Menu

Brondby vs Fc Nordsjaelland

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Brøndby Stadion, Brøndby18. apríla 2025 o 19:00
Domáci

Brondby

00
Hostia

FC Nordsjaelland

Rozhodca: J. Burchardt

Udalosti zápasu

Brondby
FC Nordsjaelland
Výkop
Polčas
Jacob Rasmussen61′
M. KvistgaardenY. Suzuki
67′
C. BischoffF. Bundgaard
67′
67′
T. SalquistK. Hansen
67′
M. DorgelesG. Wikheim
N. NarteyB. Tahirović
79′
N. VallysM. Rajović
87′
S. SebulonsenS. Klaiber
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal2
7Shots off Goal8
20Total Shots13
3Blocked Shots3
14Shots insidebox9
6Shots outsidebox4
8Fouls11
11Corner Kicks6
1Offsides1
43%Ball Possession57%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves9
435Total passes602
386Passes accurate542
89%Passes %90%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Brondby je 6.99, v porovnaní s 7.01 u FC Nordsjaelland. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Brondby je G. Beavers (7.10), u FC Nordsjaelland je to A. Hansen (7.53).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Brondby prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 15 asistenciami, na čele s N. Vallys (7G). U FC Nordsjaelland je to 10 gólov a 12 asistencií s lídrom P. Ankersen (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Brondby nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.03, zatiaľ čo FC Nordsjaelland má 4 obrancov s priemerom 6.99. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Brondby nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 3 u FC Nordsjaelland s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Brondby nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.98, v porovnaní s 3 u FC Nordsjaelland s priemerom 7.15. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Brondby a 85% u FC Nordsjaelland. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Brondby nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 27 u FC Nordsjaelland. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Brondby je 26.1 (najmladší: G. Beavers (20), najstarší: D. Wass (36)), zatiaľ čo FC Nordsjaelland má priemer 24.2 (najmladší: L. Høgsberg (19), najstarší: P. Ankersen (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Brondby majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 19 u FC Nordsjaelland. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Brondby3-4-2-14-3-3FC Nordsjaelland
GKDEFMIDFWD
13Beavers30Vanlerb.5Laurits.4Rasmuss.2Sebulon.10Wass35Nartey24Divković7Vallys37Bischoff36Kvistga.13Hansen2Ankersen3Salquist24Høgsberg25Lähteen.36Yirenkyi6Brink21Sertdem.10Nygren7Egeli8Dorgeles

Náhradníci

Tréner: F. Christensen

Náhradníci

Tréner: J. Olsen

BrondbySila pozíciíFC Nordsjaelland
6.99
Ø Hodnotenie
7.01
7.10Brankár (1 v 1)7.53
0G 0A0G 0A
7.03Obranca (3 v 4)6.99
0G 1A6G 3A
6.93Záložník (4 v 3)6.80
9G 6A2G 7A
6.98Útočník (3 v 3)7.15
8G 8A2G 2A
Brondby3-4-2-1
13BrankárG. Beavers7.1
30ObrancaJ. Vanlerberghe7.0
5ObrancaR. Lauritsen7.11A
4ObrancaJ. Rasmussen
2ZáložníkS. Sebulonsen
10ZáložníkD. Wass6.81G2A
35ZáložníkN. Nartey7.04G3A
24ZáložníkM. Divković6.94G1A
7ÚtočníkN. Vallys7.07G7A
37ÚtočníkC. Bischoff7.01G1A
36ÚtočníkM. Kvistgaarden
FC Nordsjaelland4-3-3
13BrankárA. Hansen7.5
2ObrancaP. Ankersen6.83G1A
3ObrancaT. Salquist7.01G
24ObrancaL. Høgsberg7.5
25ObrancaJ. Lähteenmäki6.72G2A
36ZáložníkC. Yirenkyi7.12G6A
6ZáložníkM. Brink6.81A
21ZáložníkZ. Sertdemir6.5
10ÚtočníkB. Nygren
7ÚtočníkS. Egeli7.22G2A
8ÚtočníkM. Dorgeles

Prehľad zápasu

Brondby a FC Nordsjaelland remizovali 0:0. Zápas sa hral v Superliga 2024. Bolo udelených 1 žltých kariet. Brondby mal 43% držanie lopty, FC Nordsjaelland mal 57%. Brondby mal 20 striel (10 na bránu), FC Nordsjaelland mal 13 (2 na bránu). Brondby urobil 5 striedaní, FC Nordsjaelland urobil 2.

Rivalita od 2025

Brondby vs FC Nordsjaelland vzájomné výsledky

5 stretnutí
Brondby
2
výhier
Remízy
1
FC Nordsjaelland
2
výhier
Góly spolu
14 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
3/5 · 60%
Nad 2,5
2/5 · 40%

Aktuálna forma

Brondby

DLWWLL

FC Nordsjaelland

DLDWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026