Menu

Fc Copenhagen vs Randers Fc

Riadny čas

Superliga · Sezóna 2023

Parken, København5. augusta 2023 o 16:00
Domáci

FC Copenhagen

40
Hostia

Randers FC

Rozhodca: J. Hansen

Udalosti zápasu

FC Copenhagen
Randers FC
Výkop
Diogo Gonçalves

asistencia: R. Falk

8′
13′Hugo Andersson
R. Bardghji

asistencia: R. Falk

23′
26′William Kaastrup
Diogo Gonçalves

Penalty

29′
Polčas
E. AchouriM. Elyounoussi
46′
46′
W. KaastrupO. Olsen
46′
F. BundgaardM. Egho
Diogo GonçalvesL. Lerager
59′
60′
M. PedersenM. Albæk
60′
S. NordliE. Agyiri
Rasmus Falk Jensen63′
K. Diks

asistencia: C. Sørensen

66′
R. FalkO. Højlund
67′
O. ÓskarssonJ. Larsson
67′
74′
E. BabayanT. Klysner
R. BardghjiN. Boilesen
80′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal0
5Shots off Goal3
13Total Shots6
2Blocked Shots3
10Shots insidebox3
3Shots outsidebox3
11Fouls13
7Corner Kicks4
0Offsides2
62%Ball Possession38%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves2
666Total passes412
586Passes accurate320
88%Passes %78%
2.24expected_goals0.31

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Copenhagen je 6.87, v porovnaní s 6.79 u Randers FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Copenhagen je E. Achouri (6.88), u Randers FC je to W. Dammers (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Copenhagen prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 3 asistenciami, na čele s E. Achouri (3G). U Randers FC je to 1 gólov a 1 asistencií s lídrom W. Dammers (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Copenhagen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Randers FC má 4 obrancov s priemerom 7.24. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Copenhagen nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 4 u Randers FC s hodnotením —. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Copenhagen nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.88, v porovnaní s 2 u Randers FC s priemerom 6.35. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u FC Copenhagen a 83% u Randers FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Copenhagen nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 4 u Randers FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Copenhagen je 23.5 (najmladší: W. Clem (21), najstarší: E. Achouri (26)), zatiaľ čo Randers FC má priemer 27.7 (najmladší: S. Nordli (26), najstarší: W. Dammers (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Copenhagen majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 18 u Randers FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Copenhagen4-3-34-4-2Randers FC
GKDEFMIDFWD
1Grabara22Ankersen3Vavro2Diks6Sørensen9Gonçalv.36Clem33Falk40Bardghji18Óskarss.30Achouri1Carlgren15Kopplin5Anderss.4Dammers19Kaastrup11Babayan12Pedersen8Enggård9Nordli10Bundgaa.90Odey

Náhradníci

Tréner: J. Neestrup

Náhradníci

Tréner: R. Bertelsen

FC CopenhagenSila pozíciíRanders FC
6.87
Ø Hodnotenie
6.79
Obranca (4 v 4)7.24
0G 0A1G 1A
6.86Záložník (3 v 4)
2G 1A0G 0A
6.88Útočník (3 v 2)6.35
3G 2A0G 0A
FC Copenhagen4-3-3
1BrankárK. Grabara
22ObrancaP. Ankersen
3ObrancaD. Vavro
2ObrancaK. Diks
6ObrancaC. Sørensen
9ZáložníkDiogo Gonçalves
36ZáložníkW. Clem6.92G1A
33ZáložníkR. Falk
40ÚtočníkR. Bardghji
18ÚtočníkO. Óskarsson
30ÚtočníkE. Achouri6.93G2A
Randers FC4-4-2
1BrankárP. Carlgren
15ObrancaB. Kopplin
5ObrancaH. Andersson
4ObrancaW. Dammers7.21G1A
19ObrancaW. Kaastrup
11ZáložníkE. Babayan
12ZáložníkM. Pedersen
8ZáložníkM. Enggård
9ZáložníkS. Nordli
10ÚtočníkF. Bundgaard
90ÚtočníkS. Odey6.3

Prehľad zápasu

FC Copenhagen zdolal Randers FC 4:0. Zápas sa hral v Superliga 2023. Góly strelili: Diogo Gonçalves 8′, R. Bardghji 23′, Diogo Gonçalves 29′ (pen.), K. Diks 66′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Copenhagen mal 62% držanie lopty, Randers FC mal 38%. FC Copenhagen mal 13 striel (6 na bránu), Randers FC mal 6 (0 na bránu). Očakávané góly: FC Copenhagen 2.24 — Randers FC 0.31. FC Copenhagen urobil 5 striedaní, Randers FC urobil 5.

Rivalita od 2025

FC Copenhagen vs Randers FC vzájomné výsledky

3 stretnutí
FC Copenhagen
2
výhier
Remízy
0
Randers FC
1
výhier
Góly spolu
12 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
3/3 · 100%
Nad 2,5
3/3 · 100%

Aktuálna forma

FC Copenhagen

DWWWWW

Randers FC

WLDLLD

Stadium

Parken Stadium, Copenhagen Municipality — 38,065 capacity, opened in 1992. Home of F.C. Copenhagen.

Parken Stadium

Arne Müseler · CC BY-SA 3.0 de

Capacity
38,065
Opened
1992
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026