Menu

Vejle vs Fc Midtjylland

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Vejle Stadion, Vejle1. decembra 2024 o 16:00
Domáci

Vejle

03
Rozhodca: J. Burchardt

Udalosti zápasu

Vejle
FC Midtjylland
Výkop
4′Ousmane Diao
37′
M. Krüger-Johnsen

asistencia: V. Bak Jensen

Polčas
46′
K. MbabuA. Gabriel
46′
O. DiaoJuninho
54′Joel Andersson
61′Adam Buksa
62′
M. Krüger-JohnsenV. Lind
63′
V. ByskovP. Bravo
D. EmmanouilidisC. Gammelgaard
72′
76′
E. MartínezD. Castillo
T. GundelundM. Elvius
78′
84′
V. Lind

asistencia: P. Bravo

T. LauritsenY. N'Gbakoto
85′
M. JuwaraA. Jacobsen
85′
89′
Juninho

asistencia: M. Bech

Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
11Shots off Goal4
23Total Shots11
7Blocked Shots2
16Shots insidebox9
7Shots outsidebox2
10Fouls11
10Corner Kicks9
4Offsides3
45%Ball Possession55%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
362Total passes452
294Passes accurate365
81%Passes %81%
2.30expected_goals0.99
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Vejle je 6.74, v porovnaní s 6.93 u FC Midtjylland. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Vejle je I. Vekić (6.97), u FC Midtjylland je to M. Bech (7.25).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Vejle prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 3 asistenciami, na čele s —. U FC Midtjylland je to 13 gólov a 9 asistencií s lídrom V. Byskov (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Vejle nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo FC Midtjylland má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Vejle nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.59, oproti 5 u FC Midtjylland s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Vejle nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u FC Midtjylland s priemerom 7.20. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Vejle a 77% u FC Midtjylland. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Vejle nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 23 u FC Midtjylland. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Vejle je 25.3 (najmladší: T. Lauritsen (21), najstarší: D. van Bruggen (29)), zatiaľ čo FC Midtjylland má priemer 25.1 (najmladší: M. Krüger-Johnsen (19), najstarší: J. Lössl (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Vejle majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 17 u FC Midtjylland. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Vejle4-2-3-14-2-3-1FC Midtjylland
GKDEFMIDFWD
1Vekić2Gundelu.14Bruggen4Provstg.38Čolina8Laurits.34Hetemi11Juwara10Kirkega.17Emmanou.33Yeboah1Lössl43Mbabu4Diao22Bech55Jensen24Sørensen5Martínez6Anderss.20Byskov41Krüger-.18Buksa

Náhradníci

Tréner: M. Teja

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

VejleSila pozíciíFC Midtjylland
6.74
Ø Hodnotenie
6.93
6.97Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.66Obranca (4 v 4)6.96
0G 2A4G 7A
6.59Záložník (5 v 5)6.75
0G 1A8G 2A
Útočník (1 v 1)7.20
0G 0A1G 0A
Vejle4-2-3-1
1BrankárI. Vekić7.0
2ObrancaT. Gundelund6.72A
14ObrancaD. van Bruggen
4ObrancaO. Provstgaard
38ObrancaD. Čolina
8ZáložníkT. Lauritsen6.61A
34ZáložníkL. Hetemi
11ZáložníkM. Juwara
10ZáložníkK. Kirkegaard
17ZáložníkD. Emmanouilidis
33ÚtočníkE. Yeboah
FC Midtjylland4-2-3-1
1BrankárJ. Lössl7.2
43ObrancaK. Mbabu6.81A
4ObrancaO. Diao6.91G2A
22ObrancaM. Bech7.32G2A
55ObrancaV. Bak Jensen6.81G2A
24ZáložníkO. Sørensen6.3
5ZáložníkE. Martínez
6ZáložníkJ. Andersson
20ZáložníkV. Byskov7.06G2A
41ZáložníkM. Krüger-Johnsen6.92G
18ÚtočníkA. Buksa7.21G

Prehľad zápasu

FC Midtjylland zdolal Vejle 3:0. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: M. Krüger-Johnsen 37′, V. Lind 84′, Juninho 89′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Vejle mal 45% držanie lopty, FC Midtjylland mal 55%. Vejle mal 23 striel (5 na bránu), FC Midtjylland mal 11 (5 na bránu). Očakávané góly: Vejle 2.30 — FC Midtjylland 0.99. Vejle urobil 4 striedaní, FC Midtjylland urobil 5.

Rivalita od 2018

Vejle vs FC Midtjylland vzájomné výsledky

14 stretnutí
Vejle
0
výhier
Remízy
1
FC Midtjylland
13
výhier
Góly spolu
47 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
7/14 · 50%
Nad 2,5
9/14 · 64%

Aktuálna forma

Vejle

LLLLDD

FC Midtjylland

DDWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026