Menu

Randers Fc vs Silkeborg

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2023

Cepheus Park Randers, Randers1. októbra 2023 o 14:00
Domáci

Randers FC

10
Hostia

Silkeborg

Rozhodca: J. Kehlet

Udalosti zápasu

Randers FC
Silkeborg
Výkop
37′Mark Brink
Polčas
46′
S. TengstedtS. Þórðarson
59′
R. ØstrømL. Musonda
62′Alexander Lind
Mads Enggård65′
68′Oliver Sonne
69′
C. McCowattK. Kusk
S. NordliM. Pedersen
74′
F. BundgaardE. Agyiri
75′
E. Agyiri

asistencia: B. Kopplin

79′
L. CoulibalyM. Kallesøe
82′
82′
A. KlyngeF. Carlsen
S. OdeyA. Kamara
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
3Shots off Goal2
11Total Shots7
4Blocked Shots3
6Shots insidebox4
5Shots outsidebox3
15Fouls19
7Corner Kicks4
5Offsides3
49%Ball Possession51%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
481Total passes496
406Passes accurate420
84%Passes %85%
0.68expected_goals0.64

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Randers FC je 6.96, v porovnaní s 7.14 u Silkeborg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Randers FC je W. Dammers (7.24), u Silkeborg je to N. Larsen (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Randers FC prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 1 asistenciami, na čele s D. Høegh (4G). U Silkeborg je to 12 gólov a 5 asistencií s lídrom C. McCowatt (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Randers FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.12, zatiaľ čo Silkeborg má 4 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Randers FC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.08, oproti 5 u Silkeborg s hodnotením 7.15. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Randers FC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.35, v porovnaní s 1 u Silkeborg s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Randers FC a 86% u Silkeborg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Randers FC nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Silkeborg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Randers FC je 28.2 (najmladší: O. Olsen (25), najstarší: D. Høegh (34)), zatiaľ čo Silkeborg má priemer 25.8 (najmladší: A. Busch (22), najstarší: N. Larsen (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Randers FC majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 19 u Silkeborg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Randers FC4-4-24-3-2-1Silkeborg
GKDEFMIDFWD
1Carlgren27Olsen3Høegh4Dammers15Kopplin28Couliba.8Enggård6Björken.9Nordli90Odey10Bundgaa.1Larsen5Sonne20Salquist40Busch3Østrøm6Mattsson14Brink21Klynge10Tengste.17McCowatt9Lind

Náhradníci

Tréner: R. Bertelsen

Náhradníci

Tréner: K. Nielsen

Randers FCSila pozíciíSilkeborg
6.96
Ø Hodnotenie
7.14
Brankár (1 v 1)7.48
0G 0A0G 0A
7.12Obranca (4 v 4)6.97
7G 1A1G 0A
7.08Záložník (4 v 5)7.15
2G 0A11G 5A
6.35Útočník (2 v 1)
0G 0A0G 0A
Randers FC4-4-2
1BrankárP. Carlgren
27ObrancaO. Olsen6.92G
3ObrancaD. Høegh7.24G
4ObrancaW. Dammers7.21G1A
15ObrancaB. Kopplin
28ZáložníkL. Coulibaly
8ZáložníkM. Enggård
6ZáložníkJ. Björkengren7.12G
9ZáložníkS. Nordli
90ÚtočníkS. Odey6.3
10ÚtočníkF. Bundgaard
Silkeborg4-3-2-1
1BrankárN. Larsen7.5
5ObrancaO. Sonne
20ObrancaT. Salquist
40ObrancaA. Busch7.31G
3ObrancaR. Østrøm6.6
6ZáložníkP. Mattsson7.0
14ZáložníkM. Brink
21ZáložníkA. Klynge
10ZáložníkS. Tengstedt
17ZáložníkC. McCowatt7.311G5A
9ÚtočníkA. Lind

Prehľad zápasu

Randers FC zdolal Silkeborg 1:0. Zápas sa hral v Superliga 2023. Góly strelili: E. Agyiri 79′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Randers FC mal 49% držanie lopty, Silkeborg mal 51%. Randers FC mal 11 striel (4 na bránu), Silkeborg mal 7 (2 na bránu). Očakávané góly: Randers FC 0.68 — Silkeborg 0.64. Randers FC urobil 4 striedaní, Silkeborg urobil 4.

Rivalita od 2025

Randers FC vs Silkeborg vzájomné výsledky

4 stretnutí
Randers FC
1
výhier
Remízy
1
Silkeborg
2
výhier
Góly spolu
6 · 1.5/zápas
Obaja skórovali
0/4 · 0%
Nad 2,5
1/4 · 25%

Aktuálna forma

Randers FC

WLDLLD

Silkeborg

WWWDWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026