Menu

Dunajska Streda vs Slovan Bratislava

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2024

MOL Aréna, Dunajská Streda26. apríla 2025 o 20:30

Udalosti zápasu

Dunajska Streda
Slovan Bratislava
Výkop
Ammar Ramadan

asistencia: V. Đukanović

2′
43′Guram Kashia
VAR
43′Card upgrade
Christián Herc45+1′
45+3′David Strelec
Polčas
54′
I. MetsokoM. Vojtko
V. ĐukanovićM. Tuboly
66′
71′
S. ZuberuR. Mak
71′
D. StrelecK. Savvidīs
71′
T. BarseghyanN. Marcelli
76′
D. Ihnatenko

asistencia: M. Tolić

81′César Blackman
82′Marko Tolić
85′
M. TolićJ. Szöke
D. Redzic
86′
Damir Redzic87′
88′Danylo Ignatenko
M. TrusaD. Valko
90+1′
D. RedzicA. Sylla
90′
C. HercM. Dimun
90+1′
Ammar RamadanAlex Méndez
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
11Shots off Goal5
21Total Shots11
4Blocked Shots4
9Shots insidebox6
12Shots outsidebox5
16Fouls9
3Corner Kicks6
1Offsides1
52%Ball Possession48%
3Yellow Cards4
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves4
431Total passes387
377Passes accurate305
87%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Dunajska Streda je 7.10, v porovnaní s 7.13 u Slovan Bratislava. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Dunajska Streda je M. Bajo (7.90), u Slovan Bratislava je to M. Tolić (7.76).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Dunajska Streda prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 6 asistenciami, na čele s Ammar Ramadan (6G). U Slovan Bratislava je to 13 gólov a 8 asistencií s lídrom T. Barseghyan (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Dunajska Streda nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.05, zatiaľ čo Slovan Bratislava má 4 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Dunajska Streda nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.23, oproti 5 u Slovan Bratislava s hodnotením 7.37. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Dunajska Streda nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.40, v porovnaní s 1 u Slovan Bratislava s priemerom 7.20. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Dunajska Streda a 78% u Slovan Bratislava. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Dunajska Streda nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Slovan Bratislava. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Dunajska Streda je 23.8 (najmladší: M. Bajo (21), najstarší: T. Kacharaba (30)), zatiaľ čo Slovan Bratislava má priemer 28.4 (najmladší: R. Ibrahim (24), najstarší: G. Kashia (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Dunajska Streda majú priemerne 11 ligových štartov, oproti 18 u Slovan Bratislava. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Dunajska Streda4-2-3-14-1-4-1Slovan Bratislava
GKDEFMIDFWD
1Filipe22Kapanad.33Kachara.49Rhyan17Andzoua.6Bajo24Herc23Redzic7Đukanov.10Ramadan46Trusa71Takáč28Blackman4Kashia12Bajrič23Zuberu77Ihnaten.11Barsegh.5Ibrahim10Tolić93Metsoko13Strelec

Náhradníci

Tréner: B. Fodrek

Náhradníci

Tréner: V. Weiss

Dunajska StredaSila pozíciíSlovan Bratislava
7.10
Ø Hodnotenie
7.13
7.25Brankár (1 v 1)7.10
0G 0A0G 0A
7.05Obranca (4 v 4)6.95
0G 4A2G 4A
7.23Záložník (5 v 5)7.37
13G 2A10G 4A
6.40Útočník (1 v 1)7.20
0G 0A1G 0A
Dunajska Streda4-2-3-1
1BrankárFilipe7.3
22ObrancaT. Kapanadze7.02A
33ObrancaT. Kacharaba7.41A
49ObrancaRhyan6.81A
17ObrancaY. Andzouana
6ZáložníkM. Bajo7.9
24ZáložníkC. Herc6.81G
23ZáložníkD. Redzic7.32G1A
7ZáložníkV. Đukanović7.14G1A
10ZáložníkAmmar Ramadan7.16G
46ÚtočníkM. Trusa6.4
Slovan Bratislava4-1-4-1
71BrankárD. Takáč7.1
28ObrancaC. Blackman7.01G4A
4ObrancaG. Kashia7.01G
12ObrancaK. Bajrič7.2
23ObrancaS. Zuberu6.5
77ZáložníkD. Ihnatenko7.01G
11ZáložníkT. Barseghyan7.45G3A
5ZáložníkR. Ibrahim
10ZáložníkM. Tolić7.84G1A
93ZáložníkI. Metsoko
13ÚtočníkD. Strelec7.21G

Prehľad zápasu

Dunajska Streda zdolal Slovan Bratislava 2:1. Zápas sa hral v Super Liga 2024. Góly strelili: Ammar Ramadan 2′, D. Ihnatenko 76′, D. Redzic 86′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. Dunajska Streda mal 52% držanie lopty, Slovan Bratislava mal 48%. Dunajska Streda mal 21 striel (6 na bránu), Slovan Bratislava mal 11 (2 na bránu). Dunajska Streda urobil 5 striedaní, Slovan Bratislava urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Guram Kashia 43′).

Rivalita od 2018

Dunajska Streda vs Slovan Bratislava vzájomné výsledky

32 stretnutí
Dunajska Streda
6
výhier
Remízy
9
Slovan Bratislava
17
výhier
Góly spolu
98 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
21/32 · 66%
Nad 2,5
19/32 · 59%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 53 v 2024

Aktuálna forma

Dunajska Streda

LWLWWL

Slovan Bratislava

WWWWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026