Menu

Odense vs Randers Fc

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2023

Nature Energy Park, Odense19. mája 2024 o 14:00
Domáci

Odense

20
Rozhodca: L. Graagaard

Udalosti zápasu

Odense
Randers FC
Výkop
Alasana Manneh27′
A. Manneh
29′
Polčas
46′
M. ThemsenF. Lauenborg
B. PaulsenJ. Gomez
57′
57′
O. ZandénB. Kopplin
58′
S. NordliM. Brajanac
L. Kjerrumgaard

asistencia: M. Ejdum

63′
L. DeedsonM. Jensen
68′
72′
M. EnggårdM. Albæk
73′Mohammed Fuseini
B. KadriiG. Grubbe
76′
L. OwusuN. Mouritsen
76′
M. EjdumF. Helander
76′
83′
S. OdeyE. Agyiri
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
3Shots off Goal6
13Total Shots11
6Blocked Shots2
8Shots insidebox7
5Shots outsidebox4
7Fouls9
3Corner Kicks5
0Offsides1
38%Ball Possession62%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
321Total passes521
215Passes accurate398
67%Passes %76%
1.35expected_goals1.25
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Odense je 6.80, v porovnaní s 6.89 u Randers FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Odense je V. Myhra (7.00), u Randers FC je to W. Dammers (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Odense prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 6 asistenciami, na čele s L. Owusu (3G). U Randers FC je to 9 gólov a 3 asistencií s lídrom D. Høegh (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Odense nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo Randers FC má 4 obrancov s priemerom 7.12. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Odense nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 3 u Randers FC s hodnotením 7.08. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Odense nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Randers FC s priemerom 6.45. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Odense a 82% u Randers FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Odense nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Randers FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Odense je 27.4 (najmladší: M. Ejdum (21), najstarší: B. Paulsen (34)), zatiaľ čo Randers FC má priemer 26.9 (najmladší: M. Themsen (19), najstarší: D. Høegh (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Odense majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 23 u Randers FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Odense4-3-1-24-3-3Randers FC
GKDEFMIDFWD
16Myhra20Owusu4Paulsen28Slotsag.23Adelgaa.30Fenger8Manneh18Ejdum9Kadrii10Deedson17Kjerrum.1Carlgren27Olsen3Høegh4Dammers29Zandén9Nordli8Enggård6Björken.77Fuseini90Odey30Themsen

Náhradníci

Tréner: S. Krogh

Náhradníci

Tréner: R. Bertelsen

OdenseSila pozíciíRanders FC
6.80
Ø Hodnotenie
6.89
7.00Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.67Obranca (4 v 4)7.12
4G 1A7G 1A
6.85Záložník (4 v 3)7.08
1G 5A2G 0A
Útočník (2 v 3)6.45
0G 0A0G 2A
Odense4-3-1-2
16BrankárV. Myhra7.0
20ObrancaL. Owusu6.83G1A
4ObrancaB. Paulsen6.51G
28ObrancaT. Slotsager
23ObrancaA. Adelgaard
30ZáložníkM. Fenger
8ZáložníkA. Manneh
18ZáložníkM. Ejdum6.81G5A
9ZáložníkB. Kadrii
10ÚtočníkL. Deedson
17ÚtočníkL. Kjerrumgaard
Randers FC4-3-3
1BrankárP. Carlgren
27ObrancaO. Olsen6.92G
3ObrancaD. Høegh7.24G
4ObrancaW. Dammers7.21G1A
29ObrancaO. Zandén
9ZáložníkS. Nordli
8ZáložníkM. Enggård
6ZáložníkJ. Björkengren7.12G
77ÚtočníkM. Fuseini
90ÚtočníkS. Odey6.3
30ÚtočníkM. Themsen6.52A

Prehľad zápasu

Odense zdolal Randers FC 2:0. Zápas sa hral v Superliga 2023. Góly strelili: A. Manneh 29′, L. Kjerrumgaard 63′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Odense mal 38% držanie lopty, Randers FC mal 62%. Odense mal 13 striel (4 na bránu), Randers FC mal 11 (3 na bránu). Očakávané góly: Odense 1.35 — Randers FC 1.25. Odense urobil 5 striedaní, Randers FC urobil 5.

Rivalita od 2012

Odense vs Randers FC vzájomné výsledky

42 stretnutí
Odense
14
výhier
Remízy
13
Randers FC
15
výhier
Góly spolu
103 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
21/42 · 50%
Nad 2,5
20/42 · 48%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2025

Aktuálna forma

Odense

LWLWLW

Randers FC

WLDLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026