Menu

Viborg vs Odense

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2023

Energi Viborg Arena, Viborg25. mája 2024 o 15:00
Domáci

Viborg

21
Hostia

Odense

Rozhodca: J. Karlsen

Udalosti zápasu

Viborg
Odense
Výkop
12′
M. Fenger

asistencia: L. Owusu

Polčas
J. Vester

asistencia: A. Ementa

51′
56′Tom Trybull
61′
M. EjdumL. Deedson
J. VesterM. Westergaard
68′
SerginhoI. Said
68′
72′
B. KadriiR. Al Hajj
72′
A. MannehM. Jensen
M. Westergaard

asistencia: A. Ementa

76′
81′
A. AdelgaardJ. Gomez
82′
L. OwusuN. Mouritsen
M. SøndergaardJ. Grønning
84′
I. JensenRenato Júnior
84′
90+14′Max Fenger
J. GrønningJ. Jacobs
90+9′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
5Shots off Goal6
14Total Shots20
4Blocked Shots9
10Shots insidebox13
4Shots outsidebox7
6Fouls8
0Corner Kicks8
1Offsides1
50%Ball Possession50%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
478Total passes475
416Passes accurate398
87%Passes %84%
2.05expected_goals1.32
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Viborg je 6.84, v porovnaní s 6.80 u Odense. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Viborg je A. Ementa (7.37), u Odense je to V. Myhra (7.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Viborg prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 8 asistenciami, na čele s M. Søndergaard (5G). U Odense je to 5 gólov a 6 asistencií s lídrom L. Owusu (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Viborg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.70, zatiaľ čo Odense má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Viborg nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 4 u Odense s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Viborg nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.37, v porovnaní s 2 u Odense s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Viborg a 81% u Odense. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Viborg nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 5 u Odense. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Viborg je 24.1 (najmladší: J. Vester (21), najstarší: D. Anyembe (27)), zatiaľ čo Odense má priemer 29.0 (najmladší: M. Ejdum (21), najstarší: B. Paulsen (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Viborg majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 19 u Odense. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Viborg4-1-4-14-3-1-2Odense
GKDEFMIDFWD
58Mantl24Anyembe4Bürgy5Zaletel23Bundgaa.18Mbom7Serginho37Vester6Sønderg.15Jensen14Ementa16Myhra20Owusu4Paulsen28Slotsag.23Adelgaa.8Manneh15Trybull18Ejdum9Kadrii30Fenger17Kjerrum.

Náhradníci

Tréner: J. Poulsen

Náhradníci

Tréner: S. Krogh

ViborgSila pozíciíOdense
6.84
Ø Hodnotenie
6.80
Brankár (1 v 1)7.00
0G 0A0G 0A
6.70Obranca (4 v 4)6.67
1G 0A4G 1A
6.82Záložník (5 v 4)6.85
7G 6A1G 5A
7.37Útočník (1 v 2)
1G 2A0G 0A
Viborg4-1-4-1
58BrankárN. Mantl
24ObrancaD. Anyembe6.81G
4ObrancaN. Bürgy
5ObrancaŽ. Zaletel6.7
23ObrancaO. Bundgaard6.6
18ZáložníkJ. Mbom6.84A
7ZáložníkSerginho6.8
37ZáložníkJ. Vester6.72G1A
6ZáložníkM. Søndergaard7.05G1A
15ZáložníkI. Jensen
14ÚtočníkA. Ementa7.41G2A
Odense4-3-1-2
16BrankárV. Myhra7.0
20ObrancaL. Owusu6.83G1A
4ObrancaB. Paulsen6.51G
28ObrancaT. Slotsager
23ObrancaA. Adelgaard
8ZáložníkA. Manneh
15ZáložníkT. Trybull
18ZáložníkM. Ejdum6.81G5A
9ZáložníkB. Kadrii
30ÚtočníkM. Fenger
17ÚtočníkL. Kjerrumgaard

Prehľad zápasu

Viborg zdolal Odense 2:1. Zápas sa hral v Superliga 2023. Góly strelili: M. Fenger 12′, J. Vester 51′, M. Westergaard 76′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Viborg mal 50% držanie lopty, Odense mal 50%. Viborg mal 14 striel (5 na bránu), Odense mal 20 (5 na bránu). Očakávané góly: Viborg 2.05 — Odense 1.32. Viborg urobil 5 striedaní, Odense urobil 5.

Rivalita od 2013

Viborg vs Odense vzájomné výsledky

20 stretnutí
Viborg
4
výhier
Remízy
8
Odense
8
výhier
Góly spolu
58 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
15/20 · 75%
Nad 2,5
11/20 · 55%

Aktuálna forma

Viborg

DWLLWL

Odense

LWLWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026