Menu

Aarhus vs Fc Midtjylland

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Ceres Park Vejlby, Risskov13. apríla 2025 o 16:00
Domáci

Aarhus

11
Hostia

FC Midtjylland

Rozhodca: J. Maae

Udalosti zápasu

Aarhus
FC Midtjylland
Výkop
Polčas
P. Mortensen
49′
51′
M. Krüger-Johnsen

asistencia: A. Buksa

62′
M. Krüger-JohnsenE. Chilufya
66′
Franculino DjúD. Castillo
T. MølgaardH. Dalsgaard
71′
E. KahlM. Anderson
71′
79′Dani Silva
80′Denil Castillo
F. BeijmoJ. Jensen-Abbew
81′
K. ArnstadF. Brandhof
81′
83′
Dani SilvaA. Şimşir
Tobias Bach90+4′
90+6′Adam Buksa
G. LinksT. Bach
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal7
1Shots off Goal3
8Total Shots13
4Blocked Shots3
7Shots insidebox10
1Shots outsidebox3
9Fouls11
3Corner Kicks10
0Offsides1
60%Ball Possession40%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves2
454Total passes295
374Passes accurate216
82%Passes %73%
1.26expected_goals1.74
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Aarhus je 7.02, v porovnaní s 6.94 u FC Midtjylland. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Aarhus je G. Links (7.36), u FC Midtjylland je to Franculino Djú (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Aarhus prispeli v tejto sezóne 27 gólmi a 15 asistenciami, na čele s T. Bech (12G). U FC Midtjylland je to 25 gólov a 12 asistencií s lídrom Franculino Djú (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Aarhus nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 7.08, zatiaľ čo FC Midtjylland má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Aarhus nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 3 u FC Midtjylland s hodnotením 6.64. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Aarhus nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.89, v porovnaní s 3 u FC Midtjylland s priemerom 7.13. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Aarhus a 79% u FC Midtjylland. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Aarhus nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 30 u FC Midtjylland. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Aarhus je 29.0 (najmladší: K. Arnstad (22), najstarší: J. Hansen (40)), zatiaľ čo FC Midtjylland má priemer 24.8 (najmladší: M. Krüger-Johnsen (19), najstarší: J. Lössl (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Aarhus majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 17 u FC Midtjylland. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Aarhus5-3-24-3-3FC Midtjylland
GKDEFMIDFWD
1Hansen2Beijmo14Mølgaard5Tingager19Kahl11Links10Arnstad6Poulsen7Madsen31Bech9Mortens.1Lössl43Mbabu4Diao22Bech55Jensen19Bravo80Silva24Sørensen7Djú18Buksa41Krüger-.

Náhradníci

Tréner: U. Rösler

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

AarhusSila pozíciíFC Midtjylland
7.02
Ø Hodnotenie
6.94
7.08Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
7.08Obranca (5 v 4)6.96
6G 9A4G 7A
6.96Záložník (3 v 3)6.64
1G 3A1G 2A
6.89Útočník (2 v 3)7.13
20G 3A20G 3A
Aarhus5-3-2
1BrankárJ. Hansen7.1
2ObrancaF. Beijmo7.22G4A
14ObrancaT. Mølgaard6.7
5ObrancaF. Tingager7.11G1A
19ObrancaE. Kahl7.0
11ObrancaG. Links7.43G4A
10ZáložníkK. Arnstad
6ZáložníkN. Poulsen7.01G2A
7ZáložníkM. Madsen6.91A
31ÚtočníkT. Bech7.212G3A
9ÚtočníkP. Mortensen6.68G
FC Midtjylland4-3-3
1BrankárJ. Lössl7.2
43ObrancaK. Mbabu6.81A
4ObrancaO. Diao6.91G2A
22ObrancaM. Bech7.32G2A
55ObrancaV. Bak Jensen6.81G2A
19ZáložníkP. Bravo6.81G
80ZáložníkDani Silva6.92A
24ZáložníkO. Sørensen6.3
7ÚtočníkFranculino Djú7.317G3A
18ÚtočníkA. Buksa7.21G
41ÚtočníkM. Krüger-Johnsen6.92G

Prehľad zápasu

Aarhus a FC Midtjylland remizovali 1:1. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: P. Mortensen 49′, M. Krüger-Johnsen 51′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Aarhus mal 60% držanie lopty, FC Midtjylland mal 40%. Aarhus mal 8 striel (3 na bránu), FC Midtjylland mal 13 (7 na bránu). Očakávané góly: Aarhus 1.26 — FC Midtjylland 1.74. Aarhus urobil 5 striedaní, FC Midtjylland urobil 3.

Rivalita od 2025

Aarhus vs FC Midtjylland vzájomné výsledky

6 stretnutí
Aarhus
0
výhier
Remízy
4
FC Midtjylland
2
výhier
Góly spolu
8 · 1.3/zápas
Obaja skórovali
3/6 · 50%
Nad 2,5
1/6 · 17%

Aktuálna forma

Aarhus

WDDLDW

FC Midtjylland

DDWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026