Menu

Slovan Bratislava vs Spartak Trnava

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2024

Štadión Tehelné pole, Bratislava16. marca 2025 o 15:30
Rozhodca: P. Ziemba

Udalosti zápasu

Slovan Bratislava
Spartak Trnava
Výkop
8′
R. ProcházkaJ. Paur
10′Lukáš Štetina
Vladimír Weiss38′
Vladimír Weiss45+1′
Vladimír Weiss45+1′
Polčas
57′Jakub Paur
61′Miloš Kratochvíl
R. MakN. Marcelli
68′
M. TolićI. Metsoko
68′
78′
J. PaurK. Ofori
78′
M. ĎurišC. Badolo
S. ZuberuA. Mustafić
81′
C. BlackmanK. Wimmer
81′
K. SavvidīsD. Ihnatenko
81′
83′
M. MikovičE. Sabo
Tigran Barseghyan88′
88′Cedric Badolo
Kevin Wimmer90+5′
90+5′Cedric Badolo
90+5′Cedric Badolo
K. Bajrič

asistencia: N. Marcelli

90+7′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
7Shots off Goal5
13Total Shots9
3Blocked Shots2
5Shots insidebox4
8Shots outsidebox5
9Fouls30
2Corner Kicks2
3Offsides1
66%Ball Possession34%
5Yellow Cards6
1Red Cards1
1Goalkeeper Saves2
570Total passes298
480Passes accurate223
84%Passes %75%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slovan Bratislava je 7.06, v porovnaní s 6.90 u Spartak Trnava. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slovan Bratislava je M. Tolić (7.76), u Spartak Trnava je to M. Ujlaky (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slovan Bratislava prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 11 asistenciami, na čele s T. Barseghyan (5G). U Spartak Trnava je to 4 gólov a 6 asistencií s lídrom M. Mikovič (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slovan Bratislava nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.95, zatiaľ čo Spartak Trnava má 4 obrancov s priemerom 7.05. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slovan Bratislava nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.29, oproti 5 u Spartak Trnava s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slovan Bratislava nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.53, v porovnaní s 1 u Spartak Trnava s priemerom 6.38. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Slovan Bratislava a 78% u Spartak Trnava. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slovan Bratislava nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 28 u Spartak Trnava. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slovan Bratislava je 30.2 (najmladší: R. Ibrahim (24), najstarší: G. Kashia (38)), zatiaľ čo Spartak Trnava má priemer 30.3 (najmladší: M. Ujlaky (22), najstarší: M. Ďuriš (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slovan Bratislava majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 19 u Spartak Trnava. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slovan Bratislava4-2-3-14-2-3-1Spartak Trnava
GKDEFMIDFWD
71Takáč28Blackman4Kashia12Bajrič23Zuberu88Savvidīs10Tolić11Barsegh.5Ibrahim7Weiss21Mak1Frelih4Holík13Ujlaky33Twardzik29Mikovič6Procház.80Zeljkov.2Štetina14Kratoch.11Azango57Ďuriš

Náhradníci

Tréner: V. Weiss

Náhradníci

Tréner: M. Gašparík

Slovan BratislavaSila pozíciíSpartak Trnava
7.06
Ø Hodnotenie
6.90
7.10Brankár (1 v 1)6.98
0G 0A0G 0A
6.95Obranca (4 v 4)7.05
2G 4A1G 4A
7.29Záložník (5 v 5)6.83
11G 6A3G 2A
6.53Útočník (1 v 1)6.38
1G 1A0G 0A
Slovan Bratislava4-2-3-1
71BrankárD. Takáč7.1
28ObrancaC. Blackman7.01G4A
4ObrancaG. Kashia7.01G
12ObrancaK. Bajrič7.2
23ObrancaS. Zuberu6.5
88ZáložníkK. Savvidīs7.01A
10ZáložníkM. Tolić7.84G1A
11ZáložníkT. Barseghyan7.45G3A
5ZáložníkR. Ibrahim
7ZáložníkV. Weiss7.02G1A
21ÚtočníkR. Mak6.51G1A
Spartak Trnava4-2-3-1
1BrankárŽ. Frelih7.0
4ObrancaL. Holík7.01A
13ObrancaM. Ujlaky7.2
33ObrancaF. Twardzik7.1
29ObrancaM. Mikovič6.91G3A
6ZáložníkR. Procházka6.71G
80ZáložníkA. Zeljković
2ZáložníkL. Štetina
14ZáložníkM. Kratochvíl7.01G2A
11ZáložníkP. Azango6.71G
57ÚtočníkM. Ďuriš6.4

Prehľad zápasu

Slovan Bratislava a Spartak Trnava remizovali 1:1. Zápas sa hral v Super Liga 2024. Góly strelili: A. Zeljković 45′, K. Bajrič 90′. Bolo udelených 11 žltých kariet, 2 červených kariet. Slovan Bratislava mal 66% držanie lopty, Spartak Trnava mal 34%. Slovan Bratislava mal 13 striel (3 na bránu), Spartak Trnava mal 9 (2 na bránu). Slovan Bratislava urobil 5 striedaní, Spartak Trnava urobil 4.

Rivalita od 2018

Slovan Bratislava vs Spartak Trnava vzájomné výsledky

28 stretnutí
Slovan Bratislava
18
výhier
Remízy
6
Spartak Trnava
4
výhier
Góly spolu
57 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
7/28 · 25%
Nad 2,5
11/28 · 39%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 23 v 2025

Aktuálna forma

Slovan Bratislava

WWWWDW

Spartak Trnava

WWLWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026