Menu

As Trencin vs Komarno

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2024

Mestský futbalový štadión Na Sihoti, Trenčín5. apríla 2025 o 15:30
Domáci

AS Trencin

10
Hostia

Komárno

Rozhodca: M. Ruc

Udalosti zápasu

AS Trencin
Komárno
Výkop
20′Dominik Špiriak
Polčas
D. Jepihhin

asistencia: A. Fiala

53′
A. FialaJ. Nsumoh
61′
65′
T. NémethD. Ožvolda
65′
N. TamásV. Sliacky
65′
D. ŠpiriakM. Krivokapić
P. DoesburgC. Emeka
72′
T. HájovskýA. Yakubu
72′
D. JepihhinS. Suleiman
72′
72′
G. GanboldJ. Pastorek
80′
C. BayemiG. Tóth
A. GajdošS. Ben Sallam
85′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal1
2Shots off Goal7
14Total Shots12
3Blocked Shots4
8Shots insidebox5
6Shots outsidebox7
12Fouls18
4Corner Kicks4
2Offsides2
66%Ball Possession34%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves8
561Total passes282
457Passes accurate191
81%Passes %68%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy AS Trencin je 6.88, v porovnaní s 6.75 u Komárno. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč AS Trencin je A. Katić (7.50), u Komárno je to Š. Šmehyl (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky AS Trencin prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 1 asistenciami, na čele s T. Hájovský (1G). U Komárno je to 11 gólov a 5 asistencií s lídrom Š. Šmehyl (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

AS Trencin nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Komárno má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

AS Trencin nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.01, oproti 4 u Komárno s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

AS Trencin nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.61, v porovnaní s 2 u Komárno s priemerom 6.59. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u AS Trencin a 69% u Komárno. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu AS Trencin nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 39 u Komárno. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky AS Trencin je 24.1 (najmladší: H. Pávek (20), najstarší: J. Holúbek (34)), zatiaľ čo Komárno má priemer 27.0 (najmladší: F. Dlubáč (24), najstarší: R. Pillár (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu AS Trencin majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 23 u Komárno. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

AS Trencin4-3-34-4-2Komárno
GKDEFMIDFWD
1Katić90Pávek4Bondare.29Bessilé14Holúbek6Hájovský16Goss20Gajdoš22Jepihhin99Doesburg18Fiala1Dlubáč5Špiriak21Pillár3Šimko24Rudzan8Šmehyl12Žák10Németh22Tamás17Bayemi73Ganbold

Náhradníci

Tréner: I. Galád

Náhradníci

Tréner: M. Radványi

AS TrencinSila pozíciíKomárno
6.88
Ø Hodnotenie
6.75
7.50Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 4)6.79
0G 0A3G 1A
7.01Záložník (3 v 4)6.78
1G 0A7G 1A
6.61Útočník (3 v 2)6.59
0G 1A1G 3A
AS Trencin4-3-3
1BrankárA. Katić7.5
90ObrancaH. Pávek6.8
4ObrancaT. Bondarenko
29ObrancaL. Bessilé7.0
14ObrancaJ. Holúbek6.7
6ZáložníkT. Hájovský6.81G
16ZáložníkS. Goss7.2
20ZáložníkA. Gajdoš
22ÚtočníkD. Jepihhin6.71A
99ÚtočníkP. Doesburg6.6
18ÚtočníkA. Fiala6.6
Komárno4-4-2
1BrankárF. Dlubáč6.8
5ObrancaD. Špiriak6.6
21ObrancaR. Pillár6.7
3ObrancaM. Šimko7.02G
24ObrancaO. Rudzan6.81G1A
8ZáložníkŠ. Šmehyl7.13G1A
12ZáložníkD. Žák6.93G
10ZáložníkT. Németh6.5
22ZáložníkN. Tamás6.61G
17ÚtočníkC. Bayemi6.63A
73ÚtočníkG. Ganbold6.61G

Prehľad zápasu

AS Trencin zdolal Komárno 1:0. Zápas sa hral v Super Liga 2024. Góly strelili: D. Jepihhin 53′. Bolo udelených 1 žltých kariet. AS Trencin mal 66% držanie lopty, Komárno mal 34%. AS Trencin mal 14 striel (9 na bránu), Komárno mal 12 (1 na bránu). AS Trencin urobil 5 striedaní, Komárno urobil 5.

Rivalita od 2024

AS Trencin vs Komárno vzájomné výsledky

7 stretnutí
AS Trencin
3
výhier
Remízy
1
Komárno
3
výhier
Góly spolu
12 · 1.7/zápas
Obaja skórovali
3/7 · 43%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

AS Trencin

LWLWWW

Komárno

WLLLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026