Menu

Fc Midtjylland vs Fc Copenhagen

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

MCH Arena, Herning17. apríla 2025 o 18:00
Domáci

FC Midtjylland

42
Hostia

FC Copenhagen

Rozhodca: M. Tykgaard

Udalosti zápasu

FC Midtjylland
FC Copenhagen
Výkop
A. Buksa
29′
Kevin Mbabu30′
M. Krüger-Johnsen

asistencia: K. Mbabu

39′
Polčas
M. Krüger-JohnsenA. Şimşir
46′
46′
J. LarssonR. Bardghji
46′
G. GocholeishviliE. Achouri
46′
M. GaranangaT. Delaney
56′
M. Elyounoussi

asistencia: E. Achouri

60′Andreas Cornelius
64′
M. ElyounoussiA. Chiakha
K. MbabuD. Castillo
65′
P. BravoJ. Andersson
65′
A. ŞimşirV. Byskov
70′
72′
A. CorneliusV. Claesson
78′
V. Froholdt

asistencia: V. Claesson

Dani SilvaFranculino Djú
82′
O. Diao

asistencia: V. Byskov

86′
90+1′Pantelis Hatzidiakos
A. Buksa

Penalty

90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal6
6Shots off Goal9
14Total Shots18
2Blocked Shots3
10Shots insidebox9
4Shots outsidebox9
13Fouls16
3Corner Kicks5
1Offsides0
34%Ball Possession66%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves0
257Total passes517
192Passes accurate425
75%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Midtjylland je 6.95, v porovnaní s 7.12 u FC Copenhagen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Midtjylland je D. Osorio (7.42), u FC Copenhagen je to V. Froholdt (7.90).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Midtjylland prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 15 asistenciami, na čele s D. Osorio (6G). U FC Copenhagen je to 26 gólov a 21 asistencií s lídrom J. Larsson (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Midtjylland nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo FC Copenhagen má 3 obrancov s priemerom 7.10. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Midtjylland nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.64, oproti 4 u FC Copenhagen s hodnotením 7.11. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Midtjylland nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.17, v porovnaní s 3 u FC Copenhagen s priemerom 6.96. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u FC Midtjylland a 83% u FC Copenhagen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Midtjylland nazbierali v tejto sezóne 30 žltých kariet, v porovnaní s 20 u FC Copenhagen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Midtjylland je 24.8 (najmladší: M. Krüger-Johnsen (19), najstarší: J. Lössl (36)), zatiaľ čo FC Copenhagen má priemer 25.7 (najmladší: V. Froholdt (19), najstarší: A. Cornelius (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Midtjylland majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 17 u FC Copenhagen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Midtjylland4-3-33-4-2-1FC Copenhagen
GKDEFMIDFWD
1Lössl43Mbabu4Diao22Bech55Jensen19Bravo80Silva24Sørensen11Osorio18Buksa41Krüger-.1Trott5Pereira6Hatzidi.4Garan'a.13Huescas17Froholdt36Clem22Gochole.11Larsson10Elyouno.14Corneli.

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

Náhradníci

Tréner: J. Neestrup

FC MidtjyllandSila pozíciíFC Copenhagen
6.95
Ø Hodnotenie
7.12
7.15Brankár (1 v 1)7.68
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (4 v 3)7.10
4G 7A4G 0A
6.64Záložník (3 v 4)7.11
1G 2A2G 5A
7.17Útočník (3 v 3)6.96
9G 6A20G 16A
FC Midtjylland4-3-3
1BrankárJ. Lössl7.2
43ObrancaK. Mbabu6.81A
4ObrancaO. Diao6.91G2A
22ObrancaM. Bech7.32G2A
55ObrancaV. Bak Jensen6.81G2A
19ZáložníkP. Bravo6.81G
80ZáložníkDani Silva6.92A
24ZáložníkO. Sørensen6.3
11ÚtočníkD. Osorio7.46G6A
18ÚtočníkA. Buksa7.21G
41ÚtočníkM. Krüger-Johnsen6.92G
FC Copenhagen3-4-2-1
1BrankárN. Trott7.7
5ObrancaGabriel Pereira7.11G
6ObrancaP. Hatzidiakos7.02G
4ObrancaM. Garan'anga7.21G
13ZáložníkR. Huescas6.64A
17ZáložníkV. Froholdt7.9
36ZáložníkW. Clem6.92G1A
22ZáložníkG. Gocholeishvili
11ÚtočníkJ. Larsson7.211G6A
10ÚtočníkM. Elyounoussi7.27G9A
14ÚtočníkA. Cornelius6.52G1A

Prehľad zápasu

FC Midtjylland zdolal FC Copenhagen 4:2. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: A. Buksa 29′, M. Krüger-Johnsen 39′, M. Elyounoussi 56′, V. Froholdt 78′, O. Diao 86′, A. Buksa 90′ (pen.). Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Midtjylland mal 34% držanie lopty, FC Copenhagen mal 66%. FC Midtjylland mal 14 striel (6 na bránu), FC Copenhagen mal 18 (6 na bránu). FC Midtjylland urobil 5 striedaní, FC Copenhagen urobil 5.

Rivalita od 2025

FC Midtjylland vs FC Copenhagen vzájomné výsledky

2 stretnutí
FC Midtjylland
1
výhier
Remízy
1
FC Copenhagen
0
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

FC Midtjylland

DDWWWD

FC Copenhagen

DWWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026