Menu

Viborg vs Fc Midtjylland

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2023

Energi Viborg Arena, Viborg15. septembra 2023 o 19:00
Domáci

Viborg

22
Hostia

FC Midtjylland

Rozhodca: A. Uslu

Udalosti zápasu

Viborg
FC Midtjylland
Výkop
Srdjan Kuzmic43′
Polčas
I. SaidSerginho
46′
48′Armin Gigović
J. JacobsJ. Mbom
49′
52′
Cho Gue-Sung

asistencia: Paulinho

Serginho

asistencia: Renato Júnior

56′
65′
O. BrynhildsenD. Osorio
65′
CharlesFranculino Djú
70′
A. GigovićI. Fossum
71′André Rømer
N. ThomasI. Jensen
71′
Renato JúniorA. Ementa
72′
76′
Franculino Djú
M. WestergaardJ. Bonde
82′
83′
PaulinhoN. Dyhr
83′
A. ŞimşirA. Gabriel
Ž. Zaletel

asistencia: Serginho

83′
85′Gue-sung Cho
88′Adam Gabriel
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
7Shots off Goal4
17Total Shots14
4Blocked Shots5
9Shots insidebox10
8Shots outsidebox4
11Fouls14
4Corner Kicks4
1Offsides1
53%Ball Possession47%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
403Total passes366
334Passes accurate291
83%Passes %80%
1.56expected_goals1.13

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Viborg je 6.86, v porovnaní s 7.03 u FC Midtjylland. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Viborg je L. Lund (7.09), u FC Midtjylland je to A. Şimşir (7.57).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Viborg prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 1 asistenciami, na čele s S. Kuzmić (4G). U FC Midtjylland je to 15 gólov a 19 asistencií s lídrom A. Şimşir (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Viborg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo FC Midtjylland má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Viborg nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.01, oproti 5 u FC Midtjylland s hodnotením 7.57. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Viborg nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u FC Midtjylland s priemerom 6.44. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Viborg a 74% u FC Midtjylland. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Viborg nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 9 u FC Midtjylland. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Viborg je 26.2 (najmladší: S. Kuzmić (21), najstarší: J. Grønning (34)), zatiaľ čo FC Midtjylland má priemer 28.4 (najmladší: A. Şimşir (23), najstarší: J. Lössl (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Viborg majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 20 u FC Midtjylland. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Viborg4-3-34-2-3-1FC Midtjylland
GKDEFMIDFWD
1Lund30Kuzmić24Anyembe5Zaletel23Bundgaa.28Westerg.13Grønning10Jacobs8Said11Júnior9Thomas1Lössl14Dalsgaa.22Bech73Juninho29Paulinho37Gigović2Rømer9Brynhil.35Charles58Şimşir10Gue-Sung

Náhradníci

Tréner: J. Friis

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

ViborgSila pozíciíFC Midtjylland
6.86
Ø Hodnotenie
7.03
7.09Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 4)7.00
5G 0A3G 3A
7.01Záložník (3 v 5)7.57
1G 1A9G 15A
Útočník (3 v 1)6.44
0G 0A3G 1A
Viborg4-3-3
1BrankárL. Lund7.1
30ObrancaS. Kuzmić7.04G
24ObrancaD. Anyembe6.81G
5ObrancaŽ. Zaletel6.7
23ObrancaO. Bundgaard6.6
28ZáložníkM. Westergaard
13ZáložníkJ. Grønning7.01G1A
10ZáložníkJ. Jacobs
8ÚtočníkI. Said
11ÚtočníkRenato Júnior
9ÚtočníkN. Thomas
FC Midtjylland4-2-3-1
1BrankárJ. Lössl7.2
14ObrancaH. Dalsgaard
22ObrancaM. Bech7.32G2A
73ObrancaJuninho
29ObrancaPaulinho6.71G1A
37ZáložníkA. Gigović
2ZáložníkA. Rømer
9ZáložníkO. Brynhildsen
35ZáložníkCharles
58ZáložníkA. Şimşir7.69G15A
10ÚtočníkCho Gue-Sung6.43G1A

Prehľad zápasu

Viborg a FC Midtjylland remizovali 2:2. Zápas sa hral v Superliga 2023. Góly strelili: Cho Gue-Sung 52′, Serginho 56′, Franculino Djú 76′, Ž. Zaletel 83′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Viborg mal 53% držanie lopty, FC Midtjylland mal 47%. Viborg mal 17 striel (6 na bránu), FC Midtjylland mal 14 (5 na bránu). Očakávané góly: Viborg 1.56 — FC Midtjylland 1.13. Viborg urobil 5 striedaní, FC Midtjylland urobil 5.

Rivalita od 2025

Viborg vs FC Midtjylland vzájomné výsledky

4 stretnutí
Viborg
0
výhier
Remízy
3
FC Midtjylland
1
výhier
Góly spolu
16 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
3/4 · 75%
Nad 2,5
2/4 · 50%

Aktuálna forma

Viborg

DWLLWL

FC Midtjylland

DDWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026