Menu

Randers Fc vs Fc Copenhagen

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Cepheus Park Randers, Randers17. februára 2025 o 19:00
Domáci

Randers FC

12
Rozhodca: M. Redder

Udalosti zápasu

Randers FC
FC Copenhagen
Výkop
21′Thomas Delaney
23′
O. Olsen

Own Goal

VAR
24′Goal confirmed
29′
J. Larsson
34′Rodrigo Huescas
Polčas
S. Nordli

asistencia: F. Danho

46′
48′Pantelis Hatzidiakos
62′
RobertM. Elyounoussi
S. NordliN. Campbell
69′
E. MahmoudNoah Shamoun
69′
Oliver Olsen73′
A. RømerL. Pedersen
77′
F. DanhoM. Touré
77′
83′
M. MattssonA. Chiakha
83′
Gabriel PereiraK. Diks
J. BjörkengrenA. Sulemana
87′
90+1′
J. LarssonG. Gocholeishvili
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal4
4Shots off Goal1
8Total Shots12
3Blocked Shots7
5Shots insidebox7
3Shots outsidebox5
14Fouls8
2Corner Kicks2
1Offsides1
56%Ball Possession44%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
558Total passes438
442Passes accurate316
79%Passes %72%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Randers FC je 6.97, v porovnaní s 6.99 u FC Copenhagen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Randers FC je W. Dammers (7.24), u FC Copenhagen je to V. Froholdt (7.90).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Randers FC prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 10 asistenciami, na čele s E. Mahmoud (5G). U FC Copenhagen je to 25 gólov a 20 asistencií s lídrom J. Larsson (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Randers FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo FC Copenhagen má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Randers FC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.98, oproti 5 u FC Copenhagen s hodnotením 7.10. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Randers FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.63, v porovnaní s 1 u FC Copenhagen s priemerom 6.62. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Randers FC a 85% u FC Copenhagen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Randers FC nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 15 u FC Copenhagen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Randers FC je 27.9 (najmladší: N. Dyhr (24), najstarší: D. Høegh (34)), zatiaľ čo FC Copenhagen má priemer 26.1 (najmladší: V. Froholdt (19), najstarší: T. Delaney (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Randers FC majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 19 u FC Copenhagen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Randers FC4-2-3-14-2-3-1FC Copenhagen
GKDEFMIDFWD
1Izzo27Olsen3Høegh4Dammers44Dyhr28Rømer6Björken.11Mahmoud9Nordli17Greve26Danho41Ramaj13Huescas5Pereira6Hatzidi.15López17Froholdt27Delaney11Larsson8Mattsson16Robert7Claesson

Náhradníci

Tréner: R. Bertelsen

Náhradníci

Tréner: J. Neestrup

Randers FCSila pozíciíFC Copenhagen
6.97
Ø Hodnotenie
6.99
7.14Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (4 v 4)6.94
8G 3A4G 8A
6.98Záložník (5 v 5)7.10
9G 7A17G 11A
6.63Útočník (1 v 1)6.62
2G 0A4G 1A
Randers FC4-2-3-1
1BrankárP. Izzo7.1
27ObrancaO. Olsen6.92G
3ObrancaD. Høegh7.24G
4ObrancaW. Dammers7.21G1A
44ObrancaN. Dyhr6.61G2A
28ZáložníkA. Rømer6.8
6ZáložníkJ. Björkengren7.12G
11ZáložníkE. Mahmoud7.15G3A
9ZáložníkS. Nordli
17ZáložníkM. Greve6.92G4A
26ÚtočníkF. Danho6.62G
FC Copenhagen4-2-3-1
41BrankárD. Ramaj
13ObrancaR. Huescas6.64A
5ObrancaGabriel Pereira7.11G
6ObrancaP. Hatzidiakos7.02G
15ObrancaM. López7.11G4A
17ZáložníkV. Froholdt7.9
27ZáložníkT. Delaney6.82A
11ZáložníkJ. Larsson7.211G6A
8ZáložníkM. Mattsson6.92G1A
16ZáložníkRobert6.74G2A
7ÚtočníkV. Claesson6.64G1A

Prehľad zápasu

FC Copenhagen zdolal Randers FC 2:1. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: O. Olsen 23′ (o.g.), J. Larsson 29′, S. Nordli 46′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Randers FC mal 56% držanie lopty, FC Copenhagen mal 44%. Randers FC mal 8 striel (1 na bránu), FC Copenhagen mal 12 (4 na bránu). Randers FC urobil 5 striedaní, FC Copenhagen urobil 4. VAR zasiahol: Goal confirmed (Thomas Delaney 24′).

Rivalita od 2012

Randers FC vs FC Copenhagen vzájomné výsledky

41 stretnutí
Randers FC
10
výhier
Remízy
7
FC Copenhagen
24
výhier
Góly spolu
116 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
21/41 · 51%
Nad 2,5
23/41 · 56%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 15 v 2025

Aktuálna forma

Randers FC

WLDLLD

FC Copenhagen

DWWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026