Menu

Cukaricki vs Zeleznicar Pancevo

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2025

Stadion na Banovom brdu, Belgrade22. marca 2026 o 16:00
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Cukaricki
Železničar Pančevo
Výkop
Uroš Miladinović

asistencia: Andreja Stojanović

17′
Srđan Mijailović26′
Miloš Cvetković32′
45+2′Kwaku Karikari
Polčas
Aboubacar CisseLazar Mijović
46′
Sambou Sissoko51′
Miloš CvetkovićNemanja Miletić
65′
68′Marko Konatar
Filip Matijašević
70′
77′
Uroš TegeltijaAbdul Yusif
77′
Janko JevremovićDavorin Tošić
78′
Kwaku Karikari
78′
Clement LhernaultSumaila Wasiu
78′
Simão PedroNikola Jovanović
78′
Marko KonatarNikola Đuričić
82′
Nikola Jovanović
Lazar MijovićBojica Nikčević
82′
84′Kwaku Karikari
84′Kwaku Karikari
Andreja Stojanović

asistencia: Uroš Miladinović

90+6′
Nenad TomovićMilan Pavkov
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
1Shots off Goal3
9Total Shots10
2Blocked Shots2
7Shots insidebox7
2Shots outsidebox3
13Fouls11
0Corner Kicks6
2Offsides1
31%Ball Possession69%
3Yellow Cards3
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves3
230Total passes498
146Passes accurate432
63%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cukaricki je 6.76, v porovnaní s 6.88 u Železničar Pančevo. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cukaricki je Sambou Sissoko (7.02), u Železničar Pančevo je to Sylvester Jasper (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cukaricki prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 10 asistenciami, na čele s Slobodan Tedić (12G). U Železničar Pančevo je to 25 gólov a 11 asistencií s lídrom Kwaku Karikari (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cukaricki nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo Železničar Pančevo má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cukaricki nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 5 u Železničar Pančevo s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cukaricki nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.91, v porovnaní s 1 u Železničar Pančevo s priemerom 6.68. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u Cukaricki a 81% u Železničar Pančevo. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cukaricki nazbierali v tejto sezóne 42 žltých kariet, v porovnaní s 38 u Železničar Pančevo. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cukaricki je 26.5 (najmladší: Filip Matijašević (17), najstarší: Nenad Tomović (38)), zatiaľ čo Železničar Pančevo má priemer 23.4 (najmladší: Uroš Tegeltija (19), najstarší: Zoran Popović (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cukaricki majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 22 u Železničar Pančevo. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cukaricki4-2-3-14-1-4-1Železničar Pančevo
GKDEFMIDFWD
1Nikolić27Cvetkov.13Maiga4Tomović3Stojano.14Sissoko8Mijailo.20Cisse22Matijaš.90Miladin.9Tedić1Popović19Tegelti.6Milikić5Vidojev.3Konatar18Pirgić10Pedro88Lhernau.20Jevremo.27Jasper70Karikari

Náhradníci

Tréner: Slaven Kovacevic

Náhradníci

Tréner: Radomir Kokovic

CukarickiSila pozíciíŽelezničar Pančevo
6.76
Ø Hodnotenie
6.88
6.68Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
6.71Obranca (4 v 4)6.88
3G 1A1G 0A
6.78Záložník (5 v 5)6.90
15G 4A15G 9A
6.91Útočník (1 v 1)6.68
12G 5A9G 2A
Cukaricki4-2-3-1
1BrankárĐorđe Nikolić6.7
27ObrancaMiloš Cvetković6.8
13ObrancaIsmael Maiga6.5
4ObrancaNenad Tomović6.81G
3ObrancaAndreja Stojanović6.72G1A
14ZáložníkSambou Sissoko7.02G
8ZáložníkSrđan Mijailović6.92A
20ZáložníkAboubacar Cisse6.63G
22ZáložníkFilip Matijašević6.64G
90ZáložníkUroš Miladinović6.86G2A
9ÚtočníkSlobodan Tedić6.912G5A
Železničar Pančevo4-1-4-1
1BrankárZoran Popović7.0
19ObrancaUroš Tegeltija6.8
6ObrancaMirko Milikić7.2
5ObrancaNemanja Vidojević6.81G
3ObrancaMarko Konatar6.7
18ZáložníkStefan Pirgić7.04G3A
10ZáložníkSimão Pedro6.82G2A
88ZáložníkClement Lhernault6.91A
20ZáložníkJanko Jevremović6.72G
27ZáložníkSylvester Jasper7.27G3A
70ÚtočníkKwaku Karikari6.79G2A

Prehľad zápasu

Cukaricki zdolal Železničar Pančevo 3:2. Zápas sa hral v Super Liga 2025. Góly strelili: Uroš Miladinović 17′, Filip Matijašević 70′, Kwaku Karikari 78′, Nikola Jovanović 82′, Andreja Stojanović 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Cukaricki mal 31% držanie lopty, Železničar Pančevo mal 69%. Cukaricki mal 9 striel (6 na bránu), Železničar Pančevo mal 10 (5 na bránu). Cukaricki urobil 4 striedaní, Železničar Pančevo urobil 5.

Rivalita od 2023

Cukaricki vs Železničar Pančevo vzájomné výsledky

6 stretnutí
Cukaricki
3
výhier
Remízy
2
Železničar Pančevo
1
výhier
Góly spolu
17 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
4/6 · 67%
Nad 2,5
4/6 · 67%

Aktuálna forma

Cukaricki

LLDDDD

Železničar Pančevo

DWDDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026