Menu

Ruzomberok vs As Trencin

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2024

Futbalový štadión MFK Ružomberok, Ružomberok10. mája 2025 o 18:00
10
Rozhodca: E. Gemzický

Udalosti zápasu

Ružomberok
AS Trencin
Výkop
38′Taras Bondarenko
Polčas
F. SoučekS. Lavrinčík
46′
M. GomolaK. Domonkos
56′
D. HufA. Tučný
62′
69′
A. FialaJ. Nsumoh
M. ChobotM. Boďa
73′
A. Mojžiš

asistencia: A. Tučný

74′
76′Tadeáš Hájovský
79′
D. JepihhinJ. Sunday
79′
M. KhanA. Gajdoš
87′
L. SkovajsaL. Mikulaj
87′
S. GossA. Yakubu
Samuel Lavrinčík88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
2Shots off Goal3
8Total Shots10
2Blocked Shots3
5Shots insidebox6
3Shots outsidebox4
13Fouls19
7Corner Kicks8
1Offsides1
40%Ball Possession60%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
266Total passes396
153Passes accurate282
58%Passes %71%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ružomberok je 6.48, v porovnaní s 6.93 u AS Trencin. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ružomberok je D. Ťapaj (6.87), u AS Trencin je to S. Goss (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ružomberok prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 3 asistenciami, na čele s J. Hladík (2G). U AS Trencin je to 4 gólov a 2 asistencií s lídrom L. Skovajsa (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ružomberok nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo AS Trencin má 4 obrancov s priemerom 6.91. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ružomberok nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.42, oproti 5 u AS Trencin s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ružomberok nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.23, v porovnaní s 1 u AS Trencin s priemerom 7.21. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 66% u Ružomberok a 77% u AS Trencin. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ružomberok nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 18 u AS Trencin. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ružomberok je 25.8 (najmladší: D. Ťapaj (21), najstarší: J. Hladík (32)), zatiaľ čo AS Trencin má priemer 24.3 (najmladší: S. Suleiman (19), najstarší: J. Holúbek (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ružomberok majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 12 u AS Trencin. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ružomberok3-4-34-1-4-1AS Trencin
GKDEFMIDFWD
1Ťapaj32Malý16Köstl2Mojžiš19Gomola7Souček6Múdry23Madleňák14Hladík9Huf20Chobot30Slavíček25Skovajsa4Bondare.29Bessilé14Holúbek16Goss22Jepihhin17Khan6Hájovský18Fiala77Suleiman

Náhradníci

Tréner: O. Smetana

Náhradníci

Tréner: I. Galád

RužomberokSila pozíciíAS Trencin
6.48
Ø Hodnotenie
6.93
6.87Brankár (1 v 1)7.20
0G 0A0G 0A
6.71Obranca (3 v 4)6.91
1G 0A1G 0A
6.42Záložník (4 v 5)6.82
0G 0A2G 1A
6.23Útočník (3 v 1)7.21
2G 3A1G 1A
Ružomberok3-4-3
1BrankárD. Ťapaj6.9
32ObrancaM. Malý
16ObrancaD. Köstl6.71G
2ObrancaA. Mojžiš6.8
19ZáložníkM. Gomola6.3
7ZáložníkF. Souček
6ZáložníkT. Múdry6.5
23ZáložníkM. Madleňák
14ÚtočníkJ. Hladík6.72G1A
9ÚtočníkD. Huf5.4
20ÚtočníkM. Chobot6.62A
AS Trencin4-1-4-1
30BrankárM. Slavíček7.2
25ObrancaL. Skovajsa7.01G
4ObrancaT. Bondarenko
29ObrancaL. Bessilé7.0
14ObrancaJ. Holúbek6.7
16ZáložníkS. Goss7.2
22ZáložníkD. Jepihhin6.71A
17ZáložníkM. Khan6.91G
6ZáložníkT. Hájovský6.81G
18ZáložníkA. Fiala6.6
77ÚtočníkS. Suleiman7.21G1A

Prehľad zápasu

Ružomberok zdolal AS Trencin 1:0. Zápas sa hral v Super Liga 2024. Góly strelili: A. Mojžiš 74′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Ružomberok mal 40% držanie lopty, AS Trencin mal 60%. Ružomberok mal 8 striel (4 na bránu), AS Trencin mal 10 (4 na bránu). Ružomberok urobil 4 striedaní, AS Trencin urobil 5.

Rivalita od 2018

Ružomberok vs AS Trencin vzájomné výsledky

20 stretnutí
Ružomberok
8
výhier
Remízy
9
AS Trencin
3
výhier
Góly spolu
51 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
10/20 · 50%
Nad 2,5
11/20 · 55%

Aktuálna forma

Ružomberok

DLWDDL

AS Trencin

LWLWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026