 1)6.20
0G 0A0G 0A
6.97Obranca (4 v 5)6.94
3G 6A4G 6A
6.78Záložník (5 v 3)6.96
13G 6A1G 3A
7.30Útočník (1 v 2)7.03
17G 3A17G 4A
FC Midtjylland4-2-3-1
1BrankárJ. Lössl7.2
43ObrancaK. Mbabu6.81A
3ObrancaLee Han-Beom7.01A
22ObrancaM. Bech7.32G2A
55ObrancaV. Bak Jensen6.81G2A
19ZáložníkP. Bravo6.81G
24ZáložníkO. Sørensen6.3
20ZáložníkV. Byskov7.06G2A
21ZáložníkD. Castillo6.94G4A
41ZáložníkM. Krüger-Johnsen6.92G
7ÚtočníkFranculino Djú7.317G3A
Aarhus5-3-2
22BrankárL. Wahlstedt6.2
2ObrancaF. Beijmo7.22G4A
14ObrancaT. Mølgaard6.7
5ObrancaF. Tingager7.11G1A
3ObrancaH. Dalsgaard7.11G1A
23ObrancaT. Bach6.6
10ZáložníkK. Arnstad
6ZáložníkN. Poulsen7.01G2A
7ZáložníkM. Madsen6.91A
31ÚtočníkT. Bech7.212G3A
8ÚtočníkM. Anderson6.95G1A

Prehľad zápasu

FC Midtjylland zdolal Aarhus 3:1. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: O. Sørensen 22′ (pen.), K. Arnstad 59′, Franculino Djú 83′ (pen.), D. Osorio 88′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 2 červených kariet. FC Midtjylland mal 56% držanie lopty, Aarhus mal 44%. FC Midtjylland mal 10 striel (4 na bránu), Aarhus mal 12 (3 na bránu). Očakávané góly: FC Midtjylland 2.71 — Aarhus 0.68. FC Midtjylland urobil 5 striedaní, Aarhus urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Oliver Sørensen 19′), Card upgrade (Valdemar Byskov 72′), Penalty confirmed (Darío Osorio 81′).

Rivalita od 2025

FC Midtjylland vs Aarhus vzájomné výsledky

6 stretnutí
FC Midtjylland
2
výhier
Remízy
4
Aarhus
0
výhier
Góly spolu
8 · 1.3/zápas
Obaja skórovali
3/6 · 50%
Nad 2,5
1/6 · 17%

Aktuálna forma

FC Midtjylland

DDWWWD

Aarhus

WDDLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026