Menu

Hvidovre vs Odense

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2023

Pro Ventilation Arena, Hvidovre16. mája 2024 o 18:00
Domáci

Hvidovre

12
Hostia

Odense

Rozhodca: S. Putros

Udalosti zápasu

Hvidovre
Odense
Výkop
Malte Kiilerich3′
11′
T. Trybull

asistencia: A. Manneh

Christian Jakobsen26′
35′Tom Trybull
Polčas
C. JakobsenM. Spelmann
46′
M. FredslundJ. Gemmer
46′
A. SmedJ. Adjei-Broni
46′
46′
M. FengerL. Deedson
48′
L. Kjerrumgaard

asistencia: L. Owusu

63′Max Ejdum
T. ThomsenS. Makienok
64′
74′
A. MannehG. Grubbe
74′
M. EjdumM. Jensen
L. Qamili

Penalty

81′
83′
A. AdelgaardJ. Gomez
83′
L. KjerrumgaardN. Mouritsen
T. JørgensenM. Andreasen
87′
90′Bjørn Paulsen
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal8
7Shots off Goal3
10Total Shots12
1Blocked Shots1
7Shots insidebox8
3Shots outsidebox4
8Fouls16
8Corner Kicks6
0Offsides1
58%Ball Possession42%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
480Total passes344
386Passes accurate246
80%Passes %72%
1.18expected_goals1.61
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hvidovre je 6.78, v porovnaní s 6.80 u Odense. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hvidovre je A. Iljazovski (6.89), u Odense je to V. Myhra (7.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hvidovre prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 7 asistenciami, na čele s A. Smed (3G). U Odense je to 5 gólov a 6 asistencií s lídrom L. Owusu (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hvidovre nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Odense má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hvidovre nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 4 u Odense s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hvidovre nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 2 u Odense s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Hvidovre a 81% u Odense. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hvidovre nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 5 u Odense. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hvidovre je 29.7 (najmladší: A. Iljazovski (28), najstarší: M. Fredslund (33)), zatiaľ čo Odense má priemer 29.0 (najmladší: M. Ejdum (21), najstarší: B. Paulsen (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hvidovre majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 19 u Odense. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hvidovre4-3-34-3-1-2Odense
GKDEFMIDFWD
1Đukić15Iljazov.25Kiileri.5Olsen26Nielsen11Jørgens.30Fredslu.14Jakobsen7Qamili9Thomsen22Smed16Myhra20Owusu4Paulsen28Slotsag.23Adelgaa.8Manneh15Trybull18Ejdum9Kadrii17Kjerrum.30Fenger

Náhradníci

Tréner: P. Frandsen

Náhradníci

Tréner: S. Krogh

HvidovreSila pozíciíOdense
6.78
Ø Hodnotenie
6.80
Brankár (1 v 1)7.00
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (4 v 4)6.67
0G 2A4G 1A
6.71Záložník (3 v 4)6.85
1G 4A1G 5A
6.73Útočník (3 v 2)
3G 1A0G 0A
Hvidovre4-3-3
1BrankárF. Đukić
15ObrancaA. Iljazovski6.92A
25ObrancaM. Kiilerich
5ObrancaM. Olsen
26ObrancaM. Nielsen
11ZáložníkT. Jørgensen
30ZáložníkM. Fredslund6.71G4A
14ZáložníkC. Jakobsen
7ÚtočníkL. Qamili
9ÚtočníkT. Thomsen
22ÚtočníkA. Smed6.73G1A
Odense4-3-1-2
16BrankárV. Myhra7.0
20ObrancaL. Owusu6.83G1A
4ObrancaB. Paulsen6.51G
28ObrancaT. Slotsager
23ObrancaA. Adelgaard
8ZáložníkA. Manneh
15ZáložníkT. Trybull
18ZáložníkM. Ejdum6.81G5A
9ZáložníkB. Kadrii
17ÚtočníkL. Kjerrumgaard
30ÚtočníkM. Fenger

Prehľad zápasu

Odense zdolal Hvidovre 2:1. Zápas sa hral v Superliga 2023. Góly strelili: T. Trybull 11′, L. Kjerrumgaard 48′, L. Qamili 81′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. Hvidovre mal 58% držanie lopty, Odense mal 42%. Hvidovre mal 10 striel (2 na bránu), Odense mal 12 (8 na bránu). Očakávané góly: Hvidovre 1.18 — Odense 1.61. Hvidovre urobil 5 striedaní, Odense urobil 5.

Rivalita od 2023

Hvidovre vs Odense vzájomné výsledky

7 stretnutí
Hvidovre
3
výhier
Remízy
2
Odense
2
výhier
Góly spolu
18 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
4/7 · 57%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

Hvidovre

DDWLLD

Odense

LWLWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026