Menu

Aarhus vs Randers Fc

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2023

Ceres Park & Arena, Århus30. októbra 2023 o 19:00
Domáci

Aarhus

21
Hostia

Randers FC

Rozhodca: P. Kjærsgaard-Andersen

Udalosti zápasu

Aarhus
Randers FC
Výkop
J. Serra

asistencia: E. Kahl

27′
Tobias Mølgaard34′
35′
F. Bundgaard

Penalty

36′
B. KopplinO. Olsen
Polčas
Magnus Knudsen66′
E. KahlG. Links
66′
73′
S. NordliM. Pedersen
73′
F. BundgaardE. Agyiri
J. SerraF. Brandhof
75′
M. KnudsenJ. Andersen
76′
Nicolai Poulsen77′
T. Bech

asistencia: F. Brandhof

85′
86′
M. EnggårdM. Albæk
86′
M. KallesøeA. Kamara
89′Mikkel M. Pedersen
T. BechT. Anker
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal1
7Shots off Goal2
11Total Shots8
2Blocked Shots5
7Shots insidebox3
4Shots outsidebox5
16Fouls14
4Corner Kicks3
0Offsides1
45%Ball Possession55%
5Yellow Cards1
1Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
392Total passes495
314Passes accurate404
80%Passes %82%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Aarhus je 6.92, v porovnaní s 6.96 u Randers FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Aarhus je T. Bech (7.17), u Randers FC je to W. Dammers (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Aarhus prispeli v tejto sezóne 32 gólmi a 11 asistenciami, na čele s T. Bech (12G). U Randers FC je to 7 gólov a 1 asistencií s lídrom D. Høegh (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Aarhus nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Randers FC má 4 obrancov s priemerom 7.21. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Aarhus nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.98, oproti 4 u Randers FC s hodnotením 7.08. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Aarhus nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 2 u Randers FC s priemerom 6.35. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Aarhus a 84% u Randers FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Aarhus nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Randers FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Aarhus je 28.1 (najmladší: T. Bech (23), najstarší: P. Mortensen (36)), zatiaľ čo Randers FC má priemer 28.8 (najmladší: S. Nordli (26), najstarší: D. Høegh (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Aarhus majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 24 u Randers FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Aarhus4-4-24-4-2Randers FC
GKDEFMIDFWD
45Peacock.14Mølgaard5Tingager2Beijmo19Kahl31Bech15Knudsen6Poulsen8Anderson9Mortens.13Serra1Carlgren7Kallesøe3Høegh4Dammers15Kopplin28Couliba.8Enggård6Björken.9Nordli90Odey10Bundgaa.

Náhradníci

Tréner: U. Rösler

Náhradníci

Tréner: R. Bertelsen

AarhusSila pozíciíRanders FC
6.92
Ø Hodnotenie
6.96
7.00Obranca (4 v 4)7.21
3G 5A5G 1A
6.98Záložník (4 v 4)7.08
18G 6A2G 0A
6.62Útočník (2 v 2)6.35
11G 0A0G 0A
Aarhus4-4-2
45BrankárB. Peacock-Farrell
14ObrancaT. Mølgaard6.7
5ObrancaF. Tingager7.11G1A
2ObrancaF. Beijmo7.22G4A
19ObrancaE. Kahl7.0
31ZáložníkT. Bech7.212G3A
15ZáložníkM. Knudsen6.9
6ZáložníkN. Poulsen7.01G2A
8ZáložníkM. Anderson6.95G1A
9ÚtočníkP. Mortensen6.68G
13ÚtočníkJ. Serra6.63G
Randers FC4-4-2
1BrankárP. Carlgren
7ObrancaM. Kallesøe
3ObrancaD. Høegh7.24G
4ObrancaW. Dammers7.21G1A
15ObrancaB. Kopplin
28ZáložníkL. Coulibaly
8ZáložníkM. Enggård
6ZáložníkJ. Björkengren7.12G
9ZáložníkS. Nordli
90ÚtočníkS. Odey6.3
10ÚtočníkF. Bundgaard

Prehľad zápasu

Aarhus zdolal Randers FC 2:1. Zápas sa hral v Superliga 2023. Góly strelili: J. Serra 27′, F. Bundgaard 35′ (pen.), T. Bech 85′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Aarhus mal 45% držanie lopty, Randers FC mal 55%. Aarhus mal 11 striel (2 na bránu), Randers FC mal 8 (1 na bránu). Aarhus urobil 4 striedaní, Randers FC urobil 5.

Rivalita od 2025

Aarhus vs Randers FC vzájomné výsledky

2 stretnutí
Aarhus
1
výhier
Remízy
0
Randers FC
1
výhier
Góly spolu
6 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Aarhus

WDDLDW

Randers FC

WLDLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026