Menu

Fk Kosice vs Podbrezova

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2024

Košická futbalová aréna, Košice26. apríla 2025 o 18:00
Domáci

FK Košice

11
Rozhodca: P. Ziemba
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FK Košice
Podbrezová
Výkop
2′
D. Smékal
M. Faško

Penalty

17′
Polčas
Zyen Jones60′
L. FabišS. Bokros
66′
M. DomikD. Magda
66′
Z. JonesLuís dos Santos
66′
78′
K. PalumetsA. Havrylenko
78′
D. SmékalL. Etoundi
78′
O. DemlA. Markovic
G. NiarchosM. Sovič
82′
83′
V. ChylaJ. Luka
88′
S. ŠtefánikP. Juritka
M. ZsigmundM. Jakúbek
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
1Shots off Goal6
7Total Shots12
3Blocked Shots1
5Shots insidebox9
2Shots outsidebox3
18Fouls20
5Corner Kicks10
0Offsides3
47%Ball Possession53%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
357Total passes401
274Passes accurate321
77%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FK Košice je 6.94, v porovnaní s 6.89 u Podbrezová. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FK Košice je D. Šípoš (7.80), u Podbrezová je to D. Smékal (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FK Košice prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 2 asistenciami, na čele s J. Krivák (2G). U Podbrezová je to 9 gólov a 11 asistencií s lídrom K. Palumets (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FK Košice nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Podbrezová má 3 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FK Košice nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 4 u Podbrezová s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FK Košice nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.63, v porovnaní s 3 u Podbrezová s priemerom 7.14. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u FK Košice a 80% u Podbrezová. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FK Košice nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Podbrezová. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FK Košice je 26.3 (najmladší: J. Jakubko (21), najstarší: J. Krivák (32)), zatiaľ čo Podbrezová má priemer 24.3 (najmladší: S. Faško (19), najstarší: S. Štefánik (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FK Košice majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 17 u Podbrezová. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FK Košice3-4-33-4-1-2Podbrezová
GKDEFMIDFWD
1Šípoš5Jakubko20Krivák90Innocen.19Fabiš25Zsigmund8Gallovič55Domik10Jones23Faško7Niarchos28Danko15Paraj24Koštrna3Mielke8Deml25Faško13Chyla80Palumets26Štefánik9Smékal10Yirajang

Náhradníci

Tréner: R. Skuhravý

Náhradníci

Tréner: Š. Markulík

FK KošiceSila pozíciíPodbrezová
6.94
Ø Hodnotenie
6.89
7.80Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (3 v 3)6.92
2G 0A1G 3A
6.82Záložník (4 v 4)6.75
2G 2A6G 4A
6.63Útočník (3 v 3)7.14
0G 0A2G 4A
FK Košice3-4-3
1BrankárD. Šípoš7.8
5ObrancaJ. Jakubko6.7
20ObrancaJ. Krivák7.02G
90ObrancaN. Innocenti
19ZáložníkL. Fabiš
25ZáložníkM. Zsigmund6.8
8ZáložníkD. Gallovič6.92G2A
55ZáložníkM. Domik6.8
10ÚtočníkZ. Jones6.6
23ÚtočníkM. Faško
7ÚtočníkG. Niarchos
Podbrezová3-4-1-2
28BrankárA. Danko
15ObrancaR. Paraj6.81G1A
24ObrancaK. Koštrna
3ObrancaF. Mielke7.02A
8ZáložníkO. Deml6.51G2A
25ZáložníkS. Faško6.8
13ZáložníkV. Chyla6.82G
80ZáložníkK. Palumets6.93G2A
26ÚtočníkS. Štefánik7.11G3A
9ÚtočníkD. Smékal7.21G1A
10ÚtočníkA. Yirajang

Prehľad zápasu

FK Košice a Podbrezová remizovali 1:1. Zápas sa hral v Super Liga 2024. Góly strelili: D. Smékal 2′, M. Faško 17′ (pen.). Bolo udelených 2 žltých kariet. FK Košice mal 47% držanie lopty, Podbrezová mal 53%. FK Košice mal 7 striel (3 na bránu), Podbrezová mal 12 (5 na bránu). FK Košice urobil 5 striedaní, Podbrezová urobil 5.

Rivalita od 2019

FK Košice vs Podbrezová vzájomné výsledky

15 stretnutí
FK Košice
3
výhier
Remízy
4
Podbrezová
8
výhier
Góly spolu
42 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
8/15 · 53%
Nad 2,5
8/15 · 53%

Aktuálna forma

FK Košice

LLWLWW

Podbrezová

LWLDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026