Menu

Fc Nordsjaelland vs Randers Fc

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Right to Dream Park, Farum13. apríla 2025 o 18:00
52
Rozhodca: J. Sundberg

Udalosti zápasu

FC Nordsjaelland
Randers FC
Výkop
Penalty cancelled13′
VAR
17′
N. Campbell

asistencia: S. Nordli

B. Nygren

asistencia: M. Dorgeles

24′
B. Nygren
38′
B. Nygren

asistencia: S. Egeli

40′
Polčas
46′
S. HansenN. Dyhr
47′Nicolas Dyhr
56′Laurits Pedersen
C. YirenkyiJ. Janssen
62′
64′
S. NordliE. Mahmoud
65′
L. PedersenA. Rømer
65′
F. LauenborgM. Themsen
M. DorgelesG. Wikheim
74′
J. LähteenmäkiS. Acquah
74′
S. EgeliL. Nene
74′
76′
N. CampbellNoah Shamoun
76′
M. Greve

asistencia: A. Rømer

S. Acquah

asistencia: M. Brink

77′
82′André Rømer
Z. SertdemirV. Berthelsen
84′
85′Noah Shamoun
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal4
2Shots off Goal2
16Total Shots7
4Blocked Shots1
9Shots insidebox5
7Shots outsidebox2
8Fouls6
5Corner Kicks6
2Offsides2
64%Ball Possession36%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
766Total passes413
694Passes accurate348
91%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Nordsjaelland je 7.01, v porovnaní s 6.92 u Randers FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Nordsjaelland je A. Hansen (7.53), u Randers FC je to W. Dammers (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Nordsjaelland prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 12 asistenciami, na čele s P. Ankersen (3G). U Randers FC je to 16 gólov a 11 asistencií s lídrom D. Høegh (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Nordsjaelland nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.99, zatiaľ čo Randers FC má 4 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Nordsjaelland nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 5 u Randers FC s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Nordsjaelland nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.15, v porovnaní s 1 u Randers FC s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u FC Nordsjaelland a 79% u Randers FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Nordsjaelland nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Randers FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Nordsjaelland je 24.2 (najmladší: L. Høgsberg (19), najstarší: P. Ankersen (35)), zatiaľ čo Randers FC má priemer 26.3 (najmladší: L. Pedersen (19), najstarší: D. Høegh (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Nordsjaelland majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 23 u Randers FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Nordsjaelland4-3-34-5-1Randers FC
GKDEFMIDFWD
13Hansen2Ankersen3Salquist24Høgsberg25Lähteen.36Yirenkyi6Brink21Sertdem.10Nygren7Egeli8Dorgeles1Izzo24Hansen3Høegh4Dammers27Olsen10Campbell17Greve16Pedersen14Lauenbo.9Nordli7Touré

Náhradníci

Tréner: J. Olsen

Náhradníci

Tréner: R. Bertelsen

FC NordsjaellandSila pozíciíRanders FC
7.01
Ø Hodnotenie
6.92
7.53Brankár (1 v 1)7.14
0G 0A0G 0A
6.99Obranca (4 v 4)7.04
6G 3A8G 1A
6.80Záložník (3 v 5)6.78
2G 7A4G 7A
7.15Útočník (3 v 1)6.79
2G 2A4G 3A
FC Nordsjaelland4-3-3
13BrankárA. Hansen7.5
2ObrancaP. Ankersen6.83G1A
3ObrancaT. Salquist7.01G
24ObrancaL. Høgsberg7.5
25ObrancaJ. Lähteenmäki6.72G2A
36ZáložníkC. Yirenkyi7.12G6A
6ZáložníkM. Brink6.81A
21ZáložníkZ. Sertdemir6.5
10ÚtočníkB. Nygren
7ÚtočníkS. Egeli7.22G2A
8ÚtočníkM. Dorgeles
Randers FC4-5-1
1BrankárP. Izzo7.1
24ObrancaS. Hansen6.81G
3ObrancaD. Høegh7.24G
4ObrancaW. Dammers7.21G1A
27ObrancaO. Olsen6.92G
10ZáložníkN. Campbell6.72G2A
17ZáložníkM. Greve6.92G4A
16ZáložníkL. Pedersen6.81A
14ZáložníkF. Lauenborg6.7
9ZáložníkS. Nordli
7ÚtočníkM. Touré6.84G3A

Prehľad zápasu

FC Nordsjaelland zdolal Randers FC 5:2. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: N. Campbell 17′, B. Nygren 24′, B. Nygren 38′, B. Nygren 40′, C. Yirenkyi 60′, M. Greve 76′, S. Acquah 77′. Bolo udelených 5 žltých kariet. FC Nordsjaelland mal 64% držanie lopty, Randers FC mal 36%. FC Nordsjaelland mal 16 striel (10 na bránu), Randers FC mal 7 (4 na bránu). FC Nordsjaelland urobil 5 striedaní, Randers FC urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Benjamin Nygren 13′).

Rivalita od 2012

FC Nordsjaelland vs Randers FC vzájomné výsledky

38 stretnutí
FC Nordsjaelland
15
výhier
Remízy
13
Randers FC
10
výhier
Góly spolu
107 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
21/38 · 55%
Nad 2,5
20/38 · 53%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 34 v 2021

Aktuálna forma

FC Nordsjaelland

DLDWDW

Randers FC

WLDLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026