Menu

Fc Midtjylland vs Fc Nordsjaelland

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

MCH Arena, Herning2. marca 2025 o 16:00
Rozhodca: J. Kehlet

Udalosti zápasu

FC Midtjylland
FC Nordsjaelland
Výkop
Polčas
D. CastilloP. Bravo
46′
A. BuksaFranculino Djú
46′
Franculino Djú

asistencia: A. Şimşir

54′
56′
G. WikheimM. Iloski
V. Bak JensenJ. Andersson
73′
D. OsorioM. Krüger-Johnsen
73′
76′
B. Nygren
Dani SilvaV. Byskov
82′
82′
S. EgeliA. Mohammed
Kevin Mbabu90+7′
P. Bravo
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal7
9Shots off Goal3
19Total Shots12
3Blocked Shots2
13Shots insidebox9
6Shots outsidebox3
11Fouls10
8Corner Kicks4
4Offsides3
48%Ball Possession52%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves5
463Total passes511
373Passes accurate415
81%Passes %81%
1.72expected_goals2.03
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Midtjylland je 7.03, v porovnaní s 7.09 u FC Nordsjaelland. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Midtjylland je A. Şimşir (7.57), u FC Nordsjaelland je to A. Hansen (7.53).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Midtjylland prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 34 asistenciami, na čele s A. Şimşir (9G). U FC Nordsjaelland je to 9 gólov a 12 asistencií s lídrom P. Ankersen (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Midtjylland nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo FC Nordsjaelland má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Midtjylland nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.69, oproti 5 u FC Nordsjaelland s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Midtjylland nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.40, v porovnaní s 1 u FC Nordsjaelland s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u FC Midtjylland a 85% u FC Nordsjaelland. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Midtjylland nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 23 u FC Nordsjaelland. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Midtjylland je 24.2 (najmladší: O. Diao (21), najstarší: K. Mbabu (30)), zatiaľ čo FC Nordsjaelland má priemer 25.4 (najmladší: L. Høgsberg (19), najstarší: P. Ankersen (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Midtjylland majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 20 u FC Nordsjaelland. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Midtjylland4-3-34-3-2-1FC Nordsjaelland
GKDEFMIDFWD
16Ólafsson43Mbabu4Diao22Bech55Jensen21Castillo80Silva24Sørensen11Osorio18Buksa58Şimşir13Hansen2Ankersen24Høgsberg15Marxen25Lähteen.36Yirenkyi6Brink8Dorgeles7Egeli10Nygren11Wikheim

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

Náhradníci

Tréner: J. Olsen

FC MidtjyllandSila pozíciíFC Nordsjaelland
7.03
Ø Hodnotenie
7.09
7.28Brankár (1 v 1)7.53
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (4 v 4)7.00
4G 7A5G 3A
6.69Záložník (3 v 5)7.03
4G 6A4G 9A
7.40Útočník (3 v 1)
16G 21A0G 0A
FC Midtjylland4-3-3
16BrankárE. Ólafsson7.3
43ObrancaK. Mbabu6.81A
4ObrancaO. Diao6.91G2A
22ObrancaM. Bech7.32G2A
55ObrancaV. Bak Jensen6.81G2A
21ZáložníkD. Castillo6.94G4A
80ZáložníkDani Silva6.92A
24ZáložníkO. Sørensen6.3
11ÚtočníkD. Osorio7.46G6A
18ÚtočníkA. Buksa7.21G
58ÚtočníkA. Şimşir7.69G15A
FC Nordsjaelland4-3-2-1
13BrankárA. Hansen7.5
2ObrancaP. Ankersen6.83G1A
24ObrancaL. Høgsberg7.5
15ObrancaE. Marxen
25ObrancaJ. Lähteenmäki6.72G2A
36ZáložníkC. Yirenkyi7.12G6A
6ZáložníkM. Brink6.81A
8ZáložníkM. Dorgeles
7ZáložníkS. Egeli7.22G2A
10ZáložníkB. Nygren
11ÚtočníkG. Wikheim

Prehľad zápasu

FC Midtjylland zdolal FC Nordsjaelland 2:1. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: Franculino Djú 54′, B. Nygren 76′, P. Bravo 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. FC Midtjylland mal 48% držanie lopty, FC Nordsjaelland mal 52%. FC Midtjylland mal 19 striel (7 na bránu), FC Nordsjaelland mal 12 (7 na bránu). Očakávané góly: FC Midtjylland 1.72 — FC Nordsjaelland 2.03. FC Midtjylland urobil 5 striedaní, FC Nordsjaelland urobil 2.

Rivalita od 2012

FC Midtjylland vs FC Nordsjaelland vzájomné výsledky

50 stretnutí
FC Midtjylland
23
výhier
Remízy
10
FC Nordsjaelland
17
výhier
Góly spolu
169 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
33/50 · 66%
Nad 2,5
34/50 · 68%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 63 v 2020

Aktuálna forma

FC Midtjylland

DDWWWD

FC Nordsjaelland

DLDWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026