Menu

Fc Nordsjaelland vs Aarhus

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2024

Right to Dream Park, Farum22. novembra 2024 o 19:00
Domáci

FC Nordsjaelland

10
Hostia

Aarhus

Rozhodca: A. Uslu

Udalosti zápasu

FC Nordsjaelland
Aarhus
Výkop
4′
N. PoulsenK. Arnstad
Polčas
Marcus Ingvartsen

Missed Penalty

70′
K. HansenZ. Sertdemir
74′
75′
E. KahlT. Mølgaard
75′
F. BeijmoJ. Andersen
S. EgeliM. Iloski
87′
87′
T. BechF. Brandhof
87′
K. ArnstadM. Duelund
Peter Ankersen90+7′
M. Iloski
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal0
5Shots off Goal3
13Total Shots5
5Blocked Shots2
5Shots insidebox5
8Shots outsidebox0
11Fouls9
5Corner Kicks1
1Offsides2
55%Ball Possession45%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves2
532Total passes423
467Passes accurate353
88%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Nordsjaelland je 7.11, v porovnaní s 7.04 u Aarhus. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Nordsjaelland je A. Hansen (7.53), u Aarhus je to G. Links (7.36).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Nordsjaelland prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 4 asistenciami, na čele s P. Ankersen (3G). U Aarhus je to 33 gólov a 17 asistencií s lídrom T. Bech (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Nordsjaelland nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.05, zatiaľ čo Aarhus má 3 obrancov s priemerom 7.08. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Nordsjaelland nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 5 u Aarhus s hodnotením 7.06. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Nordsjaelland nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.15, v porovnaní s 2 u Aarhus s priemerom 6.89. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u FC Nordsjaelland a 83% u Aarhus. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Nordsjaelland nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 30 u Aarhus. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Nordsjaelland je 27.7 (najmladší: L. Høgsberg (19), najstarší: K. Hansen (36)), zatiaľ čo Aarhus má priemer 30.1 (najmladší: T. Bech (23), najstarší: J. Hansen (40)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Nordsjaelland majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 25 u Aarhus. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Nordsjaelland4-3-33-5-2Aarhus
GKDEFMIDFWD
13Hansen2Ankersen19Hey4Hansen24Høgsberg16Brink6Tverskov5Svensson14Egeli7Ingvart.10Nygren1Hansen3Dalsgaa.5Tingager19Kahl2Beijmo8Anderson6Poulsen7Madsen11Links31Bech9Mortens.

Náhradníci

Tréner: J. Olsen

Náhradníci

Tréner: U. Rösler

FC NordsjaellandSila pozíciíAarhus
7.11
Ø Hodnotenie
7.04
7.53Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
7.05Obranca (4 v 3)7.08
3G 1A2G 2A
6.83Záložník (3 v 5)7.06
0G 1A11G 12A
7.15Útočník (3 v 2)6.89
2G 2A20G 3A
FC Nordsjaelland4-3-3
13BrankárA. Hansen7.5
2ObrancaP. Ankersen6.83G1A
19ObrancaL. Hey
4ObrancaK. Hansen6.8
24ObrancaL. Høgsberg7.5
16ZáložníkM. Brink6.81A
6ZáložníkJ. Tverskov
5ZáložníkD. Svensson
14ÚtočníkS. Egeli7.22G2A
7ÚtočníkM. Ingvartsen
10ÚtočníkB. Nygren
Aarhus3-5-2
1BrankárJ. Hansen7.1
3ObrancaH. Dalsgaard7.11G1A
5ObrancaF. Tingager7.11G1A
19ObrancaE. Kahl7.0
2ZáložníkF. Beijmo7.22G4A
8ZáložníkM. Anderson6.95G1A
6ZáložníkN. Poulsen7.01G2A
7ZáložníkM. Madsen6.91A
11ZáložníkG. Links7.43G4A
31ÚtočníkT. Bech7.212G3A
9ÚtočníkP. Mortensen6.68G

Prehľad zápasu

FC Nordsjaelland zdolal Aarhus 1:0. Zápas sa hral v Superliga 2024. Góly strelili: Marcus Ingvartsen 70′, M. Iloski 90′. Bolo udelených 1 žltých kariet. FC Nordsjaelland mal 55% držanie lopty, Aarhus mal 45%. FC Nordsjaelland mal 13 striel (3 na bránu), Aarhus mal 5 (0 na bránu). FC Nordsjaelland urobil 2 striedaní, Aarhus urobil 5.

Rivalita od 2025

FC Nordsjaelland vs Aarhus vzájomné výsledky

4 stretnutí
FC Nordsjaelland
0
výhier
Remízy
2
Aarhus
2
výhier
Góly spolu
8 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
3/4 · 75%
Nad 2,5
1/4 · 25%

Aktuálna forma

FC Nordsjaelland

DLDWDW

Aarhus

WDDLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026