Menu

Fc Copenhagen vs Fc Midtjylland

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Parken, København23. februára 2025 o 18:00
Domáci

FC Copenhagen

10
Hostia

FC Midtjylland

Rozhodca: J. Karlsen

Udalosti zápasu

FC Copenhagen
FC Midtjylland
Výkop
Polčas
Penalty confirmed52′
VAR
53′Oliver Sørensen
M. Mattsson

Penalty

54′
61′
O. SørensenV. Byskov
61′
Franculino DjúD. Osorio
RobertE. Achouri
66′
68′
D. CastilloP. Bravo
J. LarssonV. Claesson
76′
M. MattssonA. Chiakha
76′
81′
PaulinhoJ. Andersson
81′
A. ŞimşirM. Krüger-Johnsen
Diant Ramaj90+10′
Marcos López90+3′
90+4′Mads Bech Sørensen
90+3′Kevin Mbabu
M. ElyounoussiK. Diks
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
5Shots off Goal7
15Total Shots11
4Blocked Shots1
9Shots insidebox6
6Shots outsidebox5
9Fouls11
4Corner Kicks6
0Offsides1
42%Ball Possession58%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
343Total passes454
277Passes accurate358
81%Passes %79%
2.26expected_goals1.81
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Copenhagen je 7.04, v porovnaní s 7.00 u FC Midtjylland. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Copenhagen je V. Froholdt (7.90), u FC Midtjylland je to A. Şimşir (7.57).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Copenhagen prispeli v tejto sezóne 28 gólmi a 28 asistenciami, na čele s J. Larsson (11G). U FC Midtjylland je to 35 gólov a 30 asistencií s lídrom Franculino Djú (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Copenhagen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo FC Midtjylland má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Copenhagen nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.10, oproti 3 u FC Midtjylland s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Copenhagen nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.18, v porovnaní s 3 u FC Midtjylland s priemerom 7.36. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u FC Copenhagen a 79% u FC Midtjylland. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Copenhagen nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 25 u FC Midtjylland. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Copenhagen je 25.9 (najmladší: V. Froholdt (19), najstarší: T. Delaney (34)), zatiaľ čo FC Midtjylland má priemer 25.9 (najmladší: O. Diao (21), najstarší: J. Lössl (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Copenhagen majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 16 u FC Midtjylland. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Copenhagen4-2-3-14-3-3FC Midtjylland
GKDEFMIDFWD
41Ramaj13Huescas5Pereira6Hatzidi.15López17Froholdt27Delaney11Larsson8Mattsson16Robert10Elyouno.1Lössl43Mbabu4Diao22Bech29Paulinho24Sørensen80Silva21Castillo7Djú18Buksa58Şimşir

Náhradníci

Tréner: J. Neestrup

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

FC CopenhagenSila pozíciíFC Midtjylland
7.04
Ø Hodnotenie
7.00
Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (4 v 4)6.94
4G 8A4G 6A
7.10Záložník (5 v 3)6.69
17G 11A4G 6A
7.18Útočník (1 v 3)7.36
7G 9A27G 18A
FC Copenhagen4-2-3-1
41BrankárD. Ramaj
13ObrancaR. Huescas6.64A
5ObrancaGabriel Pereira7.11G
6ObrancaP. Hatzidiakos7.02G
15ObrancaM. López7.11G4A
17ZáložníkV. Froholdt7.9
27ZáložníkT. Delaney6.82A
11ZáložníkJ. Larsson7.211G6A
8ZáložníkM. Mattsson6.92G1A
16ZáložníkRobert6.74G2A
10ÚtočníkM. Elyounoussi7.27G9A
FC Midtjylland4-3-3
1BrankárJ. Lössl7.2
43ObrancaK. Mbabu6.81A
4ObrancaO. Diao6.91G2A
22ObrancaM. Bech7.32G2A
29ObrancaPaulinho6.71G1A
24ZáložníkO. Sørensen6.3
80ZáložníkDani Silva6.92A
21ZáložníkD. Castillo6.94G4A
7ÚtočníkFranculino Djú7.317G3A
18ÚtočníkA. Buksa7.21G
58ÚtočníkA. Şimşir7.69G15A

Prehľad zápasu

FC Copenhagen zdolal FC Midtjylland 1:0. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: M. Mattsson 54′ (pen.). Bolo udelených 6 žltých kariet. FC Copenhagen mal 42% držanie lopty, FC Midtjylland mal 58%. FC Copenhagen mal 15 striel (6 na bránu), FC Midtjylland mal 11 (3 na bránu). Očakávané góly: FC Copenhagen 2.26 — FC Midtjylland 1.81. FC Copenhagen urobil 4 striedaní, FC Midtjylland urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Magnus Mattsson 52′).

Rivalita od 2025

FC Copenhagen vs FC Midtjylland vzájomné výsledky

2 stretnutí
FC Copenhagen
0
výhier
Remízy
1
FC Midtjylland
1
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

FC Copenhagen

DWWWWW

FC Midtjylland

DDWWWD

Stadium

Parken Stadium, Copenhagen Municipality — 38,065 capacity, opened in 1992. Home of F.C. Copenhagen.

Parken Stadium

Arne Müseler · CC BY-SA 3.0 de

Capacity
38,065
Opened
1992
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026