Menu

Vejle vs Randers Fc

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2023

Vejle Stadion, Vejle14. apríla 2024 o 14:00
Domáci

Vejle

12
Rozhodca: P. Kjærsgaard-Andersen

Udalosti zápasu

Vejle
Randers FC
Výkop
18′
D. Høegh

asistencia: E. Agyiri

Ebenezer Ofori26′
Stefan Velkov41′
Polčas
V. LindG. Onugkha
46′
E. OforiH. Barry
46′
57′
M. Fuseini

asistencia: M. Enggård

59′
E. AgyiriM. Themsen
59′
T. BanyS. Odey
M. AlbornozM. Elvius
62′
G. Onugkha

asistencia: A. Jacobsen

66′
69′
M. FuseiniM. Brajanac
81′Mads Enggård
T. FrancoisT. Lauritsen
82′
90+3′
L. CoulibalyH. Andersson
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
1Shots off Goal6
6Total Shots12
2Blocked Shots2
3Shots insidebox7
3Shots outsidebox5
10Fouls9
6Corner Kicks4
5Offsides0
52%Ball Possession48%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
452Total passes433
335Passes accurate308
74%Passes %71%
0.42expected_goals1.35

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Vejle je 6.70, v porovnaní s 7.11 u Randers FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Vejle je S. Velkov (6.74), u Randers FC je to W. Dammers (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Vejle prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 3 asistenciami, na čele s S. Velkov (4G). U Randers FC je to 9 gólov a 1 asistencií s lídrom D. Høegh (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Vejle nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo Randers FC má 4 obrancov s priemerom 7.12. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Vejle nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.66, oproti 4 u Randers FC s hodnotením 7.08. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Vejle nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 2 u Randers FC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Vejle a 84% u Randers FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Vejle nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Randers FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Vejle je 29.7 (najmladší: T. Gundelund (24), najstarší: A. Jacobsen (36)), zatiaľ čo Randers FC má priemer 29.0 (najmladší: O. Olsen (25), najstarší: D. Høegh (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Vejle majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 26 u Randers FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Vejle3-4-2-14-4-2Randers FC
GKDEFMIDFWD
1Trott13Velkov6Albento.4Provstg.14Gundelu.15Ofori35Francois3Albornoz19Lind11Juwara18Jacobsen1Carlgren27Olsen3Høegh4Dammers15Kopplin28Couliba.8Enggård6Björken.21Agyiri19Bany77Fuseini

Náhradníci

Tréner: I. Prelec

Náhradníci

Tréner: R. Bertelsen

VejleSila pozíciíRanders FC
6.70
Ø Hodnotenie
7.11
6.74Obranca (3 v 4)7.12
4G 0A7G 1A
6.66Záložník (4 v 4)7.08
0G 2A2G 0A
6.70Útočník (3 v 2)
2G 1A0G 0A
Vejle3-4-2-1
1BrankárN. Trott
13ObrancaS. Velkov6.74G
6ObrancaRaúl Albentosa
4ObrancaO. Provstgaard
14ZáložníkT. Gundelund6.72A
15ZáložníkE. Ofori
35ZáložníkT. Francois
3ZáložníkM. Albornoz
19ÚtočníkV. Lind
11ÚtočníkM. Juwara
18ÚtočníkA. Jacobsen6.72G1A
Randers FC4-4-2
1BrankárP. Carlgren
27ObrancaO. Olsen6.92G
3ObrancaD. Høegh7.24G
4ObrancaW. Dammers7.21G1A
15ObrancaB. Kopplin
28ZáložníkL. Coulibaly
8ZáložníkM. Enggård
6ZáložníkJ. Björkengren7.12G
21ZáložníkE. Agyiri
19ÚtočníkT. Bany
77ÚtočníkM. Fuseini

Prehľad zápasu

Randers FC zdolal Vejle 2:1. Zápas sa hral v Superliga 2023. Góly strelili: D. Høegh 18′, M. Fuseini 57′, G. Onugkha 66′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Vejle mal 52% držanie lopty, Randers FC mal 48%. Vejle mal 6 striel (3 na bránu), Randers FC mal 12 (4 na bránu). Očakávané góly: Vejle 0.42 — Randers FC 1.35. Vejle urobil 4 striedaní, Randers FC urobil 4.

Rivalita od 2011

Vejle vs Randers FC vzájomné výsledky

21 stretnutí
Vejle
2
výhier
Remízy
5
Randers FC
14
výhier
Góly spolu
50 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
9/21 · 43%
Nad 2,5
8/21 · 38%

Aktuálna forma

Vejle

LLLLDD

Randers FC

WLDLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026