Menu

Fc Midtjylland vs Randers Fc

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2023

MCH Arena, Herning8. októbra 2023 o 18:00
Domáci

FC Midtjylland

22
Hostia

Randers FC

Rozhodca: M. Redder

Udalosti zápasu

FC Midtjylland
Randers FC
Výkop
9′
L. Coulibaly
Armin Gigović40′
Polčas
O. BrynhildsenFranculino Djú
46′
H. DalsgaardA. Gabriel
46′
A. GigovićA. Rømer
46′
59′
F. BundgaardM. Kallesøe
A. ŞimşirD. Osorio
62′
Franculino Djú
62′
D. Osorio

asistencia: A. Rømer

67′
71′
B. Kopplin

asistencia: M. Kallesøe

77′
S. NordliE. Agyiri
Kristoffer Olsson81′
Adam Gabriel84′
88′
S. OdeyM. Pedersen
K. OlssonCharles
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal6
8Shots off Goal4
18Total Shots14
1Blocked Shots4
15Shots insidebox10
3Shots outsidebox4
15Fouls8
6Corner Kicks7
0Offsides1
54%Ball Possession46%
3Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves7
441Total passes389
342Passes accurate291
78%Passes %75%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Midtjylland je 6.84, v porovnaní s 6.96 u Randers FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Midtjylland je A. Şimşir (7.57), u Randers FC je to W. Dammers (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Midtjylland prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 17 asistenciami, na čele s A. Şimşir (9G). U Randers FC je to 9 gólov a 1 asistencií s lídrom D. Høegh (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Midtjylland nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo Randers FC má 4 obrancov s priemerom 7.12. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Midtjylland nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 4 u Randers FC s hodnotením 7.08. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Midtjylland nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.44, v porovnaní s 2 u Randers FC s priemerom 6.35. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u FC Midtjylland a 83% u Randers FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Midtjylland nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Randers FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Midtjylland je 27.8 (najmladší: O. Sørensen (23), najstarší: J. Lössl (36)), zatiaľ čo Randers FC má priemer 28.2 (najmladší: O. Olsen (25), najstarší: D. Høegh (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Midtjylland majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 22 u Randers FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Midtjylland4-2-3-14-4-2Randers FC
GKDEFMIDFWD
1Lössl14Dalsgaa.15Ingason73Juninho29Paulinho8Olsson37Gigović24Sørensen9Brynhil.58Şimşir10Gue-Sung1Carlgren27Olsen3Høegh4Dammers15Kopplin28Couliba.8Enggård6Björken.9Nordli90Odey10Bundgaa.

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

Náhradníci

Tréner: R. Bertelsen

FC MidtjyllandSila pozíciíRanders FC
6.84
Ø Hodnotenie
6.96
7.15Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (4 v 4)7.12
1G 1A7G 1A
6.94Záložník (5 v 4)7.08
9G 15A2G 0A
6.44Útočník (1 v 2)6.35
3G 1A0G 0A
FC Midtjylland4-2-3-1
1BrankárJ. Lössl7.2
14ObrancaH. Dalsgaard
15ObrancaS. Ingason
73ObrancaJuninho
29ObrancaPaulinho6.71G1A
8ZáložníkK. Olsson
37ZáložníkA. Gigović
24ZáložníkO. Sørensen6.3
9ZáložníkO. Brynhildsen
58ZáložníkA. Şimşir7.69G15A
10ÚtočníkCho Gue-Sung6.43G1A
Randers FC4-4-2
1BrankárP. Carlgren
27ObrancaO. Olsen6.92G
3ObrancaD. Høegh7.24G
4ObrancaW. Dammers7.21G1A
15ObrancaB. Kopplin
28ZáložníkL. Coulibaly
8ZáložníkM. Enggård
6ZáložníkJ. Björkengren7.12G
9ZáložníkS. Nordli
90ÚtočníkS. Odey6.3
10ÚtočníkF. Bundgaard

Prehľad zápasu

FC Midtjylland a Randers FC remizovali 2:2. Zápas sa hral v Superliga 2023. Góly strelili: L. Coulibaly 9′, Franculino Djú 62′, D. Osorio 67′, B. Kopplin 71′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Midtjylland mal 54% držanie lopty, Randers FC mal 46%. FC Midtjylland mal 18 striel (9 na bránu), Randers FC mal 14 (6 na bránu). FC Midtjylland urobil 5 striedaní, Randers FC urobil 3.

Rivalita od 2025

FC Midtjylland vs Randers FC vzájomné výsledky

3 stretnutí
FC Midtjylland
2
výhier
Remízy
0
Randers FC
1
výhier
Góly spolu
10 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

FC Midtjylland

DDWWWD

Randers FC

WLDLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026