Menu

Silkeborg vs Fc Nordsjaelland

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2023

JYSK park, Silkeborg15. apríla 2024 o 19:00
Domáci

Silkeborg

01
Rozhodca: S. Putros

Udalosti zápasu

Silkeborg
FC Nordsjaelland
Výkop
15′Martin Frese
Polčas
46′
M. HansenC. Rasmussen
46′
A. Schjelderup
48′Zidan Sertdemir
C. McCowattM. Larsen
54′
62′
Z. SertdemirM. Dorgeles
Penalty cancelled72′
VAR
73′
M. IngvartsenC. Harder
73′
A. SchjelderupO. Antman
A. PoulsenJ. Gammelby
85′
A. KlyngeK. Kusk
85′
T. AdamsenA. Bøndergaard
85′
Stefán Teitur Þórðarson88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal6
8Shots off Goal4
15Total Shots12
2Blocked Shots2
12Shots insidebox10
3Shots outsidebox2
6Fouls8
4Corner Kicks4
0Offsides1
59%Ball Possession41%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves4
742Total passes529
680Passes accurate475
92%Passes %90%
1.92expected_goals1.44

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Silkeborg je 7.12, v porovnaní s 6.95 u FC Nordsjaelland. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Silkeborg je N. Larsen (7.48), u FC Nordsjaelland je to A. Hansen (7.53).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Silkeborg prispeli v tejto sezóne 26 gólmi a 15 asistenciami, na čele s T. Adamsen (14G). U FC Nordsjaelland je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Silkeborg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.53, zatiaľ čo FC Nordsjaelland má 4 obrancov s priemerom 6.85. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Silkeborg nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.15, oproti 3 u FC Nordsjaelland s hodnotením 6.47. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Silkeborg nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.28, v porovnaní s 3 u FC Nordsjaelland s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Silkeborg a 81% u FC Nordsjaelland. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Silkeborg nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 2 u FC Nordsjaelland. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Silkeborg je 27.7 (najmladší: P. Mattsson (24), najstarší: N. Larsen (34)), zatiaľ čo FC Nordsjaelland má priemer 28.7 (najmladší: Z. Sertdemir (20), najstarší: K. Hansen (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Silkeborg majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 11 u FC Nordsjaelland. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Silkeborg4-3-2-14-3-3FC Nordsjaelland
GKDEFMIDFWD
1Larsen5Sonne25Rödin4Felix2Poulsen6Mattsson14Brink21Klynge17McCowatt8Þórðars.23Adamsen13Hansen23Villads.4Hansen39Nagalo5Frese21Sertdem.6Tverskov27Svensson11Hansen7Ingvart.8Schjeld.

Náhradníci

Tréner: K. Nielsen

Náhradníci

Tréner: J. Thorup

SilkeborgSila pozíciíFC Nordsjaelland
7.12
Ø Hodnotenie
6.95
7.48Brankár (1 v 1)7.53
0G 0A0G 0A
6.53Obranca (4 v 4)6.85
1G 3A0G 0A
7.15Záložník (5 v 3)6.47
11G 5A0G 0A
7.28Útočník (1 v 3)
14G 7A0G 0A
Silkeborg4-3-2-1
1BrankárN. Larsen7.5
5ObrancaO. Sonne
25ObrancaP. Rödin
4ObrancaJ. Felix
2ObrancaA. Poulsen6.51G3A
6ZáložníkP. Mattsson7.0
14ZáložníkM. Brink
21ZáložníkA. Klynge
17ZáložníkC. McCowatt7.311G5A
8ZáložníkS. Þórðarson
23ÚtočníkT. Adamsen7.314G7A
FC Nordsjaelland4-3-3
13BrankárA. Hansen7.5
23ObrancaO. Villadsen
4ObrancaK. Hansen6.8
39ObrancaA. Nagalo
5ObrancaM. Frese
21ZáložníkZ. Sertdemir6.5
6ZáložníkJ. Tverskov
27ZáložníkD. Svensson
11ÚtočníkM. Hansen
7ÚtočníkM. Ingvartsen
8ÚtočníkA. Schjelderup

Prehľad zápasu

FC Nordsjaelland zdolal Silkeborg 1:0. Zápas sa hral v Superliga 2023. Góly strelili: A. Schjelderup 46′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Silkeborg mal 59% držanie lopty, FC Nordsjaelland mal 41%. Silkeborg mal 15 striel (5 na bránu), FC Nordsjaelland mal 12 (6 na bránu). Očakávané góly: Silkeborg 1.92 — FC Nordsjaelland 1.44. Silkeborg urobil 4 striedaní, FC Nordsjaelland urobil 4. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Pelle Mattsson 72′).

Rivalita od 2011

Silkeborg vs FC Nordsjaelland vzájomné výsledky

26 stretnutí
Silkeborg
6
výhier
Remízy
6
FC Nordsjaelland
14
výhier
Góly spolu
98 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
20/26 · 77%
Nad 2,5
20/26 · 77%

Aktuálna forma

Silkeborg

WWWDWL

FC Nordsjaelland

DLDWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026