Menu

Viborg vs Vejle

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Energi Viborg Arena, Viborg2. marca 2025 o 14:00
Domáci

Viborg

31
Hostia

Vejle

Rozhodca: M. Redder

Udalosti zápasu

Viborg
Vejle
Výkop
Renato Júnior

asistencia: Serginho

14′
J. Lonwijk
32′
Y. Njoh
44′
Polčas
46′
L. FløM. Elvius
52′
G. Onugkha

asistencia: C. Gammelgaard

T. JørgensenJ. Vester
61′
66′
M. JuwaraA. Jacobsen
Y. NjohC. Nouck
72′
73′David Čolina
I. NäsbergS. Radić
73′
E. AnderssonH. Bidstrup
73′
76′
K. KirkegaardJ. Duin
Jeppe Grønning82′
Renato JúniorA. Ementa
89′
90′
L. HetemiS. Ravn
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
7Shots off Goal4
16Total Shots12
4Blocked Shots5
12Shots insidebox9
4Shots outsidebox3
6Fouls14
4Corner Kicks4
2Offsides1
47%Ball Possession53%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
463Total passes511
392Passes accurate434
85%Passes %85%
1.81expected_goals1.87
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Viborg je 6.96, v porovnaní s 6.80 u Vejle. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Viborg je T. Jørgensen (7.42), u Vejle je to I. Vekić (6.97).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Viborg prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 13 asistenciami, na čele s T. Jørgensen (3G). U Vejle je to 8 gólov a 7 asistencií s lídrom C. Gammelgaard (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Viborg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Vejle má 4 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Viborg nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.21, oproti 3 u Vejle s hodnotením 6.66. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Viborg nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.80, v porovnaní s 3 u Vejle s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Viborg a 74% u Vejle. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Viborg nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 6 u Vejle. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Viborg je 25.6 (najmladší: T. Jørgensen (20), najstarší: J. Grønning (34)), zatiaľ čo Vejle má priemer 24.4 (najmladší: L. Flø (20), najstarší: D. van Bruggen (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Viborg majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 22 u Vejle. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Viborg4-3-34-3-3Vejle
GKDEFMIDFWD
1Lund18Mbom24Anyembe2Näsberg3Anderss.19Lonwijk13Grønning12Jørgens.7Serginho11Júnior27Njoh1Vekić23Flø14Bruggen29Jensen38Čolina2Gundelu.34Hetemi10Kirkega.37Gammelg.45Onugkha11Juwara

Náhradníci

Tréner: J. Poulsen

Náhradníci

Tréner: S. Kielstrup

ViborgSila pozíciíVejle
6.96
Ø Hodnotenie
6.80
7.09Brankár (1 v 1)6.97
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (4 v 4)6.78
1G 4A1G 1A
7.21Záložník (3 v 3)6.66
4G 8A0G 2A
6.80Útočník (3 v 3)6.79
2G 1A7G 4A
Viborg4-3-3
1BrankárL. Lund7.1
18ObrancaJ. Mbom6.84A
24ObrancaD. Anyembe6.81G
2ObrancaI. Näsberg7.0
3ObrancaE. Andersson
19ZáložníkJ. Lonwijk
13ZáložníkJ. Grønning7.01G1A
12ZáložníkT. Jørgensen7.43G7A
7ÚtočníkSerginho6.8
11ÚtočníkRenato Júnior
27ÚtočníkY. Njoh6.82G1A
Vejle4-3-3
1BrankárI. Vekić7.0
23ObrancaL. Flø6.81G1A
14ObrancaD. van Bruggen
29ObrancaR. Jensen
38ObrancaD. Čolina
2ZáložníkT. Gundelund6.72A
34ZáložníkL. Hetemi
10ZáložníkK. Kirkegaard
37ÚtočníkC. Gammelgaard6.87G4A
45ÚtočníkG. Onugkha
11ÚtočníkM. Juwara

Prehľad zápasu

Viborg zdolal Vejle 3:1. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: Renato Júnior 14′, J. Lonwijk 32′, Y. Njoh 44′, G. Onugkha 52′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Viborg mal 47% držanie lopty, Vejle mal 53%. Viborg mal 16 striel (5 na bránu), Vejle mal 12 (3 na bránu). Očakávané góly: Viborg 1.81 — Vejle 1.87. Viborg urobil 5 striedaní, Vejle urobil 4.

Rivalita od 2011

Viborg vs Vejle vzájomné výsledky

30 stretnutí
Viborg
10
výhier
Remízy
13
Vejle
7
výhier
Góly spolu
102 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
23/30 · 77%
Nad 2,5
17/30 · 57%

Aktuálna forma

Viborg

DWLLWL

Vejle

LLLLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026