Menu

Fc Midtjylland vs Brondby

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

MCH Arena, Herning30. marca 2025 o 18:00
Domáci

FC Midtjylland

02
Hostia

Brondby

Rozhodca: J. Sundberg

Udalosti zápasu

FC Midtjylland
Brondby
Výkop
44′
M. Kvistgaarden

asistencia: M. Divković

Polčas
V. Bak JensenPaulinho
46′
57′
N. Vallys
A. ŞimşirM. Krüger-Johnsen
61′
Dani SilvaA. Buksa
61′
K. MbabuJ. Andersson
61′
64′
D. WassS. Spierings
64′
Y. SuzukiF. Bundgaard
73′Noah Nartey
74′
M. KvistgaardenM. Rajović
74′
N. NarteyC. Bischoff
Darío Osorio77′
D. OsorioE. Chilufya
79′
85′
N. VallysF. Alves
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal6
8Shots off Goal3
22Total Shots9
6Blocked Shots0
13Shots insidebox7
9Shots outsidebox2
6Fouls5
16Corner Kicks5
0Offsides0
49%Ball Possession51%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves8
423Total passes459
346Passes accurate362
82%Passes %79%
1.75expected_goals1.71
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Midtjylland je 7.03, v porovnaní s 6.97 u Brondby. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Midtjylland je A. Şimşir (7.57), u Brondby je to P. Pentz (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Midtjylland prispeli v tejto sezóne 37 gólmi a 33 asistenciami, na čele s Franculino Djú (17G). U Brondby je to 17 gólov a 14 asistencií s lídrom N. Vallys (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Midtjylland nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo Brondby má 4 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Midtjylland nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.64, oproti 3 u Brondby s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Midtjylland nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.43, v porovnaní s 3 u Brondby s priemerom 6.96. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u FC Midtjylland a 83% u Brondby. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Midtjylland nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Brondby. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Midtjylland je 23.5 (najmladší: O. Diao (21), najstarší: K. Mbabu (30)), zatiaľ čo Brondby má priemer 27.1 (najmladší: N. Nartey (20), najstarší: D. Wass (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Midtjylland majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 23 u Brondby. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Midtjylland4-3-34-3-3Brondby
GKDEFMIDFWD
16Ólafsson43Mbabu4Diao22Bech55Jensen19Bravo80Silva24Sørensen11Osorio7Djú58Şimşir1Pentz2Sebulon.30Vanlerb.4Rasmuss.24Divković35Nartey10Wass8Tahirov.28Suzuki36Kvistga.7Vallys

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

Náhradníci

Tréner: F. Christensen

FC MidtjyllandSila pozíciíBrondby
7.03
Ø Hodnotenie
6.97
7.28Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (4 v 4)6.95
4G 7A4G 1A
6.64Záložník (3 v 3)6.88
1G 2A6G 6A
7.43Útočník (3 v 3)6.96
32G 24A7G 7A
FC Midtjylland4-3-3
16BrankárE. Ólafsson7.3
43ObrancaK. Mbabu6.81A
4ObrancaO. Diao6.91G2A
22ObrancaM. Bech7.32G2A
55ObrancaV. Bak Jensen6.81G2A
19ZáložníkP. Bravo6.81G
80ZáložníkDani Silva6.92A
24ZáložníkO. Sørensen6.3
11ÚtočníkD. Osorio7.46G6A
7ÚtočníkFranculino Djú7.317G3A
58ÚtočníkA. Şimşir7.69G15A
Brondby4-3-3
1BrankárP. Pentz7.3
2ObrancaS. Sebulonsen
30ObrancaJ. Vanlerberghe7.0
4ObrancaJ. Rasmussen
24ObrancaM. Divković6.94G1A
35ZáložníkN. Nartey7.04G3A
10ZáložníkD. Wass6.81G2A
8ZáložníkB. Tahirović6.81G1A
28ÚtočníkY. Suzuki
36ÚtočníkM. Kvistgaarden
7ÚtočníkN. Vallys7.07G7A

Prehľad zápasu

Brondby zdolal FC Midtjylland 2:0. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: M. Kvistgaarden 44′, N. Vallys 57′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Midtjylland mal 49% držanie lopty, Brondby mal 51%. FC Midtjylland mal 22 striel (8 na bránu), Brondby mal 9 (6 na bránu). Očakávané góly: FC Midtjylland 1.75 — Brondby 1.71. FC Midtjylland urobil 5 striedaní, Brondby urobil 5.

Rivalita od 2025

FC Midtjylland vs Brondby vzájomné výsledky

3 stretnutí
FC Midtjylland
2
výhier
Remízy
1
Brondby
0
výhier
Góly spolu
7 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

FC Midtjylland

DDWWWD

Brondby

DLWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026